Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į VIVES University College . Ši nauja kolegija yra KATHO bendradarbiavimo su Kotrijk, Roeselare, Tielt, Torhout ir KHBO miestų miesteliais Brugge ir Oostendėje rezultatas. Šiuo metu Flandrijos bendro tendencija yra susijungimai aukštojo mokslo srityje. Su maždaug 13 000 studentų, VIVES yra didžiausia Flandrijos universiteto kolegija.

Sukurk savo ateitį

VIVES University College , turinti savo modernų ir kompeten VIVES University College aukštąjį išsilavinimą, novatoriškus praktinius tyrimus ir teikiamas paslaugas visuomenei, yra tinkamas atsakas į šiuolaikinius ir rytdienos socialinius iššūkius. VIVES yra vertinanti, draugiška ir į žmones orientuota universitetinė kolegija, orientuota į profesionaliai orientuotus bakalauro ir asocijuotus laipsnius. Tokiu būdu universiteto kolegija užtikrina, kad jos studentai prisidėtų prie globalizuoto pasaulio tiek kaip žmonės, tiek kaip profesionalai.

VIVES yra visiškai ir aktyviai įsipareigojusi plėtoti kompetencijas. Studentams suteikiama kiekviena galimybė dirbti ateityje. Dizainas savo ateitį, kaip universiteto koledžo pradinį lygį, pabrėžia tai. "VIVES" mano, kad jos darbuotojai turi entuziazmą atlikti savo darbą. Štai kodėl universiteto koledžas suteikia jiems daug galimybių kurti ir skleisti savo žinias.

"VIVES" pasirenka prisiimti atsakomybę ir atsakomybę, pagarbą ir pagarbą kiekvienam asmeniui. Tvarumas yra dar vienas svarbus VIVES įsipareigojimas. VIVES siekia būti aukštojo profesinio mokymo naujovių diegimo tendencija.

Misijos ataskaita


Vairuoti/>

  • Tapti geriausiu tu gali būti. Studentai ir dėstytojai su entuziazmu toliau plėtoja savo stipriąsias puses ir gilina savo asmeninį ir profesinį identitetą. Jie daro pasirinkimus, kurie atitinka jų talentus ir tikslus.
  • Savo mokymosi proceso valdymas. Studentai ir dėstytojai valdo savo mokymosi procesą. Kaip profesionalai, jie yra įsipareigoję mokytis visą gyvenimą, plečiant ir stiprinant jų supratimą ir žinias.


Ryšys/>

  • Mokymasis tarpusavyje ir tarpusavyje. Mokiniai ir dėstytojai mokosi kartu kaip komanda. Jie kuria savo profesionalų tinklą su neoficialaus ir tarpdisciplininio mokymosi galimybėmis. Norėdami tai padaryti, jie visapusiškai naudojasi skaitmeninio pasaulio galimybėmis.
  • Rasti savo kelią aukštojo mokslo srityje. VIVES dirba kartu su savo švietimo partneriais, kad padėtų studentams pasirinkti tinkamus sprendimus ir padėti jiems lipti į mokymosi kopijas. VIVES taip pat visiškai pripažįsta anksčiau įgytas kompetencijas.
  • Aktyvus dialogas su darbo vieta ir visa visuomenė. Studentai ir dėstytojai mokosi iš išorės ir su jais. Jie prisiima kritinę nuomonę apie visuomenę ir gali lengvai gauti savo žinias už universiteto kolegijos aplinkos ribų.


Naujovės/>

  • Rytojaus įkvepiančio ugdymo formavimas. Studentai ir dėstytojai dirba sudėtingoje mokymosi aplinkoje, kuri gali būti ar negali būti nepriklausoma nuo laiko ir vietos. Inovacijos remiasi tyrimų rezultatais ir dabartinių bei būsimų studentų kartų, darbo aplinkos ir visuomenės lūkesčiais.
  • Pasiruošimas ateities darbui. Studentai ir dėstytojai stengiasi įgyti kompetencijas, reikalingas šiuolaikinėse ir būsimose profesijose. Teorijos ir praktikos sąveika verčia juos įveikti savo ribas. Šiuo tikslu susipynę švietimas, praktinė patirtis ir jų pačių praktiškai pagrįsti tyrimai.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

VIVES University College

Išplėstinis bakalauras tarptautinio verslo valdymo yra bakalauro laipsnis po bakalauro studijų programos. Tai 12 mėnesių dieninė programa, vykstanti universitete Kortrijk ... [+]

Mes siūlome pilną 1 metų (12 mėnesių) bakalauro tarptautinį vadybos studentams, kurie jau turi bent bakalauro laipsnį. Programa yra visiškai anglų kalba.

Pageidautina, kad priimsime studentus, kurie studijavo komercinių mokslų ir verslo vadybos srityje. Tačiau mes sveikiname ribotą skaičių studentų, kurie studijavo kitus dalykus, pvz., Technologiją ... Po tyrimo ir mūsų komisijos paraiškos patvirtinimo, šie studentai gali būti priimti.

Kokia yra ši programa?

Tarptautinis verslo vadybos bakalauro laipsnis yra bakalauro programa. Tai yra 12 mėnesių trukmės dieninė programa, vykstanti Campus Kortrijk miestelyje Belgijoje. Per paskutinius tris mėnesius dirbate stažuotės metu.... [-]

Belgija Kortrijkas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VIVES University College

Verslo vadybos bakalauro programa yra skirta Belgijos ir užsienio studentams, norintiems įgyti išsamių žinių apie įvairias valdymo sritis ir įgyti tarptautinį verslo laip ... [+]

Verslo vadybos bakalauro programa yra skirta Belgijos ir užsienio studentams, norintiems įgyti išsamių žinių apie įvairias valdymo sritis ir įgyti tarptautinį verslo laipsnį tarpkultūrinio konteksto globalizuotame pasaulyje. Tarptautiniai kolegų studentai, užsienio dėstytojai, studijų kelionės ir mainų galimybės sustiprins tarpkultūrinį supratimą ir komunikaciją.

Verslo vadybos bakalauras, specializacija "Verslo vadyba"

"Kortrijk" yra "Flandrijos" verslumo ir dizaino puoselėjimas, skatinantis inovacijas ir kūrybiškumą. Miesto teritorijoje yra daugybė didelių tarptautinių bendrovių, tokių kaip "Barco", "Bekaert" ir kt., Bet ir įvairioms pramonės šakoms arba paslaugoms pritaikytoms MVĮ. Tai suteikia regionui antrą mažiausią nedarbo lygį Europoje. Senovinis istorinis miesto centras siūlo įkvepiantį foną, o gyvas universiteto (kolegijos) miestas yra strategiškai įsikūręs bet kurioje Belgijos ir Prancūzijos Kortrijko, Lille ir Tournai metropolijos dalyje.... [-]

Belgija Kortrijkas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VIVES University College

Ši programa yra prieinama nuo 2020-2021 m. - kaip viešbučio vadybos bakalauras, esate profesionalas, kuris puikiai gyvena svetingame svetingumo pasaulyje. Viešbučio vald ... [+]

Apie

Kaip viešbučio vadybos bakalauras, esate profesionalas, kuris puikiai gyvena svetingame pasaulyje. Viešbučio valdymo programa siūlo aukštą profesinių žinių ir įgūdžių lygį, tris ar keturias užsienio kalbas, tvirtą ekonominį pagrindą, gerus IKT įgūdžius, gebėjimą dirbti komandoje, pristatymo įgūdžius ir tarptautinę patirtį.

Šios kompetencijos taip pat labai vertinamos daugelyje kitų pramonės šakų ir suteiks galimybę tęsti studijas ir gauti magistro laipsnį arba papildomą bakalauro laipsnį. Viešbučio valdymo studentai yra dinamiški ir domisi dažnais socialiniais kontaktais, iššūkiais ir kūrybingu komandiniu darbu. Išankstinė kvalifikacija iš maitinimo mokyklos nereikalinga. Mokymasis yra daugiau nei mokytis vieni. Jei norite, galite prisijungti prie „SorHoMa“, studentų klubo „Hotel Management“. Studentų klubas organizuoja įvairias programas programos studentams ir kolokviumą su pagrindiniais kalbėtojais iš svetingumo sektoriaus.... [-]

Belgija Briugė
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

VIVES | Mission Statement