Howest College - University College West

Įvadas

Oficialus aprašymas

Dėmesys kibernetiniam saugumui „Howest“

Pradėkite savo karjerą kibernetinio saugumo srityje. Mūsų taikomosios informatikos programos - kibernetinė sauga Howest universitete, Briugė, Belgija - siūlo jums geriausią išsilavinimą.

„Howest“ siūlo platų įdomių kibernetinio saugumo temų spektrą. Ar kada norėjote suprasti, kaip įsilaužėlis veikia, ir kovoti su jų išpuoliais pasitelkiant atvirkštinę kenkėjiškų programų inžineriją ? Ar norėtumėte tapti etikos įsilaužėliais ir padėti privataus bei viešojo sektoriaus organizacijoms rasti silpnąsias vietas skverbimosi testavimu (sistema, žiniatinklis ir tinklas) ? Ar norite padėti kovoti su elektroniniais nusikaltimais ir surasti blogiukus, atlikdami kriminalistinę analizę ? O gal jūsų gyvenimo tikslas yra sustiprinti pramonės saugumą, sužinojus apie pramoninių valdymo sistemų saugumą (OT) ? O gal norite suprasti kriptografiją ir kaip ją galima naudoti norint apsaugoti ar užpulti (išpirkos programa)? Duomenų privatumas ir GDPR suteikia jums esminių žinių, norint tapti duomenų apsaugos pareigūnu (DAP) . Įgysite išsamios informacijos saugumo valdymo ir grėsmių modeliavimo bei žvalgybos žinių . Visa tai ir dar daugiau yra siūloma šioje programoje.

Kaip „Howest“, siūlančio švietimą apie novatoriškas naujas technologijas, pradininkas, vienas iš pirmųjų reagavo į pramonei paruoštų, į praktiką orientuotų kibernetinio saugumo specialistų trūkumą, siūlydamas šią bakalauro programą. Įtraukiamos tokios novatoriškos temos kaip kibernetinis karas ir saugumas 5G, „Blockchain“ ir AI .

Siūlome tris takelius, skirtus kibernetiniam saugumui.

Bakalaure išmoksite aparatūros ir darbalaukio operacinių sistemų, tinklų ir programinės įrangos kūrimo pagrindus, įskaitant saugų vystymąsi ir dar daugiau. Tai reiškia, kad mes nereikalaujame išankstinių žinių ar patirties IT srityje (saugumas), nors bendravimas su kompiuteriais, be abejo, yra privalumas.

Tyrimai

Howestas sukūrė tvirtą reputaciją į praktiką orientuotų mokslinių tyrimų, paslaugų ir tęstinio mokymo srityse, visuomet orientuodamasis į profesinę sritį - tiek nacionalinę, tiek tarptautinę. Tai gali būti nacionaliniai, Europos ir tarptautiniai taikomųjų tyrimų projektai, visada privačių ir viešųjų organizacijų prašymu.

Žodis iš mūsų rektoriaus

"Drąsiai eikite ten, kur dar niekas nebuvo nuvykęs!"

„Enterprise“ kapitonas Kirkas, „Star Trek“ - berniuko svajonė, kurios įgyvendinau per visą savo karjerą.

Praeities kliūčių matymas ir galimybių kūrimas. Suteikti šansų. Talentų ugdymas. Įkvėpti žmones išnaudoti visą savo potencialą, kelti juostą, drąsinti žmones elgtis kitaip.

Numatykite ateitį, to ir numatome su savo „Howest“ bendruomene. Mes save vadiname netipiniais, ateiname su kraštu. Esame atviri žmonėms, brėžiantiems už linijų, galvojantiems už akių, mes skatiname verslumą ir suteikiame galimybių verslumui.

Tarnaukite, įgalinkite, rūpinkitės: Tai yra mūsų vertybės, švyturiai, kuriais vadovaujamės, prasiskverbę į pačius mūsų bendruomenės kapiliarus. Jie yra Howest DNR dalis.

Studentui ir jo studijų programai yra svarbiausia mūsų švietimo vizija. Visuomenė ir platus darbo laukas yra mūsų akmenys. Mūsų tikslas yra sukurti socialinę pridėtinę vertę.

Lode De Geyter
Rektorius

138530_image2.jpg
„Shutterstock“ / Novikovas Aleksejus

Briugė, puikus miestas studentams

Ar žinojai, kad istorinis miesto centras yra iškilus UNESCO pasaulio paveldo objektas? Jūs dalijatės miestu su turistais iš viso pasaulio, ir šis derinys veikia puikiai.

Briugė „sąžiningas miestas“ siūlo daugybę pramogų. Poilsis terasoje, mankšta žaliosiose erdvėse, apžiūrėkite kanalus ar mėgaukitės vienu iš daugelio restoranų ar barų su savo kolegomis. Įkvepiantis miestas studentams!

Ką veikia Howest?

  • „Howest“, „Hogeschool West-Vlaanderen“, yra netipiškas, kūrybingas, novatoriškas ir iniciatyvus taikomųjų mokslų ir menų universitetas.
  • Tyrinėdamas kiekvieno studento talentus ir aistrą, „Howest“ padeda savo studentams tapti kompetentingais, labai įdarbinamais, į komandą orientuotais specialistais, gebančiais numatyti mūsų globalios visuomenės raidą.
  • Howestas dirba glaudžiai bendradarbiaudamas su regionų ir tarptautine darbo sritimi . Todėl „Howest“ į visas savo studijų programas integruoja pirmaujantį, socialiai svarbų ir į kompetenciją orientuotą švietimą, į valorizaciją orientuotus tyrimus ir paslaugas.
  • „Howest“ yra atviras ir pliuralistinis taikomųjų mokslų ir menų universitetas , kuriame gerbiama įvairovė . „Howest“ įkvepia savo darbuotojus ir studentus integruoti pagrindines vertybes į asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Vietos

Briugė

Address
Rijselstraat 5
8000 Briugė, Flandrija, Belgija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis