Artevelde University College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Artevelde University College Gentas narys Gento universitetų asociacijos (AU Gente), yra vienas iš didžiausių Flandrija 'universitetinių kolegijų (13000 studentų). Mes siūlome studijų programos Verslo vadyba, mokytojų rengimo, ryšių, grafinis švietimo, sveikatos priežiūra ir socialinis darbas.

Artevelde University College Gentas yra žinių centras švietimo, mokslinių tyrimų ir paslaugų, kur studentai, darbuotojai ir strateginiai partneriai bendradarbiauja ir plėtoti savo gabumus į skatinti ir tarptautiniu mastu orientuota aplinkoje.

Kaip instituto remiantis internacionalizacijos kultūra, Artevelde University College Gentas yra aktyvi partnerė įvairių tarptautinių tinklų, Lanko įvairias tarptautines konferencijas ir bendradarbiauja intensyviai bendradarbiauti su tarptautiniais partneriais švietimo ir mokslinių tyrimų tikslais.

Be to, Artevelde University College Gentas stimuliuoja išeinantis darbuotojų ir studentų judumas ir palankiai vertina tarptautinės gaunamus darbuotojus ir studentus, Galiausiai, be nuolatinių studijų programas, Artevelde University College Gentas siūlo platų Tarptautiniai kursai, Dažnai su aiškiai pabrėžiant tarpdiscipliniškumo. Mes taip pat siūlome galimybę sekti olandų kalbos kursus užtikrinti sėkmingą integraciją užsienio studentas.

University College ugdo specialistus, kurių kūrybingumas, novatorišką mąstymą ir verslumo jausmą sienas. Artevelde University College Gentas siekia po meistriškumo ir patvarumo ir yra skatinamas jo bendradarbių daryti. Studijuodamas Artevelde universiteto koledžo Gento, žinomas dėl savo puikių studentų orientuotą paslaugų, švietimo ir konsultavimo, bus tikrai gyvena iki jūsų lūkesčius, taip pat patrauklios socialines, kultūrines, pažintines veikla Gento miesto turi pasiūlyti.

Strateginiai aljansai

Artevelde University College Gentas turi platų tinklą Tarptautiniai kontaktai paskirstyti per 6 žemynai. Šios partnerystės (universitetai, universitetų kolegijų, NVO ...) visi buvo sąmoningai parenkami pagal jų pridėtinę vertę mobilumo, bet ir kitose srityse, pavyzdžiui, profesionalumo, socialinių paslaugų ir švietimo srityse.

Iš institucijų tinklo šalyse, kurios yra nepriklauso Europos Sąjungos, Artevelde University College Gentas pasirinko strateginį bendradarbiavimą su penkios šalys partnerės, Ty "strateginius aljansus": Ekvadoras, Kanada, Kinija, Pietų Afrikos Respublika ir Vietnamas (ir pratęsimo Surinamas ir Kambodžoje). Šių šalių pasirinkimas kilo iš ankstesnių bendradarbiavimą. Ekvadoras, Surinamas, Pietų Afrika ir Vietnamas taip pat priklauso šalims partnerėms Belgijos Vystomojo bendradarbiavimo ir Flandrijos tarpuniversitetinio vystomasis bendradarbiavimas (VLIR uos).

Artevelde University College Gentas gali remtis platus ir stabilus tinklas mokymo organizacijų ir aukštojo mokslo institucijų dėl mobilumo organizavimą ir projektuose dalyvauti. Kai iš strateginių aljansų, pavyzdžiui, Ekvadoras, Surinamas ir Kambodža, artimas darbo santykiai egzistuoja NVO dirba vyriausybės lygmeniu, siekiant tobulinti švietimą. Per savo mokymo ir paslaugų, Artevelde University College dalijasi savo patirtimi, jei reikia, ir paprašė, kuris su laiku prisideda prie struktūrinio bendradarbiavimo.

Akreditacija ir kokybės užtikrinimas

Iš Artevelde universiteto koledžo Gento ir jos padalinių kokybę užtikrina akreditacija. Visi mūsų padaliniai yra akredituota NVAO, Akreditavimo organizacijos Nyderlanduose ir Flandrijoje. Daugiau informacijos anglų kalba apie NVAO ir mūsų universiteto koledžo akreditavimo mes vadiname "Qrossroads". Qrossroads yra Europos akreditavimo konsorciumas, kurį remia Europos Komisijos projektą ir siekiama teikti informaciją apie užtikrinama kokybė ir akredituota aukštojo mokslo Europoje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Olandų

Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Bakalauro tarptautinėje biurų valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Belgija Ghent

Ar turite aistra kalbų ir žmonių? Už viską, kas susiję su skaitmeniniame pasaulyje? Ar norite praplėsti savo akiratį ir žingsnį už savo komforto zonos? Pasaulis yra jūsų žaidimo aikštelė! [+]

Ar turite aistra kalbų ir žmonių? Už viską, kas susiję su skaitmeniniame pasaulyje? Ar norite praplėsti savo akiratį ir žingsnį už savo komforto zonos? Pasaulis yra jūsų žaidimo aikštelė!

Sveiki atvykę į anglų bakalauro programą Tarptautinių ryšių tarnyba Valdymo!

Su bakalauro laipsnį Tarptautinio biuro valdymo, jūs esate pasirengę pradėkite karjerą: jūs meistras trimis kalbomis (anglų ir kitų dviejų kalbų (Pavyzdžiui: prancūzų, vokiečių, ispanų, kinų, italų ir švedų kalbomis)) Biuro programinė įranga yra jūsų geriausias draugas, ir jums gali suteikti organizacijoms konsultacijas dėl HR pranešimus, o projekto, proceso ir liesos valdymą.... [-]


Tarptautinio verslo vadybos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Belgija Ghent

Ar svajojat apie tarptautinę karjerą? Ar norėtumėte išplėsti savo horizontą? Ar jūsų siekiai pasiekia jūsų šalies ribų? Tada mūsų tarptautinio verslo vadybos bakalauro laipsnis bus puodelis arbatos. Ši trejų metų bakalauro studijų programa yra mokoma anglų kalba. [+]

Ar svajojat apie tarptautinę karjerą? Ar norėtumėte išplėsti savo horizontą? Ar jūsų siekiai pasiekia jūsų šalies ribų? Tada mūsų tarptautinio verslo vadybos bakalauro laipsnis bus puodelis arbatos. Ši trejų metų bakalauro studijų programa yra mokoma anglų kalba .

Kodėl?Tarptautinis mintis

Ar svajote apie tarptautinę karjerą namuose ar užsienyje? Ar norėtumėte išplėsti savo akiratį? Ar jūsų siekiai pasiekia jūsų šalies ribų? Tarptautinis verslo vadyba bus jūsų puodelis arbatos! Ši bakalauro programa yra mokoma tik anglų kalba tarptautinei studentų grupei. Šių dienų darbdaviai turi didelę paklausą absolventams, turintiems tarptautinį mąstyseną ir gerai išmanantį anglų kalbą.... [-]


Vaizdo įrašai

In 1 minuut door campus Kantienberg

Kontaktai

Arteveldehogeschool - Campus Kantienberg

Adresas Voetweg 66 9000 Ghent
9000 Ghent, Flanders, Belgija
Interneto svetainė https://www.arteveldehogeschool.be/en/international-business-management-english
Telefonas +32 9 234 70 00