University of Applied Arts Vienna

Įvadas

Oficialus aprašymas

Taikomųjų menų universitete Vienoje gyvena beveik 2 000 studentų, iš kurių daugelis yra iš kitų šalių tiek Europoje, tiek užsienyje. Platus spektras meno disciplinų, papildytas daugybe mokslinių dalykų, tikrai praturtina ypatingą atmosferą, kuri vyrauja "Angewandte".

Universiteto sąvoka kaip kritinės asmenybės minties ir veiksmo atspindžio vieta, vieta, kur klausimai yra svarbesni už patentų sprendimus - ši idėja klesti Angewandte. Tyrimai neapsiriboja vien tik meno technikos ir įgūdžių perdavimu. Atvirkščiai, svarbiausi mūsų prioritetai yra individualaus meninio kūrybiškumo plėtra ir kritinė refleksija apie savo darbą teorijų ir koncepcijų pagrindu. Studentai mokosi ir įgyja meną ne tik kaip pats tikslas, bet ir iš esmės kaip išeities taškas ir komunikacijos terpė, kur svarbus vaidmuo atlieka meno svarbos ir poveikio visuomenėje analizė. Skatinant kūrybiškų vizijų plėtrą ir palengvinti meninius eksperimentus kartu su įsipareigojimu dėl techninės kompetencijos ir konceptualių briliantų yra pagrindiniai Angewandte kokybės standartų elementai tiek mokytojams, tiek studentams.

"Angewandte" save laiko nemokamos meninės ir akademinės raiškos vieta kaip atviros diskusijos forumas ir kaip meno vizijų laboratorija, kuri atskleidžia jų potencialą ateities visuomenėje. Mūsų tikslas - išlikti viena iš geriausių meno mokyklų pasaulyje yra neatskiriamai susijęs su nuosekliomis pastangomis, dedamomis nuolat didinant mūsų kokybės standartus, nuolatinį kūrybiško potencialo atnaujinimą ir mūsų neprilygstamą meno ir akademinės laisvės propagavimą.

Vietos

Viena

Address
Universität für angewandte Kunst Wien Oskar-Kokoschka-Platz 2
A-1010 Viena, Viena, Austrija