Salzburg College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Salzburg College

Salzburg College - tai aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Zalcburge, Austrijoje. Salzburg College misija yra teikti tarptautines švietimo programas Amerikos laisvosios meno akademinėse tradicijose.

Švietimo filosofija

Salzburg College klasėje dirbantis darbas, lauko tyrimas, darbo patirtis ir akademinės kelionės papildo viena kitą. Studentai yra skatinami dalintis savo asmenine patirtimi akademinėse studijose. Socialinis ir praktinis mokymasis yra svarbi visų Salzburg College programų dalis.

Visos klasės mokomos anglų kalba, daugiausia Europos profesoriai, o studentai nuolatos moka JAV kreditą už savo akademinį darbą. Studentai studijuoja Salzburg College semestrui, vasaros sesijai ar visai akademinei programai.

Studentų profilis

Daugiau nei keturiasdešimt metų Salzburg College sveikina studentus iš viso pasaulio, daugiausia iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Studentai iš daugiau nei 500 įvairių kolegijų ir universitetų visame pasaulyje dalyvavo vienoje iš Salzburg College programų.

Instituciniai ryšiai

Salzburg College yra susijęs su daugiau kaip 150 koledžų ir universitetų visoje Jungtinėse Amerikos Valstijose tiesiogine ir netiesiogine partnerystėmis. Nepriklausomi studentai iš viso pasaulio, norintys įsiregistruoti į vieną iš Salzburg College programų, skirtų pervestiems JAV amerikietiškiems kreditams, gali tai padaryti taikydami mūsų JAV rekordų mokyklą Šiaurės Ilinojaus universitete.

Zalcburgo akademinis partneris: tarpkultūrinė kolegija

Nuo 2013 m. Salzburg College bendradarbiauja su Zalcburgo universiteto tarpkultūrine kolegija baigusiąją diplomą ir magistrantūros programą. Tarpkultūrinį kolegiją įkūrė ambicinga ir aistringa Zalcburgo universiteto ir kitų Europos universitetų akademikų grupė, kurios dalijasi kultūrų tarpusavio sąveikos kūrimo ir panaudojimo vizija ir skatina integraciją palaikydamos ir gerbiant kultūrų įvairovę. Jų misija yra puoselėti kompetenciją skatinti įvairesnę visuomenę.

Tarpkultūriniame kolegijoje naujausius tyrimus ir sprendimų priėmimą derina su akademinėmis programomis, skirtomis ugdyti būsimus tarpkultūrinės kompetencijos ekspertus. Tarpkultūrinių studijų meistras (vokiečių ir anglų kalbomis) ir tarpkultūrinio ugdymo diplomas (vokiečių ir anglų kalbomis) tarpkultūrinė kolegija taip pat siūlo specialias darbo grupes per savo tarpkultūrinę akademiją.

Istorija

Salzburg College vadovaujasi vizija, kad užsitikrinti tarptautines švietimo programas Zalcburge yra individualizuota, tarpkultūrinė panardinimas ir augimo patirtis, siūlant atvirą idėjų ir kultūros mainų aplinką.

Misija / vizija

Salzburg College vadovaujasi vizija, kad užsitikrinti tarptautines švietimo programas Zalcburge yra individualizuota, tarpkultūrinė panardinimas ir augimo patirtis, siūlant atvirą idėjų ir kultūros mainų aplinką.

Salzburg College palengvina tarpkultūrinį mokymą ne tik akademiniame, bet ir asmeniniame bei profesiniame lygmenyje, skatindama studentus suprasti ir panaudoti kultūrinę įvairovę per kompetenciją.

Salzburg College siekia mokyti studentus kritiškai mąstyti pasauliniu mastu, įgiję akademinių, profesinių įgūdžių ir įgūdžių. Akademinė meistriškumas yra mūsų prielaida.

Istorija

Salzburg College 1970 m. Buvo įkurta kaip studija užsienyje Ilinojaus valstybinio universiteto ir Šiaurės Ilinojaus universiteto dr. Ina Stegen ir prasidėjo klasikine laisvųjų menų kursų Europos studijų programa.

1975 m . Programa "Fotografija ir studija" buvo įtraukta į esamus kursus.

Apie 1985 m. Dvi naujos studijų sritys - Verslas ir komunikacija - išplėtė mokymo programą. Netrukus po to buvo įvestos tarptautinės stažuotės, leidžiančios dar labiau pasinerti į Austrijos ir Europos kultūrą.

2013 m. Salzburg College tapo nauju etapu ir nusprendė bendradarbiauti su Zalcburgo universiteto tarpkultūrine kolegija, siūlančiu savo pirmosios pakopos studijas tarpkultūrinių studijų srityje.

2014-2015 m. Salzburg College taip pat siūlys savo pirmąją visą BA programą Zalcburge.

Vietos

Zalcburge

Address
Bergstraße,12
5020 Zalcburge, Zalcburge, Austrija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: