Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC

Įvadas

Oficialus aprašymas

Privati technikos universitetas UNITEPC Kosmosas yra aukštojo mokslo, teisėtai įsteigtas ir apsaugotas nuo DAUGIATAUTĖ narėje Bolivija Konstitucijos 94 straipsnio įstaiga.

Dvasia, kuri buvo sukurta technikos universiteto Asmeninis Kosmosas, UNITEPC, 24 metai, turime ne tik socialinę erdvę profesinį mokymą, bet yra vieta, kuri yra reali galimybė sukurti išsamią profesionalizacijos šių dienų atraminiam modernumas, globalizacija ir informacinių technologijų, kai tai nėra lengva rasti švietimo pasiūlymus, apimančius etikos ir moralinių vertybių, kad visuomenė reikalauja skatinimą. Į UNITEPC yra "aukštasis mokslas gyvai" su kurio verslumo dvasios ir žmonijai.

Šiam tikslui turi misiją ir aiškią ir objektyvią viziją, kuri generuoja didelius lūkesčius dėl savo mokiniams sėkmės, dėstytojo prestižinių specialistų iš įvairių sričių žmonėms žinių, kurie yra apmokyti atlikti mokymo procesus aukštojo mokslo, valdymas remiantis mokslo žiniomis. Sveiki atvykę į šį akademinėje aplinkoje.

misija

"Indėlis į tvarų šalies vystymąsi ir pasaulyje per mokslinių ir technologinių tyrimų, naujoviškų formų gamybos ir socialiai atsakingų specialistų, iniciatyvių, tyrėjų ir vadovų su kritinės talpos, formavimo padėti kultūrinės įvairovės plėtrą, socialinis teisingumas, demokratinės sambūvio ir gerovės ".

vaizdas

"Būti nacionalinių ir tarptautinių projekcija universitetas, galėtų patenkinti poreikius aukštos strateginiu prioritetu profesinio mokymo, su paslaugų pašaukimo į kultūrų bendruomenės sričių svarbą visapusiškam, tvaraus, mokslo ir technologijų plėtros, įgyvendinimo švietimo procesai kokybė ir teisingumas ".

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų

Matyti Bakalauro studijos » Matyti Health Bakalauras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Garso inžinerijos laipsnį

Su bendrabučiu Dieninės 10 semestrus February 2019 Bolivija Colcapirhua Municipality

Inžinerijos Garso misija yra mokyti etikos ir socialiai atsakingus specialistus, gebančius analizuoti ir suprasti šiuolaikines problemas, taikant fizines-matematinis pamatus su meno ir kultūros kriterijus, iš esmės mokslinių tyrimų ir garsas mokslines ir technologines žinias. [+]

misija

Inžinerijos Garso misija yra mokyti etikos ir socialiai atsakingus specialistus, gebančius analizuoti ir suprasti šiuolaikines problemas, taikant fizines-matematinis pamatus su meno ir kultūros kriterijus, iš esmės mokslinių tyrimų ir garsas mokslines ir technologines žinias.

vaizdas

Būdamas aukštojo mokslo lyderė garso srityje ir kad absolventai yra geriausias šalyje, skirta kultūrų bendruomenės paslaugų.

Bendrieji tikslai

Traukinio profesionalai, kurie sugeba projektuoti, prižiūrėti ir Productions gyventi garso, įrašų studija, radijo kino ir televizijos, galintis atlikti akustinius diagnostikos kabinos įgyvendinimo sprendimus su akustiniu medžiagų, stiprinti esamus akustines sąlygas, kai būtina įgyvendinimo garsiakalbiai.... [-]


Laipsnis komercinės inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės 9 semestrus February 2019 Bolivija Cochabamba

Profesionalesnė žmogiškąjį kapitalą Commercial Engineering su verslumo dvasia, įgūdžių ir gebėjimų savo srityje, taikyti savo įgytas žinias ir įrankius; ieško išsamiu ir novatoriškas plėtros komercinių ir verslo srityse. [+]

misija

Profesionalesnė žmogiškąjį kapitalą Commercial Engineering su verslumo dvasia, įgūdžių ir gebėjimų savo srityje, taikyti savo įgytas žinias ir įrankius; ieško išsamiu ir novatoriškas plėtros komercinių ir verslo srityse.

vaizdas

Būti pirmaujančia Mokymų verslininkų ir inovatorių išspręsti iškylančias problemas komerciniame ir verslo srityse.

Bendrieji tikslai

Traukinio Profesionalai bakalauro lygio, siekiant patenkinti socialinius poreikius ir darbo rinką per orientuotų planą intensyvios techninės ir mokslinės metodikos, formuluoti, analizuoti ir įgyvendinti politiką ir strategijas ribose ūkio šakų, administracinių , finansų ir prekybos; leidžia pasipriešinti problemas labai konkurencingoje rinkoje.... [-]


Laipsnį elektrotechnikos

Su bendrabučiu Dieninės 10 semestrus February 2019 Bolivija Cochabamba

Ruošti kvalifikuotus specialistus, su didelės talpos, valdymo ir vadovavimo, kurie yra pirmaujanti iš DAUGIATAUTĖ narėje Bolivija vystymąsi, pamatų bei techninio ir teorinių žinių su socialine prasme, leidžia skolinti savo lemiamą indėlį į valdymo, kūrimo ir įgyvendinimo technologijų patarimas, teikianti sprendimus, orientuotas į esamų ir augančius poreikius šalyje. [+]

misija

Ruošti kvalifikuotus specialistus, su didelės talpos, valdymo ir vadovavimo, kurie yra pirmaujanti iš DAUGIATAUTĖ narėje Bolivija vystymąsi, pamatų bei techninio ir teorinių žinių su socialine prasme, leidžia skolinti savo lemiamą indėlį į valdymo, kūrimo ir įgyvendinimo technologijų patarimas, teikianti sprendimus, orientuotas į esamų ir augančius poreikius šalyje.

vaizdas

Elektroninių inžinerinių lenktynės technikos universiteto Asmeninis Cosmos orientuotas profesinio mokymo vadovus su kompetencijos, technologinių ir kultūrinių, gebančius skatinti mokslinius tyrimus ir įsipareigojo plėtros procesus patvarus aktualumą. Be to, rasė yra į savo aplinką transformacijos veikėjas pasiekti geresnės gyvenimo kokybės.... [-]


Vaizdo įrašai

Aquí se forman las nuevas generaciones

Kontaktai
Vietos adresas
Pasaje Fidelia Sánchez
entre Heroínas y España

Cochabamba, Cochabamba Department, BO
Socialiniai tinklai
Vietos adresas
Av. Blanco Galindo Km 7 1/2
Miguel Lanza esq. Daniel Campos Zona Florida Norte s/n

Colcapirhua Municipality, Cochabamba Department, BO
Vietos adresas
Av. Blanco Galindo s/n km. 4 1/2
Entre Av. Cuarta y Carlos Araníbar

Colcapirhua Municipality, Cochabamba Department, BO