Universidade Ibirapuera (UNIB)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jau daugiau nei 40 metų Ibirapuera Universitetas siūlo tvirtą pagrindą sukauptą patirtį praeitį, dabartį realybės praktiką ir dėmesio ateities galimybes mokyti savo specialistus.

Tikslas yra mokyti vadovus: tie, kurie sugeba sugalvoti pokyčius ir siūlyti sprendimus.

Istorijos metų rodo, kad tūkstančiai studentų, darbuotojų ir pedagogų dalyvauja novatoriškos švietimo projektą ir orientuota į mokymo lyderių, remiantis rinkos poreikius ir socialines vertybes.

Pavyzdžiai, kurie liudija, kad švietimo kompetencijos, kurias siūlo Universiteto Ibirapuera gausu. Tai apima investicijas ir paskatinti daromos į akademinių tyrimų srityje, vienas iš universitetų veiklos ramsčių. Įstaiga palaiko suformuotas atestuoti mokytojai mokslininkai iš Nacionalinės mokslinių tyrimų tarybos ir technologijos (CNPq) grupes.

Mes taip pat galime išryškinti Magistrantūroje įstatymo ir odontologija, tiek rekomenduojama pelerinos.

Jis vis dar galima kalbėti apie socialinę atsakomybę teikiant nemokamą rūpinasi mažas pajamas žmonių Universiteto klinikose.

Pabrėždamos Ibirapuera universiteto susirūpinimą dėl studento formavimas, galime paminėti, kad įstaiga investuoja į inovatyvių mokymo ir siūlo studentams, taip pat bakalauro kursus, technologijų kursus ir pratęsimo su tarpdisciplininio vizija humanistinės ir bendrojo lavinimo mokyklose.

Nesvarbu, ar tai taip pat ir savo ateitį vadovas. Universitetas Ibirapuera yra pasirengusi padėti Jums užtikrinti akademinį ir profesinį gyvenimą sėkmę.

Vietos

San Paulas

Address
Av. Interlagos, 1329 - Chácara Flora, São Paulo - SP, 04661-100, Brazil
San Paulas, San Paulo valstija, Brazilija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis