Oficialus aprašymas

UNISAL yra akademinė bendruomenė mokytojams, mokiniams ir administracijos darbuotojai, kurie skatina atidžiai, kritiškai ir kryptingą plėtrą žmogaus ir kultūros paveldo visuomenės per mokslinių tyrimų, mokymo, aukštojo ir tęstinio mokymo ir įvairios paslaugos siūlomos vietos bendruomenėms.

Krikščionių įkvėpimas, Katalikų pobūdis ir saleziečių tapatybė UNISAL prisiimti pasaulio viziją ir žmogaus įsišakniję ir harmonijoje su Evangelija ir pagrįstu pedagogikos remiantis Profilaktinės sistemos gyveno Don Bosco vertybes.

Tai reiškia, visų pirma: įsipareigojimą vienybės ir bendrystės su Bažnyčia; nusprendė galimybė jauniems žmonėms; akademinė bendruomenė su aiškia saleziečių tapatybės; krikščionis ir saleziečių orientuotos kultūros projektą ir švietimo ir pastoracijos.

Žinių integracija, dialogas tarp tikėjimo ir proto, nuolatinio tiesos ieškojimo, etikos mokymas, laisvės dvasia meile, abipuse pagarba ir žmogaus teisių skatinimo apibūdinti ir pagyvins UNISAL kaip žinių centras, kuris suteikia paragauti studijų ir mokslinių tyrimų ir skatina tikros išminties gyvenimo įsigijimą.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

UNISAL administracija kursas turi kaip centrinės ašies verslumą ir verslumo įgūdžius. ... [+]

UNISAL administracija kursas turi kaip centrinės ašies verslumą ir verslumo įgūdžius.

Susidūrę su didžiule vietos paslaugų rinkoje, žinoma, Unisal administracija dėmesys skiriamas šios veiklos, kaip lauko studijas ir mokslinius tyrimus, analizuoti jo dinamiką, tendencijas ir verslo perspektyvas.

Vienas iš pagrindinių tikslų, žinoma, yra plėtoti įgūdžius, kad galėtų valdyti profesinius įgūdžius, kurie yra susiję su šiuolaikinės įmonės poreikius, visų pirma, verslumo gebėjimai, vadovavimo ir sprendimų priėmimo procese.

Profesionali ateitis gali vykdyti savo funkcijas privačiose organizacijose, akcinėse bendrovėse, akcinių bendrovių, vyriausybinių agentūrų ir fondų bendrojo administravimo, viešojo, finansų, žmogiškųjų išteklių, pardavimo, rinkodaros, logistikos, gamybos, organizavimo ir metodų, užsienio prekybos srityse, svetingumas, informacinių technologijų ir viešųjų pirkimų. ... [-]

Brazilija São Paulo
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Didysis poreikis šalies profesionalių techninių specialistų (inžinierių pvz.), Kurie yra apmokyti ir atnaujinti naujomis technologijomis. ... [+]

Didysis poreikis šalies profesionalių techninių specialistų (p. pvz inžinieriai), kurie apmokyti ir atnaujinti naujomis technologijomis. Akivaizdu ir tai, kad ši situacija gali pabloginti prieš kvalifikuotų specialistų mechaninio srityje paklausa. Norėdami pakeisti šią situaciją, daug pastangų tampa būtina siekiant sudaryti sąlygas vis daugiau specialistų kvalifikacinius reikalavimus darbo rinkos Mechaninė formavimą ir Brazilijos universitetui pagrindinį vaidmenį gamybos ir žinių sklaida minėtose srityse. Ši regioninė veikla pobūdis UNISAL leidžia studentams nereikia perkelti per daug, atsižvelgiant į jų gimtuosius miestus, mažinti išlaidas, kad būtų kitomis aplinkybėmis. Be to, šis veiksnys leidžia UNISAL mokymo kursus, kurie ateina iš susitikimo su regiono, kuriame jis yra, savybes, ypač poliarizuota regione UNISAL - Lorraine, kuri apima Paraíba Valley regiono savivaldybes, esančių ant veleno Rio de Žaneiras - San Paulas. Įmonės apskritai reikia jūsų aplinkoje šioje konkurencingoje darbo rinkoje nuolat technologinių naujovių ir taip aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys garso techniniu ir moksliniu pagrindu, sugebantis rasti sprendimus į rinką, visada pridėtinę vertę ir žinių visuomenę. Didysis pramoninis parkas Paraíba slėnyje, yra paklausa didėja inžinierių veikiančių Mechanikos srityje. Su nuolat plėsti šio pramoninio parko, mechaninės inžinerijos kursas ruošia aukštos kokybės inžinieriai, remti Brazilijos pramonės plėtrą per artimiausius metus.... [-]

Brazilija São Paulo
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
Ištęstinės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba