Karel De Grote University College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie KdG

Karel de Grote-Hogeschool yra katalikų universiteto koledžas, kuriame dirba daugiau nei 11000 studentų ir jame dirba apie 1000 darbuotojų. Tai daro mus didžiausia universiteto kolegija Antverpene ir antra pagal dydį Flandrijoje.

Misija, vizija ir vertybės

Misija Karel de Grote universiteto koledžas (KdG) remia tvarią plėtrą: studentams, darbuotojams ir visuomenei. Abipusėje sąveikoje, pagrįstoje kviečiančia mokymosi, gyvenimo ir darbo aplinka. Visada geriausia iš visų ir siekti kompetencijos kartu. Vadovaujamos krikščionių principų įkvėptomis vertybėmis, atviros kitoms ideologijoms. Vizija Karel de Grote universiteto koledžas (KdG) sukuria sudėtingus ir motyvuotus individualius mokymosi kontekstus. Tiems, kurie nori tapti profesionaliu asmeniu. Mes mokome ir vadovaujasi savo studentams, kad jie atras ir išplėstų savo talentus ir įgytų reikiamą kompetenciją, kad galėtų prisidėti prie visuomenės. Savęs sąmoningas, turintis atsakomybės jausmą ir vertina visuomenė. Mes skatiname savo darbuotojus ir toliau augti tiek asmeniškai, tiek profesionaliai. KdG yra universali organizacija. Mes galvojame apie tai ir jaučiame dinamišką greitai besikeičiančio pasaulio kontekstą. Mes dalijamės žiniomis ir investuojame į glaudų bendradarbiavimą su savo partneriais: dėka šių sąveikų ir "išmėgintų" sprendimų mūsų universiteto kolegija puoselėja ir tobulina (meno) švietimą, praktikoje atliekamus tyrimus ir paslaugas. Vertybės Kaip vertinga organizacija mes pasirenkame:

  • į studentus orientuoti veiksmai
  • pasiekti rezultatus
  • bendradarbiaujant su pasitikėjimu
  • įsipareigoja siekti geresnio pasaulio
  • tvarios naujovės.

Švietimo perspektyvos

Karel de Grote universiteto koledžas siekia suteikti savo studentams ir darbuotojams galimybę sužinoti, kokie yra jų talentai, ir toliau tobulinti šiuos talentus. Mes tvirtai tikime, kad komandinis darbas leidžia studentams ir darbuotojams įgyti kompetencijas, tokias kaip žinių, įgūdžių, įžvalgų ir požiūrių, kurie yra būtini darbo kontekste ir platesniame mūsų visuomenės kontekste. Viena iš svarbiausių kompetencijų yra neabejotinai sugebėjimas dėti pastangas tiems, kurie dėl tam tikrų aplinkybių negali pilnai vystyti savo talentų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Verslo vadybos bakalauro laipsnis - tarptautinis verslas

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Belgija Antwerp

Verslo vadybos bakalauro laipsnis - Tarptautinis verslas - tai jūsų priėmimas į patrauklumą tarptautinio verslo pasaulyje. [+]

Verslo vadyba (tarptautinis verslas) yra trejų metų anglų kalbos studijų programa, kuri rengia pasaulinio masto studentus karjerai tarptautiniame versle.

Tai suteikia studentams galimybę studijuoti tarptautinėje klasėje, kai 40 proc. Studentų įstoja į programą iš užsienio. Dėstytojai yra vienodai įvairūs, o pagal savo pramonės žinias sužinosite, kaip pritaikyti savo teorines žinias per praktinius pratimus, atvejus ir komandos užduotis.

Jūs atrasite etikos verslo praktikos ir tvarumo principus bei plėtoti savo profesinius gebėjimus ir kultūrinį supratimą, pasirengtą pasaulinei darbo vietai. Šis kursas taip pat yra magistro programos spyruoklė.... [-]


Kontaktai

Adresas Groenplaats, Nationalestraat 5, 2000 ANTWERP
2000 Antwerp, Flanders, Belgija
Interneto svetainė https://www.kdg.be/en/business-management-international-business
Telefonas +32 350 221 92