Oficialus aprašymas

1995 Howest universiteto koledžo Vakarų Flandrija tapo viena savarankiška aukštoji mokykla dėl susijungimo šešių žinomų įstaigų aukštojo mokslo Flandrijoje. Nuo tada per Howest, plėtra įgavo naują impulsą ir dabar mes esame viena iš pirmaujančių tiekėjų aukštojo mokslo provincijoje. Šiandien apie 5600 dieninių studentų mokosi Howest siekia 24 bakalauro ir 7 magistrantūros, apimantys platų disciplinų. Howest susideda iš keturių universitetų, esančių Briugėje ir Kortrijk. Studentai rasite čia atvirą, gyvą, kosmopolitišką ir draugišką aplinką, kuri siūlo daugybę švietimo galimybių, ypatingą dėmesį skiriant aukštos kokybės ir į praktiką orientuotomis kursai. Būsto apgyvendinimo, specializuotos bibliotekos, individualūs studijų sistemas, studentų konsultavimas ir tyrimas susijusios paslaugos departamentų lygiu streso mūsų studentą orientuotą politiką. Mūsų kompetentinga mokymo ir administracinį personalą sudaro kompaktiškas bendruomenę ir visada prieinamas. Visi kabinetai ir auditoria yra gerai įrengta, kad atitiktų šiuolaikinius mokymo infrastruktūrą. Interneto apskaita yra prieinama visiems studentams. Howest didėjančią tarptautinę reputaciją, taip pat siūlo studentams atlikti dalį savo studijų užsienyje galimybes. Jo ryšius su pramone ir kiti kitų institucijų, taip pat plečiasi. Howest toliau pritraukti į geriausią turimą mokslo darbuotojus ir keisti ir tobulinti savo mokymo programą įtraukti naujas sritis, žinių ir, siekiant patenkinti kintančius poreikius, šiandienos studentas. Howest sveikina užsienio studentams ir nuolat tobulina savo kursų pasiūlą anglų kalba.Studijavimas Briugėje ar Kortrijk, apima keletą labai patraukliose vietose akmens 's mesti: Belgijos pakrantės, taip pat mūsų flamandų tapybos miestai kaip Antverpenas, Briuselis, Gentas ... Jūs taip pat galite pasiekti garsiausių Europos vietose, pavyzdžiui, Paryžiuje, Londone, Amsterdame, Kelne, vieno ar dviejų valandų kelionę traukiniu. Trumpai tariant, Howest įstaiga, kur mokosi, yra efektyvus ir malonus.

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Howest University College West Flanders

Dae yra 180 ECTS dieninių bakalauro programa suprojektuotas ir sukurtas kūrybingas, ambicingas, aistringai ir išskirtinių žmonių. ... [+]

Bakalauras Tarptautinių skaitmeninių menų ir pramogų

Dae yra 180 ECTS kreditų dieninių bakalauro programa suprojektuotas ir sukurtas kūrybingas, ambicingas, aistringas ir išskirtinių asmenys, pasirengę peržengti interaktyvios 3D sienos.

Įspūdingas augimas labai technologinio 3D sektoriaus ir sparčiai besivystanti žaidimo verslą, sukūrė padidinti paklausą neapmokėtų specialistai. Tai yra tai, ką Skaitmeniniai Menas ir pramogos yra visa informacija apie!

Kaip DAE'er, pasaulis yra jūsų žaidimo aikštelė. Tiesiai iš pirmojo semestro, studentai panardintas į tarptautinį kontekstą, pareiškėjai iš viso pasaulio. Mūsų pramonė patvirtino, apdovanojimus pelniusiu ir tarptautiniu mastu remia mokymo programa yra mokoma ekspertų, naudojant state-of-the-art įrangą ir pramonės standartus praktiką.... [-]

Belgija Kortrijkas
Rugsėjis 2020
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba