Oficialus aprašymas

UNIFENAS

Universitetas Jose Do Rosário Vellano - UNIFENAS, sumanyta ir įkurta profesoriaus Edson Antonio Velano, pradėjo savo istoriją gegužės 22, 1972, kai pirmieji kursai buvo leista. Tarptautinė kolegija Alfenas regione 1988 metais, dabar vadinama universitetas Alfenas - UNIFENAS Dekretu 605/88 iš 13/12/1988 pripažino Švietimo ir mokslo ministerija - MEC, paskelbtas Federal Žin nuo 15/12 / 1988 (24456 psl.)

1993, bankas pradėjo plėsti su kitų miesteliai įgyvendinimo. Šiandien UNIFENAS būna Alfenas, Belo Horizonte, Campo Belo, Divinopolis ir Varginha. Ji siūlo bakalauro, magistro Lato kursus ir sensu (šeimininko CAPES pripažįstamos / MEC), gyventi įvairių specialybių ir pratęsimas kursų ekvivalentas metodų ir atstumo.

Yra penki miesteliai su specialiai suprojektuotos ir įrengtos pažangios technologijos įrenginiai, giminingų žmogaus išteklių, įdėti UNIFENAS gerai matomoje vietoje, kad Brazilijos švietimo scenarijų.

Be Alfenas, universitetinės ligoninės Alzira Velano UNIFENAS, atidarytas 1992 metais, tai yra gyvenimo centras, darbo priežiūros, mokymo ir mokslinių tyrimų. Sertifikuoti mokomojoje ligoninėje Sveikatos apsaugos ir Švietimo ministerijų, koncertuoja per mėnesį vidutiniškai 30 000 procedūrų, aptarnaujančių pacientus Alfenas ir kitų regiono miestų, kuriuose gyvena beveik milijonas gyventojų.

Tai regioninė nuoroda nėštumo rizika, traumų, neurochirurgijos, naujagimių intensyviosios terapijos, hemodializės, kalboje. Turite bankas akies audinių ir atlieka surinkimo ir ragenos persodinimo operacija Alzira Velano yra ligoninės kompleksas, kuris susideda iš klinikų, institutų ir klinikose.

Centras mokymo ir sveikatos priežiūros Bendrijoje - CEASC - Medicinos fakulteto UNIFENAS Belo Horizonte, susiduria klinikinę priežiūrą pacientams ne iš antrinės sveikatos priežiūros grandyje - į specialybių médicas- kuri išsiplečia ir plečianti aplinką mokymas ir mokymasis akademinis Tarp jos agentūrų remti mokymą, mokslinius tyrimus ir plėtrą, stand-dar odontologijos klinikose; Fizioterapijos klinikos; Klinikinė psichologija; Klinikinis logopedinės; "Pro-Smile centrą (už gydymą pacientams, sergantiems kaukolės ir veido deformacijas ir kiškio lūpa ir traumų, taip pat akių implantai, nosies ir ausų); Akių institutas; Centrai teisinės pagalbos ir teisminis; Junior įmonių; Veterinarijos ir Ūkiai eksperimentinis ligoninėje.

Visa tai, kartu su fakulteto gerai kvalifikuota per siaurąja prasme absolventas (meistrai ir daktaro) ir diferencijuotos mokymo metodikos veiksmingai prisidėti prie žinių specialistų baigusių UNIFENAS pastate.

Tikėdami, kad visi žinios turėtų duoti naudos visuomenei, įstaiga tapo svarbiu generatorius darbo vietų Minas Gerais valstijos.

Taigi, UNIFENAS, per visą savo egzistavimą, remiasi Bendrijos interesais veiksmų ir projektų, teisinga artikuliacija tarp mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo, atlikite savo trajektoriją, atsidavusi savo socialinę misiją, skatinti mokslo, technologijų, sveikatos, humanizmą, kompetencija ir įsipareigojimai.

UNIFENAS. Žinios gyvenimą!

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)

Kurso tikslas parengti kompetentingas ir kūrybiškas specialistų, galinčių reaguoti į rinkos poreikius, todėl organizacijoms, bet kokio dydžio, kad būtų sėkmingai savo įmo ... [+]

Per kursą

Direktorių UNIFENAS Campus Alfenas Žinoma, yra susijusi su FGV kokybės sertifikavimo programą. Titravimas mokytojų ir profesinę patirtį, pedagoginė projektas kurso ir kurso infrastruktūra yra kruopščiai išnagrinėjo FGV komanda. Šis Direktorių UNIFENAS Campus Alfenas žinoma pasiekimas, signalizuoja savo kompetenciją ir kokybę! Akredituotos institucijos pasiekė puikių rezultatų iš MEC (Švietimo ir mokslo ministerija), taikomų bandymų studentams aukštojo mokslo institucijų, siekiant nustatyti, kad ugdymo proceso kokybę. 2012 metais, 88% akredituotų įstaigų gavo visas žymes, o 12%, kuris nesiėmė maksimalų rezultatą užėmė aukščiausius balus savo narių. Norint pasiekti šiuos rezultatus, studentas yra pasirengę suprasti mokslinius, techninius, socialinius ir ekonominius klausimus gamybos ir jos valdymas, atsižvelgiant į baigusių lygių sprendimų priėmimo procesą ir plėtoti kokybišką ir tinkamą valdymą, atskleidžiantys pasisavinimą naujos informacijos ir pristato intelektinės lankstumą ir gebėjimą prisitaikyti kontekstualizuotas bendraujant su įvairiomis situacijomis, esančių ar naujai įvairiuose segmentuose administratoriaus vienodas. Jis taip pat yra pasirengusi pripažinti problemas ir siūlyti alternatyvius sprendimus, kurti ir įgyvendinti kūrybinius ir inovacinius projektus, gali sukelti plėtros organizacijos ir pačios visuomenės, kaip pasisakė ir nacionalines mokymo programas gaires dėl valdymo kursus.... [-]

Brazilija Alfėnas
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
8 - 8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba