Oficialus aprašymas

Apie KdG

Karel De Grote University College yra daugiau nei 12 000 studentų ir dirba apie 1000 darbuotojų. Tai verčia mus tapti didžiausia universiteto kolegija Antverpene.

Misija, vizija ir vertybės

Misija Karel De Grote University College ( KdG ) remia tvarų vystymąsi: studentams, personalui ir visuomenei. Abipusėje sąveikoje, pagrįsta kviečiančia mokymosi, gyvenimo ir darbo aplinka. Visada geriausia iš visų ir siekti tobulumo. Vizija Karel De Grote University College ( KdG ) sukuria sudėtingas ir motyvuojančias pritaikytas mokymosi aplinkybes. Kiekvienam, norinčiam tapti asmenybe profesionalu. Mes mokome ir vadovaujame savo studentams, kad jie atrastų ir tobulintų savo talentus ir įgytų reikiamą kompetenciją, kad galėtų prisidėti prie visuomenės. Savimonė, su atsakomybės jausmu ir visuomenės vertinimu. Mes skatiname savo darbuotojus toliau augti tiek asmeniniu, tiek profesiniu lygiu. KdG yra universalus organizavimas. Mes galvojame į priekį ir jaučiame sparčiai kintančio pasaulio konteksto dinamiką. Mes dalijamės žiniomis ir investuojame į tvirtą bendradarbiavimą su mūsų partneriais: dėka šių sąveikų ir atliktų matavimų sprendimų, mūsų universitetų kolegija išsiskiria ir naujovauja (meno) švietimo, praktikos tyrimų ir paslaugų srityje. Vertybės Kaip vertę orientuota organizacija, mes pasirenkame:

  • į studentus orientuoti veiksmai
  • pasiekti rezultatus
  • bendradarbiaujant su pasitikėjimu
  • įsipareigoja siekti geresnio pasaulio
  • tvarios naujovės.

Švietimo perspektyvos

Karel De Grote University College siekia suteikti savo studentams ir darbuotojams galimybę atrasti savo talentus ir juos plėtoti. Mes tvirtai tikime, kad komandinis darbas leidžia tiek studentams, tiek darbuotojams įgyti kompetencijas, tokias kaip žinios, įgūdžiai, įžvalgos ir požiūriai, kurie yra būtini darbo aplinkoje ir platesniame mūsų visuomenės kontekste. Viena iš svarbiausių kompetencijų, be abejo, yra gebėjimas dėti pastangas tiems, kurie dėl tam tikrų aplinkybių negali pilnai vystyti savo talentų.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Karel De Grote University College

Per artimiausius trejus metus jūs sukursite pažangiausius kūrybiškumo ir techninius įgūdžius, kurie padės jums spindėti sparčiai besiplečiančiame multimedijos pasaulyje. ... [+]

Visada žiūrite į technologijų laimėjimus? Ar turite verslumo instinktą ir idėjas pradėti naujoves?

Ateikite ir sužinosite, kaip mes dirbame su technologijomis, atveriame savo potencialą ir visuomenė gali jums padėkoti.

Mūsų daugialypės terpės ir komunikacijos technologijų bakalauras yra anglų kalbos laipsnis, kuris rengia pasaulinio mąstymo studentus karjerai skaitmeniniame pasaulyje.

Taikykite ir ateinančius trejus metus galite praleisti gyvybingame ir istoriniame Antverpeno mieste Belgijoje.

Trumpas laipsnis

Jūs tobulinsite techninius įgūdžius, pažangiausią kūrybiškumą ir strateginę įžvalgą, padėsiančią jums spindėti sparčiai besiplečiančiame multimedijos pasaulyje.... [-]

Belgija Antverpenas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Karel De Grote University College

Verslo vadybos bakalauro laipsnis - Tarptautinis verslas - tai jūsų priėmimas į patrauklumą tarptautinio verslo pasaulyje. ... [+]

Verslo vadyba (tarptautinis verslas) yra trejų metų anglų kalbos studijų programa, kuri rengia pasaulinio masto studentus karjerai tarptautiniame versle.

Tai suteikia studentams galimybę studijuoti tarptautinėje klasėje, kai 40 proc. Studentų įstoja į programą iš užsienio. Dėstytojai yra vienodai įvairūs, o pagal savo pramonės žinias sužinosite, kaip pritaikyti savo teorines žinias per praktinius pratimus, atvejus ir komandos užduotis.

Jūs atrasite etikos verslo praktikos ir tvarumo principus bei plėtoti savo profesinius gebėjimus ir kultūrinį supratimą, pasirengtą pasaulinei darbo vietai. Šis kursas taip pat yra magistro programos spyruoklė.... [-]

Belgija Antverpenas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Groenplaats, Nationalestraat 5, 2000 ANTWERP
2000 Antverpenas, Flandrija, Belgija
Interneto svetainė
Telefonas
+32 350 221 92