Oficialus aprašymas

Celso Lisabona gimė Rio de Žaneire miesto 20 amžiaus pradžioje. Sūnus mokytojų, jis pradėjo savo gyvenimą skiriame save politikoje, kaip tarybos ir valstybės teisės aktų leidėjas 1950. Tuo metu jis sukūrė projektus ekonominę ir socialinę svarbą ir savo iniciatyva, įkurta ir prižiūrima panaudojimo centro Bela Vista ir socialinei gerovei Darbas nepilnamečiams. Mažinti socialinę nelygybę per kokybišką išsilavinimą buvo sapnas, jūsų svajonė.

1964, jis apleista politinę veiklą, kad rado Aukštesnysis Atheneu Brazilija, kuriais siekiama vidutinės ir aukštosios mokyklos. Tęsdamas savo svajonę, sukurtas 1971 metais, universiteto draugija Celso Lisabona. Konsoliduoti savo sėkmės istoriją 1998 metais, institucija užkariauti universiteto centro padėtis, siūlanti, be kursų valdymo, graduotas sveikatai ir aplinkai.

Celso Lisboa yra geriausias universitetas centras Sveikatos ir sveikatingumo Rio de Žaneire. Su 45 metų gyvavimo institutas išugdė daugiau nei 20.000 studentų savo bakalauro kursus. Yra 14 tūkstančių kvadratinių metrų infrastruktūros ant vieno miestelio Šiaurės zona širdyje, priešais Greitkelis Sampaio stoties:

80 klasės skirstomos į 5 blokus 18 laboratorijos praktinių užsiėmimų 4 kompiuterių laboratorijose 3 auditorijos kelių sporto salė akademija biblioteka

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

Direktorių Celso Lisboa kursas suteikia išsamią mokymo, todėl stažuotojas našumą žmogiškųjų išteklių, rinkodaros, finansų ar operacijų srityse paslaugomis ar pramonei. ... [+]

Direktorių Celso Lisboa kursas suteikia išsamią mokymo, todėl stažuotojas našumą žmogiškųjų išteklių, rinkodaros, finansų ar operacijų srityse paslaugomis ar pramonei.

Profesija yra populiariausia šalyje, akcentuodamas administratoriaus svarbą nacionalinės socialinės-ekonominės scenarijų.

Neprofesionalių rinkos:

Administratorius suformuotas Celso Lisboa gali veikti įvairiose srityse, rūšys:

Svetingumo - apie viešbučių, viešbučių, pramogų parkų valdymas, rūpintis dėl savo paslaugų kokybę ir jų priežiūros įmonės veikla. Finansai - finansinių institucijų veiklos, susijusios su turto, apyvartinio kapitalo, biudžeto ir pinigų srautų analize koordinavimą. Žmogiškieji ištekliai - dėl santykių tarp darbuotojų ir įmonės, koordinuoti atrankos ir priėmimo, karjeros planus ir atlyginimų ir skatinimo programas, mokymo ir plėtros žmonių priežiūra. Ligoninė - į ligoninių, klinikų, avarinių kambariai ir sveikatos priežiūros įstaigose, valdymą, taip pat gebėti dirbti kartu planuoti ir sveikatos draudimas. Gamyba - visi gamybos planavimo ir kontrolės, kokybės kontrolės, paskirstymo ir logistikos srityse. Trečiojo sektoriaus - planuojant ir koordinuojant veiklą nevyriausybinėms organizacijoms, valdyti lėšų rinkimo ir jos taikymą aplinkosaugos projektų, švietimo, profesinės ar bendruomenei. Rinkodara - verslo veiklos planus, apibrėžimas, studijuoja klientų poreikius, kurti produktus ir paslaugas, jų pasitikti. Išsilavinimas - švietimo įstaigose, rūpinasi planavimo ir valdymo išteklių, reikalingų švietimo veiklą. ... [-]
Brazilija Rio de Žaneiras
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Celso Lisboa - O sucesso custa menos do que você imagina