Karel De Grote University College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie KdG

Karel De Grote University College yra daugiau nei 12 000 studentų ir dirba apie 1000 darbuotojų. Tai verčia mus tapti didžiausia universiteto kolegija Antverpene.

Misija, vizija ir vertybės

Misija Karel De Grote University College ( KdG ) remia tvarų vystymąsi: studentams, personalui ir visuomenei. Abipusėje sąveikoje, pagrįsta kviečiančia mokymosi, gyvenimo ir darbo aplinka. Visada geriausia iš visų ir siekti tobulumo. Vizija Karel De Grote University College ( KdG ) sukuria sudėtingas ir motyvuojančias pritaikytas mokymosi aplinkybes. Kiekvienam, norinčiam tapti asmenybe profesionalu. Mes mokome ir vadovaujame savo studentams, kad jie atrastų ir tobulintų savo talentus ir įgytų reikiamą kompetenciją, kad galėtų prisidėti prie visuomenės. Savimonė, su atsakomybės jausmu ir visuomenės vertinimu. Mes skatiname savo darbuotojus toliau augti tiek asmeniniu, tiek profesiniu lygiu. KdG yra universalus organizavimas. Mes galvojame į priekį ir jaučiame sparčiai kintančio pasaulio konteksto dinamiką. Mes dalijamės žiniomis ir investuojame į tvirtą bendradarbiavimą su mūsų partneriais: dėka šių sąveikų ir atliktų matavimų sprendimų, mūsų universitetų kolegija išsiskiria ir naujovauja (meno) švietimo, praktikos tyrimų ir paslaugų srityje. Vertybės Kaip vertę orientuota organizacija, mes pasirenkame:

  • į studentus orientuoti veiksmai
  • pasiekti rezultatus
  • bendradarbiaujant su pasitikėjimu
  • įsipareigoja siekti geresnio pasaulio
  • tvarios naujovės.

Švietimo perspektyvos

Karel De Grote University College siekia suteikti savo studentams ir darbuotojams galimybę atrasti savo talentus ir juos plėtoti. Mes tvirtai tikime, kad komandinis darbas leidžia tiek studentams, tiek darbuotojams įgyti kompetencijas, tokias kaip žinios, įgūdžiai, įžvalgos ir požiūriai, kurie yra būtini darbo aplinkoje ir platesniame mūsų visuomenės kontekste. Viena iš svarbiausių kompetencijų, be abejo, yra gebėjimas dėti pastangas tiems, kurie dėl tam tikrų aplinkybių negali pilnai vystyti savo talentų.

Vietos

Antverpenas

Address
Groenplaats, Nationalestraat 5, 2000 ANTWERP
2000 Antverpenas, Flandrija, Belgija
Telefonas
+32 350 221 92

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis