Oficialus aprašymas

Jau daugiau nei 40 metų Ibirapuera Universitetas siūlo tvirtą pagrindą sukauptą patirtį praeitį, dabartį realybės praktiką ir dėmesio ateities galimybes mokyti savo specialistus.

Tikslas yra mokyti vadovus: tie, kurie sugeba sugalvoti pokyčius ir siūlyti sprendimus.

Istorijos metų rodo, kad tūkstančiai studentų, darbuotojų ir pedagogų dalyvauja novatoriškos švietimo projektą ir orientuota į mokymo lyderių, remiantis rinkos poreikius ir socialines vertybes.

Pavyzdžiai, kurie liudija, kad švietimo kompetencijos, kurias siūlo Universiteto Ibirapuera gausu. Tai apima investicijas ir paskatinti daromos į akademinių tyrimų srityje, vienas iš universitetų veiklos ramsčių. Įstaiga palaiko suformuotas atestuoti mokytojai mokslininkai iš Nacionalinės mokslinių tyrimų tarybos ir technologijos (CNPq) grupes.

Mes taip pat galime išryškinti Magistrantūroje įstatymo ir odontologija, tiek rekomenduojama pelerinos.

Jis vis dar galima kalbėti apie socialinę atsakomybę teikiant nemokamą rūpinasi mažas pajamas žmonių Universiteto klinikose.

Pabrėždamos Ibirapuera universiteto susirūpinimą dėl studento formavimas, galime paminėti, kad įstaiga investuoja į inovatyvių mokymo ir siūlo studentams, taip pat bakalauro kursus, technologijų kursus ir pratęsimo su tarpdisciplininio vizija humanistinės ir bendrojo lavinimo mokyklose.

Nesvarbu, ar tai taip pat ir savo ateitį vadovas. Universitetas Ibirapuera yra pasirengusi padėti Jums užtikrinti akademinį ir profesinį gyvenimą sėkmę.

Programs taught in:
Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidade Ibirapuera (UNIB)

Statybos inžinieriaus dizaino, valdo ir stebi visus statybos ar renovacijos etapai. ... [+]

Gyvenimo Matrica:

Statybos inžinieriaus dizaino, valdo ir stebi visus statybos ar renovacijos etapai. Jis yra iki jam, siekiant užtikrinti stabilumą ir saugumą pastato, skaičiuojant naudojamų medžiagų stiprumą.

Profesionalus atsakingas, pavyzdžiui, pastatų, tuneliai, greitkelių, oro uostų ir vandens įrenginių, pramonės, transporto ir eismo statyba.

Rinka yra šildomas. Tais laikais augimo nekilnojamojo turto ir investicijų į infrastruktūrą, yra gerų galimybių.

Universitetas Ibirapuera, profesionalus bus visiškai apmokyti, kaip kursas plėtoja reikiamą daugiafunkciniam pagrindą, nei dvasia Studentų verslininkas. Klasėje mokiniai mokosi atlikti veiklą planavimo, projektavimo, statybos ir technologijų mokslinių tyrimų srityse.... [-]

Brazilija São Paulo
March 2019
Ištęstinės
10 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade Ibirapuera (UNIB)

Tai yra inžinerijos šaka, kuri valdo žmogiškuosius išteklius, finansinius ir materialinius išteklius padidinti bendrovės našumą. ... [+]

Gyvenimo Matrica:

Tai yra inžinerijos šaka, kuri valdo žmogiškuosius išteklius, finansinius ir materialinius išteklius padidinti bendrovės našumą.

Gamybos inžinierius yra profesionalus, atsakingas už kurti ir plėtoti pramoninių gamybos linijas, kurios gali padidinti efektyvumą ir sumažinti išlaidas.

Universitetas Ibirapuera, profesionalus bus visiškai apmokyti, kaip kursas plėtoja išteklių valdymo gebėjimus ir dvasia Studentų verslininkas.

Jūs galite dirbti organizacinės plėtros verslo ir pramonės, verslo ekonomikos, vadybos ir finansų gyvenimą, išteklių naudojimo, išlaidų darbo jėgos valdymo, planavimo ir kontrolės gamybos procesus, atrankos ir produkcijos produkto, žemės ūkio gamybos ir perdirbimo.... [-]

Brazilija São Paulo
March 2019
Ištęstinės
10 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba