Oficialus aprašymas

FMJ - Makenzis yra aukštojo mokslo daugiafunkciniam, privatiems, kurio tikslas yra mokyti žmogiškąsias vertybes upscale, galėtų suvokti ir interpretuoti dabartines paradigmos, įsivaizduoti naujas galimybes ir siūlo alternatyvius maršrutus kūrimą institucija, atsižvelgiant į poreikius veido modernybės.

Instituciniai Projektų FMJ - Makenzis siekiama išplėsti ir naujoves ne tik tradiciniais pasiūlymus, susijusius su šiandienos esamų aukštojo mokslo institucijose. Vystant ir reikalingas inovacijų, remiantis standartiniu vidurinę mokyklą, turi, kaip rekomendacija, kaip tikrovės supratimą, kuris suponuoja bendruomenės informuotumą ir todėl žinių turtą, ne tik žinių, bet ir kritikos ir statybos visuomenė.

Šios savybės leidžia institucinė dizainas Įterpti bandomąją pagrindą, kurti naujas žinias apie socialines sąlygas, o tai reiškia, turinčių kaip metodą integruoti dėstymo / mokslinių tyrimų ir tarpdalykinius ryšius, o kaip taisyklė, sąveikos su visuomene.

Misija, vizija ir vertybės

Misija

Šviesti žmogų, sukurtą pagal Dievo paveikslą, už visą naudojimosi pilietybės, prisidėti prie savęs ir visuomenės raidai per mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo, ir kultūros, sporto, socialinių ir dvasinių veiklą, aplinkos reformatų krikščionių tikėjimą.

Vaizdas

Turi būti pripažinta visuomenėje konfesinės presbiterionų institucijos, filantropijos ir bendruomenės profilyje, kuri yra skirta dieviška ir humanitarinius mokslus; būdinga tai, kad nuolat siekti meistriškumo mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo; siekti integralas formavimas žmogui, į reformatų krikščioniškojo tikėjimo aplinkoje.

Vertybės ir principai

Be asmeniniu elgesiu: orumu, pobūdis, vientisumo ir mackenzista dvasia; Tarpasmeniniuose santykiuose: lojalumas, tarpusavio pagarbos, supratimo, sąžiningumo ir nuolankumo; Atsižvelgiant į profesinės veiklos vykdymu: etika, kompetencija, kūrybiškumas, drausmės, pasišventimo ir pasiryžimo savanoriškai; Į sprendimų priėmimo procesą: ieškoti sutarimo, teisingumo, tiesos, lygias galimybes visiems; Skirtumas tarp kolegialių organų narius, padalinių ir padalinių santykiai: Bendradarbiavimas, komandos dvasia, profesionalumo ir tinkamo bendravimo; Santykiai su kitomis institucijomis: atsakomybė, nepriklausomumo ir skaidrumo; Visuomenėje: dalyvavimo ir paslaugų į Bendriją; Ir visais laikais, veikti su meile, kuri yra tobulumo raištis.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Administracija yra taikomos socialinių mokslų plėtoti planavimo strategijas, skirtas žmogaus, materialinių ir finansinių išteklių organizacijoje valdymą. ... [+]

Administracija yra taikomos socialinių mokslų plėtoti planavimo strategijas, skirtas žmogaus, materialinių ir finansinių išteklių organizacijoje valdymą. Administratorius turėtų galėti pasiekti tikslus ir organizacinius tikslus per procesą planuoti, organizuoti, vadovauti ir jas kontroliuoti veiksmus, bus sukurtas žmogiškųjų išteklių, rinkodaros, finansų ir gamybos srityse.

Kai kelionių skirtumai yra šie: cine diskusijos (filmus ar paskaitos, susiję su svarbiais klausimais etinių, socialinių, teisinių ir ekonominių supratimo); įvairių sričių seminaras; paskaitų ciklai; atvejų tyrimai, taikomi ugdymo; ir verslo žaidimai (leidžia studentų grupę, priimti sprendimus virtualiose įmonėse, derasi su kitomis įmonėmis kitose ekvivalentas grupių ar net kitų klasių, laikotarpius ir kursų).... [-]

Brazilija Rio de Janeiro
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Apskaitos kursai siekiama mokymo skaitikliai su gebėjimu veikti profesionaliai visoje nacionalinėje teritorijoje. ... [+]

Apskaitos kursai siekiama mokymo skaitikliai su gebėjimu veikti profesionaliai visoje nacionalinėje teritorijoje. Mokymo programa yra gerai subalansuotas atsižvelgiant į privalomų dalykų numatytų minimalaus mokymo programos MEC skaičių, taip pat tiems, tinkamą mokymą profesinio aukščiausio lygio apskaitos, skaitiklis.

Apskaitos kursai Fakulteto Makenzis gyvuoja 48 metų iš buvusios fakulteto Moraes Junior, kurio vardas ir tradicija kokybės leido pagrindinių apskaitos specialistų įtraukimą į vidaus rinką. Žinoma, yra mokymo personalas aukščiausios klasės, kurioje rafinuotas akademinį išsilavinimą (specialistai, meistrai ir gydytojai) kartu su dideliu, profesinę patirtį, išskiria ir patraukli tiems, kurie domisi Pogoń apskaita, nuspręsti fakulteto Mackenzie ir upių.... [-]

Brazilija Rio de Janeiro
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba