Oficialus aprašymas

Geriausias privatus universitetas centras Mines (MEC / INEP)

Su energinga ir novatorišką požiūrį, University Center Una 3 metai, Geriausias privatus universitetas centras kalnakasybos ir už 4 metus iš eilės, Geriausias privatus universitetas centras BH; pagal IGC (bendras indeksas kursai) išleido Švietimo ir mokslo ministerija (INEP / MEC) gruodis / 2014 vertinimo - pagrindinės nacionalinio rodiklio kokybės aukštojo mokslo Brazilijoje.

Indeksas, kuris svyruoja nuo 1 iki 5, atsižvelgiama į studento rezultatų Enade (Nacionalinis egzaminų Studentų veiklos rezultatai), vertinant kolegijų infrastruktūrą ir mokymo fakulteto sumą.

Ar 53 metų siūlo tvirtą profesinį mokymą per skirtingą mokymosi procesą. Mūsų fakultetas susideda iš meistrų ir gydytojai pripažintą akademinę kompetenciją ir rinkoje ir mūsų švietimo programa yra modernus, ir visada siekiama skatinti autonomijos kūrimą ir studentų sprendimų priėmimo pajėgumus, ir pateikti apie darbo pasaulį patirties kambaryje klasės.

Una taip pat investuoja į asmeninį ir profesinį tobulėjimą, jo mokiniai (tik 2-ojo pusmečio 2014 1267 studentai buvo įdarbintų 713 partnerių įmonių), taip pat per Outreach programa, kuri padeda su šviečiamojo pobūdžio veiklą, socialinės, kultūrinės, mokslinės ir technologijų.

Tai atsidavimas ir įsipareigojimas paversti šalį švietimo atsispindi rezultatuose: keletas kursai įmetė EDITORA Studentų vadovas balandžio mėnesį (55 žvaigždžių, didžiausia suma nuo 2009 m įrašas 2015 m redakcijos vadovas) ir universitetų reitingavimo lapas San Paulas - Orfėjus.

Pats akademinės kompetencijos žmogaus mokslų srityse, taikomi socialiniai mokslai, gyvosios gamtos mokslų ir sveikatos, bendravimo ir menai, daro Una nacionalinę nuorodą technologijų universiteto baigimo, per instituto Una technologijos (Unatec). Novatoriškas pasiūlymas baigimo visiems, patikimumą ir greitai, gyvena iki naujų profesinių iššūkių. Laikantis rinką, kursai apima profesinės formavimas turi gebėti sukurti visiškai ir novatorišką būdą, veiklą tam tikroje profesinėje srityje.

Mūsų magistrantūroje siūlo daugiau nei 100 specializuotų kursų ir du magistro laipsnius, valdymo ir socialinės vadybos, švietimo ir vietos plėtros, pateko tarp Brazilijos geriausias aukštojo mokslo personalo tobulinimo koordinavimo (pelerinos). Taip pat magistrų yra tarp Lotynų Amerikos geriausia, pagal leidinys AmericaEconomia (2012).

2014, mes dar labiau sustiprino Brazilijos švietimo sceną su mūsų bakalauro išleidimo į aplinką ir pereiti 100% atstumo. Dabar mes siūlome švietimo be sienų daug šalyje, centrų, esančių Minas Gerais, São Paulo, Mato Grosso do Sul ir šiaurės rytuose. Tarp privalumų yra mūsų novatoriška metodika, asmeninį ir aukšto lygio ryšius su mūsų studentais ir sutelkti dėmesį į karjerą ir profesinį tobulėjimą.

Mes turime 12 vienetų, esančių strateginių taškų į Belo Horizonte, Betim, Contagem, Divinopolis ir Sete Lagoas miestus, siūlo kursus, in-asmens ir atstumas, bakalauro, magistro, technologijos universiteto baigimo, absolventas, ir techninius kursus siūloma per Pronatec - nacionalinės programos prieigą prie techninių švietimo ir užimtumo, federalinės vyriausybės. Įrenginys turi modernius mokslo erdves, laboratorijas praktinės veiklos, santykių srityse ir puikioje vietoje.

Una taip pat išrinktas vienas iš 100 geriausių vietų dirbti Brazilijoje, už 4 metus iš eilės (2011, 2012, 2013 ir 2014), The GPTW institutas / Journal Times ". 2014 m atliktas tyrimas GPTW kartu su laikraščio "Estado de Minas, žurnalas On ir ABRH mg, University Center taip pat buvo pavadintas vienas iš 30 geriausių kompanijų dirbti kasyklose. Šie pasiekimai buvo įmanoma tik su dienos įsipareigojimą sukurti mokymo ir įkvepiančią mokymosi aplinką, kuri pažadina žmonių už visavertį gyvenimą aistra ir pagarba kiekvieno savybes.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Centro Universitário Una

O curso de Administração Una é reconhecido pelo MEC, e possui mais de 40 anos de excelência na formação de administradores, sendo reconhecido por sua excelência no proces ... [+]

O curso de Administração Una é reconhecido pelo MEC, e possui mais de 40 anos de excelência na formação de administradores, sendo reconhecido por sua excelência no processo de formação de líderes e gestores. Formamos gestores capazes de atuar com base nos princípios da sustentabilidade empresarial, com competência para atuação nas áreas de planejamento estratégico, marketing, finanças, recursos humanos e produção e logística. A metodologia de ensino-aprendizagem é utilizada em instituições de renome na Europa e nos Estados Unidos. As aulas são dinâmicas, e abordam a realização dos eventos Gestão em Foco, Feira de Empresas Simuladas e Mercado de Oportunidades. O projeto pedagógico moderno do curso promove o desenvolvimento da autonomia e capacidade de decisão e liderança, além de se basear em conceitos, técnicas e ferramentas fundamentais ao desenvolvimento e à formação de um Gestor inovador e sustentável. É uma preparação efetiva do aluno para a realidade do mercado de trabalho. UNA VIRTUAL - Curso também disponível na modalidade ensino a distância... [-]

Brazilija Belo Horizonte
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
4 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Centro Universitário Una

Modernas práticas da economia nacional e internacional. A inovação do curso de Ciências Econômicas Una é a harmônica junção entre disciplinas que capacitem os alunos prof ... [+]

Modernas práticas da economia nacional e internacional. A inovação do curso de Ciências Econômicas Una é a harmônica junção entre disciplinas que capacitem os alunos profissionalmente associadas ao conhecimento teórico necessário para compreender o ambiente socioeconômico de uma empresa, região ou país. O aluno adquire competências para as atividades de planejar, articular, executar e avaliar as ações que solucionem problemas de ordem financeira, socioeconômica e administrativa. Somos o Centro Universitário com o melhor curso de Ciências Econômicas de BH. Fonte: MEC/INEP. Os alunos efetuam consultoria sobre economia para pessoas físicas de BH e região metropolitana, e também participam do Expoun: apresentação anual de Trabalhos Interdisciplinares, juntamente com os demais cursos da Una. Hoje o evento é considerando o maior encontro acadêmico da capital mineira. O curso de Ciências Econômicas Una tem parceria com o Conselho Regional de Economia.... [-]

Brazilija Belo Horizonte
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
4 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Centro Universitário Una

Formação em um dos maiores complexos de ensino da engenharia de Minas Gerais. O curso de Engenharia Mecânica Una - uma um centro universitário que acredita e investe diar ... [+]

Formação em um dos maiores complexos de ensino da engenharia de Minas Gerais. O curso de Engenharia Mecânica Una - uma um centro universitário que acredita e investe diariamente em formação multidisciplinar para assegurar o seu futuro profissional, forma profissionais aptos a idealizar, projetar, fabricar, dar manutenção em máquinas, estruturas, equipamentos, instalações industriais, meios de transporte e processos industriais, bem como gerenciar e projetar linhas de produção. A estrutura do curso oferece formação científica de ponta. Mais de 70% dos professores com mestrado e doutorado, muitos são executivos de grandes empresas. A graduação segue orientações do Conselho Regional de Engenharia e Arquitetura (CREA), e tem sintonia com a prática por meio de convênios com as mais importantes empresas do país. O acervo bibliográfico é constantemente atualizado.... [-]

Brazilija Belo Horizonte
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba