Oficialus aprašymas

Fakultetas Arnoldas Janssen buvo įkurta 2001 m Dieviškojo Žodžio kongregacijos. Ir jis gimė su tarptautiniu kongregacijos, kuri veikia 67 šalių penkiuose žemynuose stiprumą. Vertybės, kokybės ir kompetencijos dirbti švietimo buvo paveldėta iš šimtamečių įstaigai, kuri, ne atsitiktinai, yra vertas jų mokinių sėkmę darbo rinkoje.

Įstatymo ir administravimas kursai siūlomi Fakulteto Arnold Janssen suteikia tvirtą humanistinio ugdymo, vienijanti išminties ir tradicijas švietimo ir šiuolaikinės rinkos poreikius. Net keletą metų veiklos, fakulteto Arnoldas Janssen tapo nuoroda į aukštąjį mokslą. To įrodymas yra gautos bakalauro verslo administravimo ir teisės dėl įrodymų iš nacionalinio tyrimo apie mokinių pasiekimai (ENADE) rezultatai. Studentai įstatymo žinoma, taip pat švietė pastaraisiais egzaminų teisininkų Brazilija (OAB-MG) ordino, įgyti svarbią poziciją tarp aukštojo mokslo institucijų valstybės.

Mokyklos Arnaldo fakultetas susideda iš meistrų ir gydytojai pripažintą akademinę kompetenciją ir didelę profesinę patirtį rinkoje.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)

Vadybos fakulteto Arnaldo laipsnis suteikia pagrindinės vertybės verslumo, inovacijų ir valdymo sutelktas į žmogų. ... [+]

Vadybos fakulteto Arnaldo laipsnis suteikia pagrindinės vertybės verslumo, inovacijų ir valdymo sutelktas į žmogų. Nauja ugdymo programa administracija Žinoma gerbti nustatytus MEC gaires, sutelkiant dėmesį į administracijos raida ir jos taikymo organizacijų įvairių sričių žinių.

Kursų temos pareikšti metodiką, kuri suteikia sisteminimą ir gilinti konkrečių šakų administravimo ar susijusioje srityje, suteikiant studentams intensyvus ir tiksli neria į turinį mokėsi.

bus naudojamos metodikos ir įvairūs mokymo priemones, kintamosios ir maišymo teoriją ir praktiką, poveikio ir sąveikos, atskaitą ir indukcija. Mūsų tikslas yra padaryti dieną į dieną akademinis kažkas daugiau dinamiška ir efektyvi per mokymo ir mokymosi strategijas įvairinimą, neprarandant dėmesio kompetencijos kvalifikacijos. Mes naudosime tai paskaitos, seminarai, virtualios erdvės sąveikos, verslo žaidimai, grupių dinamika, vadovaujasi studijos, ekskursijos, seminarai ir interviu, moksliniai tyrimai, konkrečių atvejų sprendimas, ir viską, ką galime plėtoti studentas Arnaldo.... [-]

Brazilija „Belo Horizonte“
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)

Išugdyti profesionalai strateginės vizijos ir svarbiųjų valdymo sistemų, suteikiant jiems galimybių kurti ir valdyti kompleksinius valdymo sistemų diegimo projektus, apim ... [+]

TIKSLAI

Išugdyti profesionalai strateginės vizijos ir svarbiųjų valdymo sistemų, suteikiant jiems galimybių kurti ir valdyti kompleksinius valdymo sistemų diegimo projektus, apimančią kokybės, aplinkos, darbuotojų sveikatą ir saugą ir socialinę atsakomybę.

PASKIRTIES

Specialistai, turintys aukštąjį išsilavinimą pilnas susijusiose srityse visiškai arba iš dalies Siūlomo turinį ar darbo patirtį kokybės, saugos ir sveikatos darbe, aplinkos apsaugos ir socialinės atsakomybės, ar kitu segmente valdymo ar privataus verslo administravimo ar visuomenės.

Tarp kitų specialistų, žinoma, bus patenkinti inžinieriai, biologai, vadybininkai, teisininkai, architektai, technikai, turintys aukštąjį išsilavinimą darbo saugos, darbo medicinos gydytojų, auditorių, konsultantų ir vadovų aplinkos, kokybės, sveikatos, saugos ir socialinės atsakomybės ,... [-]

Brazilija „Belo Horizonte“
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba