Oficialus aprašymas

Gimė 1940 metais į Moži das Kruzesas, Braz Cubas, kuri savo veiklą pradėjo su nedideliu parengiamojo kurso miesto, šiuo metu dirba apie 20.000 studentų, tarp ekvivalentas ir nuotolinio mokymo būdus.

Per 75 metų rinkoje, institucija buvo atlikta keletas transformacijas, būsto, įskaitant gimnastikos kursai, vidutinio lygio prekybos, kol ji pasiekė Teisės fakulteto 1965 m.

Aukštasis mokslas, skatino švietimo politiką, išaugo visoje šalyje ir Braz Cubas, atitinkantis poreikius ir rinką, ir toliau augti, tiek fizinės erdvės ir socialinė, kol 1985 metais Federalinė švietimo taryba pripažįsta tada Federacija kolegijų Braz Cubas kaip universitete.

Svarbus žinia, kad vertiname Moži das Kruzesas regioną ir apdovanoti ilgą karjerą gerą aptarnavimą į Brazilijos švietimo, formavimo kompetentingų specialistų ir kvalifikuotų darbo rinką.

Misija

Branginti žmonės, Wake Up talentą per kitą mokymosi šiandien vystyti žmogų rytoj.

Vaizdas

Būti pripažintas mokymo įstaiga orientuota į mokymąsi.

Vertybės

Pilietiškumas, humanizavimas, išmintis, nuolankumas ir skaidrumas.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidade Braz Cubas (UBC)

Gamybos inžinerijos kursas yra kursas, kuris suteikia plačiausią spektrą programų galimų specialistų, nes jis leidžia profesionalių gamybos inžinierius veikia įvairiuose ... [+]

Gamybos inžinerijos kursas yra kursas, kuris suteikia plačiausią spektrą programų galimų specialistų, nes jis leidžia profesionalių gamybos inžinierius veikia įvairiuose rinkos segmentuose. Tarp dalykų, studijuotų yra tie, inžinerijos, procesų, valdymo, kokybės ir daugelyje kitų sričių žinių, kurios leidžia lanksčiau, užtikrinant, kad profesionalūs platų kompetencijos srities.

Visi Vartojimo prekių ir paslaugų gamintojai turi galimybę turėti šios srities veikiančio savo padalinių specialistas. Gamybos inžinierius gali dirbti bet kurioje įmonių segmente, atsakingas už įvairias veiklas, o tai reiškia didelį darbingumą.

[-]
Brazilija Mogi das Cruzes
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade Braz Cubas (UBC)

Leidžia studentams studijuoti, dizainas, tikrinimo ir priežiūros iš namų ir pastatų, kelių, tiltų, tunelių, įrengiant ir eksploatuojant hidrotechnikos vandens tinklų ir n ... [+]

Leidžia studentams studijuoti, dizainas, patikrinimą ir priežiūrą namų ir pastatų, kelių, tiltų, tunelių, įrengiant ir eksploatuojant vandens tinklų ir nuotekų statyba, užtikrinant saugumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą projektą. Tai galima teigti, kad yra du statybos inžinieriaus darbo vietos: jo biuro ir darbo aikštelėje.

Statybos inžinieriaus yra vienas, kad yra skirta konstrukcijų, ar pastatai, tiltai, namai, vandens tinklai, tuneliai, viadukai, ir gali dirbti statybos biurų, gamyklų, statybos bendrovių, viešųjų paslaugų, konkrečių institucijų, plėtros bankų ir investicijos

[-]
Brazilija Mogi das Cruzes
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba