Grupo Tiradentes

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ar jūs esate pasirengęs?

Esant dabartinėms pasaulio darbo rinkoje, iš São Luís absolventas yra kitoks, nei tie, kurie studijuoja ar baigė kitos įstaigos. Tai yra todėl, kad politinis-pedagoginė pasiūlymas São Luís svarstoma techninių įgūdžių vystymąsi ir taip pat žmogus. Dėl šios priežasties, Sao Luis bus geriau pasirengti darbo pasaulyje ir padidinti jūsų šansai įsidarbinti, skatinti ir darbo užmokesčio padidėjimas.

Tai įmanoma tik dėl to, São Luís jums turi mokytojai, mokytojų ir gydytojų, dirbančių sporto darbuotojus, bet taip pat turi didelę patirtį savo srityje, jau nekalbant, kad mokytojai įtraukti ir išversti į jų mokymo filosofija labiau žmogiškas San Luís , Be to, Sao Luis pirmauja teigiamas ir reikšmingas sąvokas pagal MEC. Ji taip pat turi tinkamas patalpas, sąžininga kaina ir puikus aptarnavimas, kuri suteikia tiems, kurie mokėsi São Luís daugiau jaukią aplinką, galų gale, į Sao Luis universiteto koledžo Sergipana šeima.

MISIJA: "Visuomenę vykdant kokybės paslaugų, susijusių su švietimo ir kultūros plėtra".

VIZIJA: "Norint tapti, iki 2020 m, vienas iš trijų didžiausių fakultetų Seržipi, pripažinta švietimo, paslaugų ir žmogiškųjų santykių kokybę, ypatingą dėmesį skiriant įtraukties, verslumo ir įsidarbinimo"

Vertybės ir principai:

St Louis mokykla Prancūzijoje vadovaujasi šiomis vertybėmis ir principais:

Tolerancija Darbas nuolankiai etika Atsakomybė Pagarba savimonės

Vietos

Aracaju

Address
Faculdade São Luís
R. Laranjeiras, 1838 - Getúlio Vargas,

49055-380 Aracaju, Sergipe valstija, Brazilija