Oficialus aprašymas

Universitetas centras Rio Grande do Norte (UNI-RN) yra rėmėjas Rio Grande do Norte lyga Išsilavinimas. Nepelno, skirta išimtinai mokymosi tikslais, Švietimo lyga buvo sukurta liepos 23, 1911, su steig poetą Henris Castriciano de Souza, pedagogas ir rašytojas labai nuopelnus. Pirmasis statutas lygos apibrėžė savo pagrindinį tikslą: "... padėti gaktos įgaliojimus ne visi, kai jis yra susijęs su švietimo ir mokslo. "

Siekiant pasiūlyti moterų švietimą, lyga įsteigti vidaus mokyklos Kalėdas, 1914 rugsėjo 1 d. Suformuotas Écoles ménagère Šveicarijos modelį, Kalėdų Vidaus Mokykla sudaro etapą naujos moterų vaidmenį namuose ir visuomenėje plitimą, ir, laikui bėgant, pritaikyti prie pokyčių visuomenėje ir tapo modernios įsteigimo vaikų darželis, pradinių ir vidurinių mokyklų. Siekiant užtikrinti šių švietimo lygmenis, taip pat, patinas, mokymo lyga sukurta švietimo kompleksas Henris Castriciano, sumaišyti mokyklą, įdiegta kovo 15 d., 1987

Rio Grande do Norte lyga mokymas Paaiškėjo, tada pagal aukštojo mokslo teikimo. Taigi, balandžio 28, 1997, ministro nutarimu, kurį pasirašė prezidentas Ozório Bezerra Dantas, buvo sukurta siekiant Natalas mokyklos už Rio Grande do Norte plėtros (FARN). Atstovavimas Išsilavinimas lyga, Noilde Ramalho mokytojas pakvietė profesorius Daladier Person Cunha Lima struktūrizuoti pedagoginį projektą naujai įsteigto kolegijoje. Taigi, su režisieriumi prof Daladier, The Farn buvo oficialiai įdiegta vasario 25, 1999. Iš pradžių pasiūlė keturis bakalauro kursus.

Šiuo metu UNI-RN siūlo 15 bakalauro kursus, dešimt bakalaurus: administracija, Architektūros ir urbanistikos, apskaita, teisė, slauga, kineziterapija, mitybos, psichologijos, informacinių sistemų ir fizinis lavinimas; laipsnių informatikos ir kūno kultūros; taip pat technologų Verslo vadybos priemones ir kompiuterinius tinklus.

Taip pat jie veikia, su dideliu pasisekimu ir plėtimosi charakterį, 40 sensu po baigimo kursus verslo valdymo, apskaitos, teisės, inžinerijos, informacinių technologijų, aplinkos apsaugos, sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų srityse.

Programs taught in:
Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Centro Universitário do Rio Grande do Norte (UNI-RN)

Į verslo administravimo laipsnį, per savo bendrojo lavinimo, galės veikti šiose srityse: Finansai, logistikos, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymas, strategija, gamyb ... [+]

Profilis katapultowania Į verslo administravimo laipsnį, per savo bendrojo lavinimo, galės veikti šiose srityse: Finansai, logistikos, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymas, strategija, gamybos ir medžiagų, nepamirštant, kad jų patirtis šiose srityse bus skiriamas tęstinumo tyrimai per griežta absolventas ar plačiąja prasme.

Įgūdžiai ir gebėjimai Atpažinti ir apibrėžti problemas, keisti gamybos proceso, veikti preventyviai; Kuriant išraiška ir komunikacijos suderinama su profesinės praktikos, įskaitant derybų ir tarpasmeninių ar INTERGROUP ryšių; Galvoti ir veikti kritiškai apie produkcijos, įskaitant savo poziciją ir funkcijos produktyvaus struktūra pagal jos kontrolės ir valdymo srityje; Kurti loginį, kritinį ir analitinį mąstymą; Ar iniciatyvą, kūrybiškumą, ryžtą, politinį ir administracinį valią, norą mokytis, atvirumas pokyčiams ir kokybės supratimą ir etines pasekmes savo profesinę veiklą; Plėtoti gebėjimą perkelti žinias gyvenime ir kasdienio patyrimo į darbalaukį; Gebėti prisiimti lyderio pozicijas, dirbti įvairių specialistų komanda; Suprasti bendrą organizacinę kontekstą, integruotą, sisteminį ir strateginį kelią, jos ryšius su išorine aplinka; Gebėti tinkamai susieti su socialinių, politinių, ekonominių ir kultūros, kuri yra įdėta, atsižvelgiant visada egzistuoja socialines vertybes, teisingumo ir profesinės etikos principų; Kad galėtų nuolat mokytis, tiek jų mokymo, ir savo praktikoje. ... [-]
Brazilija Natal
March 2019
Ištęstinės
7 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba