Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles

Įvadas

Oficialus aprašymas

Asociacija, kuri yra įsikūrusi miške (1190), Besme prospektas 97, siekiama organizuoti mokymą. Ji gali imtis veiksmų, susijusių tiesiogiai ar netiesiogiai jos paskirtį ar gali palengvinti jo įgyvendinimą. Ji gali, ypač, organizuoti mokymą, kvalifikacijos kėlimą, taikomuosius mokslinius tyrimus ir bendruomenės paslaugų. Jis gali dirbti kaip dalį savo verslo tikslais, su bet kurio asmens ar įstaigos meno. 3 įstatų).

Asociacija vykdo nuolatinį švietimo plėtros politika: nauja mokymų ir (bendrai) Mokymas (inter) Nacionalinė per CREA, naujų meistrų, bendros graduotas, techninio suartėjimo su įvairiomis kursus organizuojamus socialinio skatinimo (PAAC) ir atnaujintas 1 liepa 2011, socialinė pažanga institutas optikos Raymond Tibaut (IORT) su kūrimo psichomotorinės švietimo 2012-2013.

Ieškoti

Taikomieji moksliniai tyrimai yra viena iš misijų priskirtų jis ir mūsų valdybos turi valią plėtoti šį sektorių. Tyrimai jis iš tiesų pagrindinis šaltinis gerinimo ir praturtinimo esamų profesinę praktiką.

Norėdami tai padaryti, iš UDR (tyrimų padalinys) kryptimi, kuri dépendhiérarchiquement pirmininkaujančios direktoratą, yra nuolat palaiko ryšius su visais departamentais ir tarnauja apie Vykdomojo komiteto.

UDRagit daugiausia kaip tarpininkas vystyti taikomuosius mokslinių tyrimų projektus tiek kategorijas skersai pluricatégorielsen interne.Elle projektus, taip pat supa išorės bendradarbių.

Projektai siūlomas UDR kategorijas ir skyriuose, dažnai atsako į skambučius išorės pasiūla, bet ir iš kategorijų save ir struktūra yra UDR. Taigi tai yra gera parama struktūra tarnauti bendruomenei.

Vietos

Briuselis

Address
Avenue Besme, 97 à 1190
Briuselis, Belgija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis