Oficialus aprašymas

Asociacija, kuri yra įsikūrusi miške (1190), Besme prospektas 97, siekiama organizuoti mokymą. Ji gali imtis veiksmų, susijusių tiesiogiai ar netiesiogiai jos paskirtį ar gali palengvinti jo įgyvendinimą. Ji gali, ypač, organizuoti mokymą, kvalifikacijos kėlimą, taikomuosius mokslinius tyrimus ir bendruomenės paslaugų. Jis gali dirbti kaip dalį savo verslo tikslais, su bet kurio asmens ar įstaigos meno. 3 įstatų).

Asociacija vykdo nuolatinį švietimo plėtros politika: nauja mokymų ir (bendrai) Mokymas (inter) Nacionalinė per CREA, naujų meistrų, bendros graduotas, techninio suartėjimo su įvairiomis kursus organizuojamus socialinio skatinimo (PAAC) ir atnaujintas 1 liepa 2011, socialinė pažanga institutas optikos Raymond Tibaut (IORT) su kūrimo psichomotorinės švietimo 2012-2013.

Ieškoti

Taikomieji moksliniai tyrimai yra viena iš misijų priskirtų jis ir mūsų valdybos turi valią plėtoti šį sektorių. Tyrimai jis iš tiesų pagrindinis šaltinis gerinimo ir praturtinimo esamų profesinę praktiką.

Norėdami tai padaryti, iš UDR (tyrimų padalinys) kryptimi, kuri dépendhiérarchiquement pirmininkaujančios direktoratą, yra nuolat palaiko ryšius su visais departamentais ir tarnauja apie Vykdomojo komiteto.

UDRagit daugiausia kaip tarpininkas vystyti taikomuosius mokslinių tyrimų projektus tiek kategorijas skersai pluricatégorielsen interne.Elle projektus, taip pat supa išorės bendradarbių.

Projektai siūlomas UDR kategorijas ir skyriuose, dažnai atsako į skambučius išorės pasiūla, bet ir iš kategorijų save ir struktūra yra UDR. Taigi tai yra gera parama struktūra tarnauti bendruomenei.

Programos mokomos:
  • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles

Sąsajos tarp valdymo ir vidaus ir išorės visuomenei, viešųjų ryšių karininkas yra atsakinga už savo organizacijos įvaizdį, sukuriant ir projektavimas ... [+]

Komunikacijos įgūdžius verslo ir žiniasklaidos centre

Sąsajos tarp valdymo ir vidaus ir išorės visuomenei, viešųjų ryšių karininkas yra atsakinga už savo organizacijos įvaizdį, sukuriant ir projektavimas:

Komunikacijos planas ir naudojant atitinkamas way communication įrankiai pritaikytos tikslinėms auditorijoms. Žiniasklaidos planas suderinamas su įmonės strategija ir valdyti ryšius su žiniasklaida, socialinės žiniasklaidos, interneto ir audiovizualinės informacijos. pritaikyti prie organizacijos poreikių renginiai, tvarkaraštis užduotys, valdyti komandas, biudžeto kontrolę.

Žinios iš profesinės aplinkos ir jos socialinės ir ekonominės aplinkos suvokimas yra būtina atlikti savo misiją.... [-]

Belgija Briuselis
Rugsėjis 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles

Dar arba judančius vaizdus įsiveržti vis daugiau ir daugiau mūsų kasdienį gyvenimą. Ši gamyba gali būti užtikrintas tik kompetentingi technikai! ... [+]

Švietimo projektas vidurinės mokyklos Briuselyje -

Bakalauro vaizdo technikos (tikslas: Technika Fotografijos) Aukšto mokyklos Briuselis - Ilja Prigožinas (buvęs INRACI)

Visapusiškas švietimo

Dar arba judančius vaizdus įsiveržti vis daugiau ir daugiau mūsų kasdienį gyvenimą. Ši gamyba gali būti užtikrintas tik kompetentingi technikai!

jeigu per vaizdo skyriuje HELB mokymo nori atitiko poreikius ir reikalavimus profesinėje aplinkoje.

Mokymai Nuotraukų leidžia įsisavinti techninius nuotraukų, video ir multimedijos lengvai. Tai pirmoji apima žinias apie apšvietimo, sudėtį ir gramatikos estetinių kodų paveikslėlio principais ... už elektros mettreensuite patiekiama terminą, požiūrį, iš stiliaus kūrybiškumo, kuris dalyvauja reklamos vaizdo, dokumentinis ar reportažas.... [-]

Belgija Briuselis
Rugsėjis 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles

Į socialinės ekologijos bakalauro organizuoja tris studijų metus, per dieną. CESS yra būtina (arba iš užbaigimo antrinių arba studijas diplomo ekvivalentas). ... [+]

Į socialinės ekologijos bakalauro organizuoja tris studijų metus, per dieną. CESS yra būtina (arba iš užbaigimo antrinių arba studijas diplomo ekvivalentas).

Iš EOS atmosfera pasižymi labai įvairių studentų gyventojų: įvairių tautybių, įvairių amžiaus nuo 18 metų iki 40 metų, puikus derinys, studentai su aistros, kultūrų, interesų labai skirtingi, jauni žmonės, turintys atsakomybės jausmą, suaugusiųjų jau vietoje. Visi derinti suteikti švietimą gyva atmosfera.

Į socialinės ekologijos bakalauro organizuojamas 3 metus per dieną (nuo 8 iki 17.30). Mokestį (arba dėklas su nuosavybės metodu) yra labai svarbus.... [-]

Belgija Briuselis
Rugsėjis 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Avenue Besme, 97 à 1190
Briuselis, Belgija