Canadian University of Bangladesh

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kanados universitetas Bangladešas (CUB) yra naujas universitetas. Taip, tai yra naujai įsteigta (sausio, 2016), tačiau ji taip pat yra visiškai naujos kartos universitete, taip pat. Ką daro Kanados universitetas unikalus? Tai prašymas pagrįstas. Tai reiškia, kad "mokome parodant; mes mokytis dirbant ". Mūsų požiūris į švietimą, šiuo atžvilgiu labai daug taip Šiaurės Amerikos modelis.

Tai užtikrina universitetinio lygio išsilavinimą į aukščiausius Kanados standartus pristatymas ... be tikrųjų vyksta ten. Tai reiškia, kad Kanados universitetas Bangladešas gali suteikti pasaulinio lygio, paraiškos pagrindu išsilavinimą prieinamą kainą.

Dėl Bangladešo Pompėja ekonomikos ir stabilią įtaką jo vadovavimo; šalis, šiandien yra ekonominės gerovės ir politinio stabilumo sala į pasaulio nesaugumo jūros. Tai aukšto lygio augimo ir darnaus vystymosi yra pavyzdys pasaulyje. Graduate Management Admission Test arba Kanados universitetas Bangladešas yra tvirtai įsipareigojusi vykdyti savo pareigą gaminti pasaulinio lygio vadovus ir kvalifikuotų specialistų, reikalingų siekiant užtikrinti sėkmę ir klestėjimą tautos.

Vietos

Daka

Canadian University Of Bangladesh

Address
Plot: 99 Block: C Road:11, Banani
Dhaka-1213

Daka, Dakos skyrius, Bangladešas
Interneto svetainė
Telefonas
+880 1707-070280