Oficialus aprašymas

Inžinerijos koledžas ir vadybos mokykla yra vos devynerių metų rinkoje, bet jau rodo puikius rezultatus ir išsiskiria tarp nacionalinių mokyklų, nes jų skirtumai. Ji yra laikoma MEC vienas iš geriausių privačių kolegijų Gamybos inžinerijos San Paulas, atsižvelgiant į BVAS, Composite rodiklis pastabą ENADE, fakulteto, mokymo-mokymosi išteklių, infrastruktūros ir įrenginių.

Fakultetas yra gerai ir atrinko po Gydytojai, gydytojai, mokytojai ir ekspertai, turintys didelę patirtį, atsidavusi forma visą gamybos INŽINIERIŲ, derinant technologines žinias produktyviai PROCESŲ IR strateginę viziją verslą.

Daugiau nei, kad yra tikras susirūpinimas užtikrinti, kad studentai plėtoti ne tik savo akademinių žinių, bet taip pat jų asmeniniam tobulėjimui. Jie skatinami atrasti ir ištirti visą savo potencialą, todėl specialistai pasirengę įžengti į darbo rinką ir susidurti su iššūkiais ateityje bus visuomenei.

Kodėl ESEG Inžinerijos ir vadybos mokykla turi novatorišką mokymo metodiką, todėl out kiekvienoje srityje geriausia transformuoti studentas į visą specialistas.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Statybos inžinieriaus yra profesionalus, turintys didelę techninis mokymas. ... [+]

Trukmė: 10 semestrus

Laikotarpius: Diena ir naktis

Ką tu darai?

Statybos inžinieriaus yra profesionalus, turintys didelę techninis mokymas. Tai gali pastoti, planuoti, projektuoti, statyti, prižiūrėti ir šalinti pastatų, tiltų ir, užtvankos, tuneliai, fondai, izoliavimą ir šlaito stabilumą, vandens tiekimo, vandens išteklius, hidroelektrinė; drėkinimo ir nusausinimo, vandens valymo ir nuotekų, kietųjų atliekų šalinimo ir kontrolės vandens taršos, transporto infrastruktūros, uostų, oro uostų, kelių, kelių ir transporto operacijos.

Kokie yra nauji įgūdžiai, reikalingi statybos inžinierių?

Antroje praėjusio amžiaus, projektavimo ir statybos metodų srityje buvo didžiausias reikalavimas kompetentingai praktika Civilinė inžinerijos profesiją. Šiandien daugelis kitų matmenys yra įtraukti. Suprasti aspektus, pavyzdžiui, projektų valdymo, kokybės, aplinkos, žmogiškųjų išteklių valdymo, globalizacijos, inovacijų ir verslumo atvyko į įgūdžių, reikalingų statybos inžinierius iš pirmos eilutės sąrašą.... [-]

Brazilija San Paulas
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Gamybos inžinerija yra žinoma, su daug galimybių: ji apima projektavimą, valdymą ir tobulinti gamybos sistemų prekėms ir paslaugoms taikyti savo metodus ir būdus, kaip pa ... [+]

Trukmė: 10 semestrus

Laikotarpius: Diena ir naktis

Ką tu darai?

Gamybos inžinerija yra žinoma, su daug galimybių: ji apima projektavimą, valdymą ir tobulinti gamybos sistemų prekėms ir paslaugoms taikyti savo metodus ir būdus, kaip pagerinti verslo efektyvumą.

Todėl, gamybos inžinierius gali siekti galimybių ir kokybės kontrolė, gamybos planavimas, strategija, informacinių sistemų, logistikos, be kita ko srityse.

Kas tyrimas?

Vienas iš savybių įvertintus MEC kurie pateikia ESEG ne Nr.1 ​​buvo pašventinta didaktinius ir pedagoginius išteklius institucijos.

Čia mes suskirstyti kursą į dvi plačias sritis žiniomis.

Gamybos valdymas Projektavimo ir gamybos sistemų valdymas PCP (gamybos planavimas ir kontrolė) Logistikos ir tiekimo grandinės Darbo organizavimas ir ergonomika Kokybės valdymas Efektyvumas ir savikainą Simuliavimas Projektų valdymas Produktų plėtros ir verslumo Produktų plėtros procesų valdymas Rinkodara Gaminio projektavimas Procesų projektavimas Verslo teisė Verslo planas ... [-]
Brazilija San Paulas
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba