Oficialus aprašymas

SUPINFO yra privati ​​aukštoji mokykla, įkurta 1965 metais, Prancūzijos valstybės ir pasaulio lyderių kompiuterių pramonėje pripažinta. Su savo 36 miesteliai Prancūzijoje ir užsienyje, SUPINFO turi pašaukimą ar pagrindinę N mokyti vyresnysis inžinierius, specialistai informacinių technologijų ir komunikacijos (IRT) ir tiesiogiai veikiančių paliekant mokyklą įmonių. SUPINFO suteikia "Tarptautinė magistro laipsnį" ekspertų ir informacinių sistemų sertifikuotų Prancūzijos valstybės ir Prancūzijoje įregistruotų Nacionaliniame registre profesinio atestavimo aukščiausiu lygiu, I lygio (Bac + 5 metai, Meistras, inžinierius).

Mokslo Bakalauro (lygis bakalaureato 3 metų), atitinkantis 180 ECTS gauti (po to, kai sėkmingai išlaikė egzaminus, nurodytus B1, B2 ir B3)

Tarptautinė magistras M.Sc (lygis bakalaureato 5 metų) Prancūzijos Vyriausybė pripažino, kad 1 lygis (lygis Master, inžinierius), atitinkančio 300 ECTS gauti (po to, kai sėkmingai išlaikė egzaminus, nurodytus B1, B2 , B3 ir M1 ir M2)

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

SUPINFO International University

Informacinių technologijų institutas apskritai nori, kad jo medžiaga būtų patenkinti visų įmonių poreikius ir užtikrinti išplėtė galimybes įsidarbinti. Taigi, visi šiandi ... [+]

Bakalauras Informacinių technologijų institutas apskritai nori, kad jo medžiaga būtų patenkinti visų įmonių poreikius ir užtikrinti išplėtė galimybes įsidarbinti. Taigi, visi šiandienos IT ir skaitmeninės galimybės natūraliai integruoti į mokymo programas SUPINFO: Aiškus mokymo, lengvai ir lanksčiai pritaikyti prie visų profilių, kampusie arba nuotoliniu būdu Kiekvienas tyrimo metais gali būti padaryta kitokia mokykloje SUPINFO pasaulinio tinklo arba nuotoliniu būdu per mūsų Virtual Campus. Akademiniai metai planuojama lapkričio pradžioje kiekvienais metais išskyrus nuotolinių kursų per Virtual Campus kai du srautai yra įmanoma rugsėjo ir kovo mėnesį. Dėl parralèlles Priėmimo Bac +1, +2 ir +3, up-to privalomo lygio Computer Science iš anksto grįš spalio jokių papildomų išlaidų. Programa yra išsamūs ir apima visas specialybes, kurie yra skaitmeninis Šiandien: Software Engineering, sistemų ir tinklų, dirbtinio intelekto, duomenų analizė, interneto technologijas, Objektinis programavimas, Business Intelligence, ERP, multimedia ir tt Per švietimo laboratorijos įsikūrusios su pasaulio lyderiais Pramonė IT ("Microsoft", "Cisco", "Oracle", "Apple", IBM, Mandriva, The Sun ") veiksmų, studentai įgyja anksti tiek praktiškai ir pragmatiškai prasme, bet taip pat gebėjimas perduoti žinias, kurios yra populiarus įmonėms.... [-]

Prancūzija Paryžius Belgija Briuselis Bordo Klermon Feranas Caenas Grenoblis  + 4 Daugiau
Rugsėjis 2020
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba