UNINORTE - Centro Universitário do Norte

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šiaurės universiteto centras (UniNorte) buvo įkurta 1994 metais su Manauara aukštojo mokslo instituto (IME) ir tik trys kursai Vardas: Administracija, technologijų ir turizmo duomenis. 1998 metais, ji išplėtė savo veiklą sukurti kultūros institutas Amazonas Aukštojo mokslo - ICESAM ir įgyvendinti socialinių ir žiniasklaidos paslaugų kursus specializacijos reklamoje. Per šį laikotarpį UniNorte turėjo išgalvotas pavadinimas Kolegijų tikslas.

Tai buvo 2004 metais, su akreditacija universiteto centre, vardas kolegija tikslas užleido UniNorte dabar daugiau nei 50 bakalauro kursus. Praėjus ketveriems metams, įstaigai tapus pasaulio tinklo lyderė aukštojo mokslo laureatas tarptautinių universitetų (Liu) narys, dalyvauja 29 šalių ir daugiau kaip 1 mln studentams 80 institucijų, kurios siūlo klasėje kursus ir interneto ,

Šiandien UniNorte suskirstyti į įsikūręs pačiame miesto centre 14 akademinių padalinių ir siūlo daugiau nei 50 kursų tradicinių ir technologijų studijas; Be siūlo prailginimo kursus ir pereiti plačiąja prasme ir stricto sensu, bendradarbiaujant su pirmaujančių Brazilijos universitetais.

Akademinė struktūra UniNorte šiandien yra padalintas į keturias atskiras mokyklas: Menas ir humanitariniai mokslai; Sveikatos mokslai; Tiksli ir laipsniai. Jis turi svarbių privalumų studento mokslo, pavyzdžiui, Tarptautinio biuro biržoje; kad UniNorte įmonės, stažuotėms ir darbo vietų iki absolventai ir valstybės laboratorijų.

Nors tai yra jauna institucija, UniNorte laimėjo socialinį pripažinimą, kaip svarbiausių švietimo įstaiga specialistams, kurie atlieka pagrindinį vaidmenį šioje srityje. Sugerk savo profesionalių darbuotojų, baigusių įvairių įstaigos turimų kursus.

Jis turi savo misiją teikti kokybiškas aukštojo mokslo vertybių, įgūdžių ir gebėjimų, kurie leidžia jam pilietybę geresnių darbo sąlygų įsigijimo, su principu paiešką tvaraus vystymosi modelį.

Vietos

Manausas

Address
Av. Leonardo Malcher, 853 - Centro
Manausas, Amazonės valstija, Brazilija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis