Ghent University - Faculty of Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mokslo fakultetas yra labai įvairus. Fakulteto mokslininkai sutelkia dėmesį į mažiausio ir didžiausio visatos, gyvojo ir negyvojo dalyko tyrimą, siekdami žinių apie pagrindinį lygį arba kurti aukštųjų technologijų taikomąsias programas. Todėl mes teikiame švietimą ir mokslinius tyrimus aukštu tarptautiniu lygiu, mokslą ir technologijas, nukreiptus į visuomenės poreikius. Be to, siūlome kursus ir programas visose tradicinėse srityse, taip pat daugelyje specializuotų disciplinų.

Švietimas

Per aktyvius bendradarbiavimo susitarimus kiekvienais metais mes priimame apie 120 mainų studentų, o šis skaičius vis dar didėja. Dauguma mainų studentų yra iš Europos šalių. Daugelis šių studentų dalyvauja mokslinių tyrimų darbe fakulteto laboratorijose. Mes taip pat priimame apie 150 nuolatinių tarptautinių studentų iš viso pasaulio mūsų bakalauro, magistro, magistrantūros ir doktorantūros programose.

Mes didžiuojamės, kad atkreipiame dėmesį į užsienio studentų poreikius, siūlome patarimus visais lygmenimis.

Tyrimai

Mokslų fakultetas prisideda prie mokslo ir žinių augimo Flandrijoje ir pasaulyje. Fakultetas investuoja į mokslinius tyrimus , atitinkančius tarptautinius kokybės standartus. Mūsų 13 departamentų kartu su tomis pačiomis tyrimų grupėmis mes siūlome jauniesiems mokslininkams stimuliuojančią tyrimų aplinką. Kiekviena tyrimų grupė nustatė keletą mokslinių tyrimų sričių. Mokslinių tyrimų sričių temos apima platų spektrą.

Faktai ir skaičiai

Departamentai: 13
Personalas
  • Profesoriai: 130
  • Asistentai ir mokslo darbuotojai: 700
  • Administracinis ir techninis personalas: 160
Studentai
  • Bakalauro studentai: 1250
  • Magistrantai: 950
  • Doktorantai: 1500


Gento universiteto pasaulinis universitetas

Gento universitetas yra pirmasis Europos universitetas, kuris taps Pasaulio universiteto miestelyje Inčone, Korėjoje. Gento universitetas-visuotinis universitetas siūlo tris bakalauro studijų programas: molekulinę biotechnologiją, aplinkosaugos technologijas ir maisto technologijas.

Interneto svetainė

https://www.ugent.be/we/en

PublicDomainPictures / Pixabay

Vietos

Gente

Address
Krijgslaan 281 - S2
9000 Gente, Flandrija, Belgija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: