Oficialus aprašymas

Šiuo metu jūs gaunate kolegijoje bus dalis jo istoriją: daug draugų; patirtis; naujus kelius ir karjeros plėtra turi būti pastatytas.

Niutonas yra garbė dalyvauti šiame savo gyvenimo etape ir visada bus didelio džiaugsmo dėl jų asmeninių ir profesinės sėkmės.

Aplankykite mūsų vienetus, skatinti tarp miesteliu, keistis idėjomis, studijų mainus, smagiai, patinka tiek, kiek įmanoma. Mūsų fakultetas, personalo ir struktūra esate čia: užtikrinti, kad šiuo metu yra pelningiausias įmanoma.

Jūsų ateitis: tai, ką Niutonas dar galvoja. Taigi, kai jūs pasirenkate kurti savo istoriją su mumis, mes žinome, kad jūsų tikslas yra pasitenkinimas darbu. Norėdami pasiekti savo potencialą viršūnę, suvienyti Tradicija ir modernumas geriausia struktūrą. Mes siūlome platų tradicinių bakalauro, technologijų ir atstumo, ir absolventas. Akademinis lygis yra aukštos kokybės, 80% fakulteto sudaro mokytojų ir gydytojų, modernios laboratorijos, centrai ir praktikos centruose įvairių sričių žinias ir mokslinių tyrimų ir pratęsimo programas. Be pripažintas mokymo ir dėmesio kokybe praktiškai Newton nuolat investuoja į santykių su rinka, nustatant svarbias partnerystes suteikti savo studentams su geriausiais perspektyvas ir karjeros galimybes.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Elektriko inžinieriaus taikoma savo patirtį ir metodus sistemų, susijusių su elektros energijos. ... [+]

Elektriko inžinieriaus taikoma savo patirtį ir metodus sistemų, susijusių su elektros energijos. Operacinės sritis apima analizę, projekto vykdymo priežiūrą ir darbą dėl visų sistemų ir įrangos elektros inžinerijos, elektronikos, telekomunikacijų ir automatikos srityse aspektus.

Elektros inžinerijos Niutonas Paiva pusę verslininkų inžinierių kursas su vadovavimo įgūdžius ir problemų sprendimo, pasirengę patenkinti dabartinius poreikius. Taip pat išsivysto būsimų specialistų įgūdžių, reikalingų prisitaikyti prie technologinės pažangos ir dirbti sričių specialistų grupes, etikos, atsižvelgiant į socialinius, ekonominius, politinius ir aplinkos poveikį, vadovavimas savo įnašus siekiant pagerinti gyvenimo kokybę žmonių. Remdamasi fakulteto, kurį sudaro meistrai ir gydytojai su didelę patirtį darbo rinkoje, studentas turi galimybę derinti teorines žinias su praktine patirtimi, patiria realių situacijų kiekvieną dieną naudoti.... [-]

Brazilija Belo Horizonte
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Su išsamia turinį, dinamiška ir dėmesio moderniausių praktikos valdymo, žinoma, vystosi kritinis mąstymas, etinis ir socialiai atsakinga. ... [+]

Su išsamia turinį, dinamiška ir dėmesio moderniausių praktikos valdymo, žinoma, vystosi kritinis mąstymas, etinis ir socialiai atsakinga. Be to, ji suteikia studentams su patirtimi realiose situacijose verslo pasaulyje, dirbant jų verslumą ir įgūdžius, reikalingus naujoviškiems veiksmams.

Administratorius baigė Newton sugeba valdyti visus bendrovės procesus įvairiuose sektoriuose viešojo, privataus ar trečiojo sektoriaus. Bendrovės vadybininkas sudaro sprendimų priėmimo ir išteklių valdymą, kad būtų pasiekti įvairiais lygiais bendrovės tikslų. Gali būti apskritai, strateginio valdymo, ar konkrečiu atveju, atsižvelgiant į komercinio valdymo, žmogiškųjų išteklių, finansų ar parduodant.... [-]

Brazilija Belo Horizonte
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba