Oficialus aprašymas

110624_foto1.jpg

Ar svajojate tarptautinę karjerą versle? Ar norėtumėte išplėsti savo horizontą ir žengti už komforto zonos? Kodėl gi ne pradėti savo karjerą Gente, Europos širdyje ? Pasaulis yra jūsų žaidimų aikštelė su laipsniu anglų kalbos bakalauro programose iš Artevelde University of Applied Sciences . Mes siūlome du verslo bakalaurus: Tarptautinį biurų valdymą arba tarptautinį verslo vadybą.

Artevelde University of Applied Sciences , Gento universiteto asociacijos narys (AU GENT), yra vienas didžiausių Flandrijos universitetų (13 000 studentų. Gentas yra Flandrijoje ir yra tik 30 minučių kelio nuo Briuselio, Antverpeno, Briugės, pakrantės). Prancūzija ir Olandija - 70 000 studentų, Gentas yra didžiausias Belgijos studentų miestas, universitetų ir universitetų universitetų miesteliai sklinda po visą miestą , kuris pagyvina atmosferą. pasiūlyti platų mokymosi galimybių spektrą: Gentas turi viską: gyvenimą, naktinį gyvenimą, pirmos klasės išsilavinimą ir daug laisvalaikio užsiėmimų.110622_foto2.jpg

Be to, „ Artevelde University of Applied Sciences skatina išvykstančius darbuotojus ir studentų mobilumą ir nuoširdžiai sveikina tarptautinius atvykstančius studentus ir darbuotojus . Galiausiai, be įprastinių studijų programų, „ Artevelde University of Applied Sciences siūlo dvi tarptautines bakalauro programas anglų kalba , aiškiai pabrėždamas tarpdiscipliniškumą. Mes taip pat siūlome galimybę sekti olandų kalbos kursus, kad būtų užtikrinta sėkminga užsienio studento integracija.

Universiteto kolegija rengia specialistus, kurių kūrybiškumas, novatoriškas mąstymas ir verslumo pojūtis yra tarpvalstybiniai. Mokymasis „ Artevelde University of Applied Sciences , žinomas dėl puikių į studentą orientuotų paslaugų, švietimo ir orientavimo, neabejotinai atitiks jūsų lūkesčius, taip pat patrauklią socialinę, kultūrinę ir turizmo veiklą, kurią siūlo Gento miestas .110628_foto3.jpg

5 priežastys studijuoti verslą Gente, Belgijoje!

  1. Mokydami verslą Belgijoje pradėsite savo karjerą Europos širdyje . Daugelis pasaulinių organizacijų turi savo būstinę Belgijoje, čia taip pat yra ES ir NATO.
  2. Jūs ne tik atrasite Belgiją tarptautinio buvimo metu: didžiuosiuose Europos miestuose, pavyzdžiui, Paryžiuje, Londone, Berlyne, Amsterdame, yra tik kelios valandos.
  3. Gentas yra vienas didžiausių Belgijos studentų miestų . Universitetų ir universitetų kolegijos yra įsikūrusios istoriniame mieste.
  4. Gentas yra unikalus kultūrinis ir istorinis miestas . Jis apjungia viduramžių didybę ir kultūrinį patrauklumą, svarbius muzikos ir kino festivalius, taip pat įvairų teatro ir spektaklio sceną.
  5. Gente vartojama kalba yra olandų, tačiau belgai yra labai daugiakalbiai. Belgijoje yra trys oficialios kalbos, nes lengva bendrauti anglų, prancūzų ir olandų kalbomis !
Programos mokomos:
  • Anglų
  • Olandų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Artevelde University of Applied Sciences

Ar svajojat apie tarptautinę karjerą? Ar norėtumėte išplėsti savo horizontą? Ar jūsų siekiai pasiekia jūsų šalies ribų? Tada mūsų tarptautinio verslo vadybos bakalauro la ... [+]

Ar svajojate apie tarptautinę karjerą? Ar norėtumėte išplėsti savo horizontą? Ar jūsų ambicijos pasiekia už jūsų šalies ribų? Tada mūsų tarptautinio verslo vadybos bakalauro laipsnis bus jūsų puodelis arbatos. Ši trijų metų bakalauro programa yra mokoma anglų kalba . Jūs turėsite galimybę kaip jaunesnysis vadybininkas vartojimo prekėse, žmogiškųjų išteklių, pardavimo, eksporto, rinkodaros, socialinio pelno, finansų, IT ir kt.

Kodėl tarptautinio verslo vadybos bakalauras?Bendradarbiavimas su verslo gyvenimu tampa realus per vizitus įmonėse, svečių paskaitas, tarptautinius atvejų tyrimus, patyrusius dėstytojus ir kt.Mažos klasės grupės užtikrins interaktyvumą dalykui, kuriame dėmesys sutelkiamas į verslo įgūdžius ir požiūrį .Jūs gausite asmeninį mokymą talentuoseŠi bakalauro programa yra mokoma tik anglų kalba tarptautinei studentų grupei.Absolventai, turintys tarptautinį mąstymą ir išsamias anglų kalbos žinias, šių dienų darbdaviai turi didelę paklausą.... [-]
Belgija Gente
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Artevelde University of Applied Sciences

Ar turite aistrą kalboms ir žmonėms? Ar viskas, kas susiję su skaitmeniniu pasauliu? Ar norite išplėsti savo akiratį ir pasitraukti iš savo komforto zonos? Pasaulis yra j ... [+]

Ar esate aistringas kalbomis ir žmonėmis? Ar norite dirbti kaip biuro vadybininkas, projektų vadovas, įdarbinimo pareigūnas ar proceso konsultantas tarptautinei bendrovei , savo šalyje ar užsienyje? Visa tai pasiekiama tarptautinio biuro valdymo laipsniu !

Kodėl tarptautinio biuro vadybos bakalauras?Jūs dalyvausite klasėse su tarptautinių studentų grupe : praturtinančia patirtimi.Su trimis stažuotes, daug svečių paskaitų, įmonių vizitus, studijų kelionės į užsienį, tarptautiniu mastu orientuota atvejai ir tt, teorija ateina į gyvenimą.Jūs išmoksite bendrauti profesionaliai anglų kalba ir dviem kitomis užsienio kalbomis .

Jūs siekiate darbo tarptautinėje įmonėje ar užsienyje. Negalite laukti, kol nueisite iš komforto zonos. Jūs turite aistrą kalboms, žmonėms ir projektų valdymui. Jūs norite būti tas, kuris palaiko biurą. Tarptautinis biuro valdymas padės jums pradėti savo karjerą! Ši trijų metų bakalauro programa yra mokoma tik anglų kalba.... [-]

Belgija Gente
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Voetweg 66 9000 Ghent
9000 Gente, Flandrija, Belgija
Interneto svetainė
Telefonas
+32 9 234 70 00