Oficialus aprašymas

Istorija

Technikos Švietimo fondas Souza Marques buvo įkurta 1966 metais kaip ir profesorius José de Souza Marques darbo sapno rezultatas.

Nuo tada, per planuojamą augimą, FTESM dauginama savo veiklą aukštojo mokslo, vykstančio proceso modernizavimo jų mokymo programas ir mokymo sistemų srityje.

Per šį laikotarpį FTESM susiformavo kokybiškų ir atsidavimas keletą kartų Brazilijos ir ant absolventų darbo rinkai ir magistrantams aukščiausios kompetencijos medicinos, inžinerijos, Slaugos, vadybos, apskaitos, biologijos, fizikos, chemijos srityse, laiškai, Mokymo ir mokytojų rengimas.

Iki nuopelnus šio nuolatinio tobulinimo darbą, FTESM teikia savo studentams ir akademinės fonas sėkmės profesinėje veikloje socialinis paruošimo link, kad visiškai suklestėtų savo pareigas kaip piliečiai.

Koncepcija

Didžiausias iššūkis, kurį pasirenka kolegijų Souza MARQUES misija yra nuolat gerinti mokymo ir mokymosi procesą, kaip žmonių ir intelektinės formavimo priemonėmis, todėl mūsų studentai galėtų susidurti su intelektinės darbą auginant minties, kritikos dydį, teisingumas, solidarumas ir etiką.

Dream apie rytoj atveria kelius, išplečia ribas ir viršija esamus, todėl naujos gamybą, kuri turėtų būti sukurta per žinių valdymo sukurta aukštojo mokslo institucijose.

Misija

"Skatinti, per švietimą, žmogaus aktas par excellence, mūsų studentai augti žinių, požiūrio, įpročius, įsitikinimus ir sugebėjimus."

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Kurso tikslas išmokyti inžinierių profesinį profilį orientuota į iššūkius, kad bendrovė pervedimų į profesiją; teikti galimybę tiems, kurie yra įtraukti į darbo rinką, at ... [+]

Kurso tikslas išmokyti inžinierių profesinį profilį orientuota į iššūkius, kad bendrovė pervedimų į profesiją; teikti galimybę tiems, kurie yra įtraukti į darbo rinką, atliekant techninę veiklą ir siekti pažangos link išsamesnių funkcijų, būdingų profesinių inžinierius pareigas; Įgalinus šį kelią jaunesniems nebūtinai darbuotojų tuo metu, žinoma, prasideda, daugiau ieško darbo priemonėmis pasiekti profesinio mokymo inžinerijos.

Kursas leis studentams plėtoti, prižiūrėti, nuoma, organizuoti, vykdyti ir prižiūrėti inžinerinius darbus ir projektus, susijusius su šių tipų projektus: pramonės ir gyvenamųjų pastatų; keliai; oro uostuose; transporto sistemos; vandens ir sanitarijos; uostai, upių ir kanalų, užtvankų ir pylimų; drenažo ir drėkinimo, tiltai, dideli statiniai ir pramonės atsigavimas.... [-]

Brazilija Rio de Janeiro
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
5 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba