Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Įvadas

Oficialus aprašymas

UNISAL yra akademinė bendruomenė mokytojams, mokiniams ir administracijos darbuotojai, kurie skatina atidžiai, kritiškai ir kryptingą plėtrą žmogaus ir kultūros paveldo visuomenės per mokslinių tyrimų, mokymo, aukštojo ir tęstinio mokymo ir įvairios paslaugos siūlomos vietos bendruomenėms.

Krikščionių įkvėpimas, Katalikų pobūdis ir saleziečių tapatybė UNISAL prisiimti pasaulio viziją ir žmogaus įsišakniję ir harmonijoje su Evangelija ir pagrįstu pedagogikos remiantis Profilaktinės sistemos gyveno Don Bosco vertybes.

Tai reiškia, visų pirma: įsipareigojimą vienybės ir bendrystės su Bažnyčia; nusprendė galimybė jauniems žmonėms; akademinė bendruomenė su aiškia saleziečių tapatybės; krikščionis ir saleziečių orientuotos kultūros projektą ir švietimo ir pastoracijos.

Žinių integracija, dialogas tarp tikėjimo ir proto, nuolatinio tiesos ieškojimo, etikos mokymas, laisvės dvasia meile, abipuse pagarba ir žmogaus teisių skatinimo apibūdinti ir pagyvins UNISAL kaip žinių centras, kuris suteikia paragauti studijų ir mokslinių tyrimų ir skatina tikros išminties gyvenimo įsigijimą.

Vietos

San Paulas

Address
Unidades em Americana, Campinas, Lorena e São Paulo
San Paulas, San Paulo valstija, Brazilija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis