Artevelde University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

110624_foto1.jpg

Ar svajojate tarptautinę karjerą versle? Ar norėtumėte išplėsti savo horizontą ir žengti už komforto zonos? Kodėl gi ne pradėti savo karjerą Gente, Europos širdyje ? Pasaulis yra jūsų žaidimų aikštelė su laipsniu anglų kalbos bakalauro programose iš Artevelde University of Applied Sciences . Mes siūlome du verslo bakalaurus: Tarptautinį biurų valdymą arba tarptautinį verslo vadybą.

Artevelde University of Applied Sciences , Gento universiteto asociacijos narys (AU GENT), yra vienas didžiausių Flandrijos universitetų (13 000 studentų. Gentas yra Flandrijoje ir yra tik 30 minučių kelio nuo Briuselio, Antverpeno, Briugės, pakrantės). Prancūzija ir Olandija - 70 000 studentų, Gentas yra didžiausias Belgijos studentų miestas, universitetų ir universitetų universitetų miesteliai sklinda po visą miestą , kuris pagyvina atmosferą. pasiūlyti platų mokymosi galimybių spektrą: Gentas turi viską: gyvenimą, naktinį gyvenimą, pirmos klasės išsilavinimą ir daug laisvalaikio užsiėmimų.110622_foto2.jpg

Be to, „ Artevelde University of Applied Sciences skatina išvykstančius darbuotojus ir studentų mobilumą ir nuoširdžiai sveikina tarptautinius atvykstančius studentus ir darbuotojus . Galiausiai, be įprastinių studijų programų, „ Artevelde University of Applied Sciences siūlo dvi tarptautines bakalauro programas anglų kalba , aiškiai pabrėždamas tarpdiscipliniškumą. Mes taip pat siūlome galimybę sekti olandų kalbos kursus, kad būtų užtikrinta sėkminga užsienio studento integracija.

Universiteto kolegija rengia specialistus, kurių kūrybiškumas, novatoriškas mąstymas ir verslumo pojūtis yra tarpvalstybiniai. Mokymasis „ Artevelde University of Applied Sciences , žinomas dėl puikių į studentą orientuotų paslaugų, švietimo ir orientavimo, neabejotinai atitiks jūsų lūkesčius, taip pat patrauklią socialinę, kultūrinę ir turizmo veiklą, kurią siūlo Gento miestas .110628_foto3.jpg

5 priežastys studijuoti verslą Gente, Belgijoje!

  1. Mokydami verslą Belgijoje pradėsite savo karjerą Europos širdyje . Daugelis pasaulinių organizacijų turi savo būstinę Belgijoje, čia taip pat yra ES ir NATO.
  2. Jūs ne tik atrasite Belgiją tarptautinio buvimo metu: didžiuosiuose Europos miestuose, pavyzdžiui, Paryžiuje, Londone, Berlyne, Amsterdame, yra tik kelios valandos.
  3. Gentas yra vienas didžiausių Belgijos studentų miestų . Universitetų ir universitetų kolegijos yra įsikūrusios istoriniame mieste.
  4. Gentas yra unikalus kultūrinis ir istorinis miestas . Jis apjungia viduramžių didybę ir kultūrinį patrauklumą, svarbius muzikos ir kino festivalius, taip pat įvairų teatro ir spektaklio sceną.
  5. Gente vartojama kalba yra olandų, tačiau belgai yra labai daugiakalbiai. Belgijoje yra trys oficialios kalbos, nes lengva bendrauti anglų, prancūzų ir olandų kalbomis !

Vietos

Gente

Address
Voetweg 66
9000 Ghent

9000 Gente, Flandrija, Belgija
Telefonas
+32 9 234 70 00

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis