Oficialus aprašymas

Misija

UŠU misija, šviesti laisvės, autonomijos įkvėpė krikščioniškųjų vertybių, per žmogaus ir etikos formavimas, Dėmesingas į realijas ir sudėtingumą Šiandieniniame pasaulyje, įsišaknijusių Šv Angela charizmos, kaip Patiekiama moto (bus).

Principai

• disociacija mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo, kaip nurodyta Federacinės Konstitucijos, taip pat profesionalių darbuotojų aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo ir žmogaus pažinimo srityje iš gairių įstatymo ir bazių nacionalinių švietimo formos mokymą.

• tarnavo - "tarnauti" yra padėtas žmogaus, šeimos, visuomenės ir bažnyčios paslauga universitete, teikti šią paslaugą jos raison d'être.

• LAISVAS statybos ir savarankiškumas žinių sklaidos.

• Pagarba visiems organizuotos visuomenės atvejais.

Vertybės

• kokybė paslaugų teikimo ir įsipareigojimų gamybos, konservavimo ir komunikacijos žinių ir kompetentingų ir atsidavusių socialinių darbuotojų mokymą.

• ETIKA taikomas visose santykius, pliuralistinę aplinką, kurioje diskusijos yra demokratiškos gyvenimo priemonė.

• Pagarba žmogaus įvairovės, kultūros ir gamtos išsaugojimo ir sklaidos Brazilijos kultūrą.

• įsipareigojimas universiteto bendruomenę su institucijoje.

• Naujovės ir kūrybiškumas pavaldus etika.

• Dialogas su dalyvavimu valdymo, dinamiška ir skaidrus įsipareigojusi geresnių darbo sąlygų bei gyvenimo kokybės.

• Tvarumas, efektyvumas, veiksmingumas ir efektyvumas institucijų veiklą su finansinio stabilumo ir valdymo pajėgumų įstaigos plėtrai.

• ISONOMY gydymas skiriamas institucijoje vienetų.

• planavimas ir nuolatinis vertinimas universiteto gyvenime.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidade Santa Úrsula (USU)

Iš biologijos mokslų kurso, pradininkas Gamtos mokslų srityje Rio de Žaneire taip kvalifikuotų specialistų, turinčių aukštą mokslinį produktyvumą, patekti į aplinką, kaip ... [+]

Iš biologijos mokslų kurso, pradininkas Gamtos mokslų srityje Rio de Žaneire taip kvalifikuotų specialistų, turinčių aukštą mokslinį produktyvumą, patekti į aplinką, kaip pagrindinį kvalifikacijos procesą keliose srityse.

Biologijos patirtis Santa Ursula universiteto (UŠU), tarptautiniu mastu gerbiamas, sako universitetas, kaip vienas iš labiausiai gerai parengtus institucijų, mūsų šalyje profesinę kvalifikaciją sveikatos ir aplinkos apsaugos.

Profesionalus baigė usu galės: atlikti pareigas ir įsipareigojimus, susijusius su diagnostikos žmonių sveikatai ir ekosistemoms, gyvūnų ir augalų sveikatos klinikose, ligoninėse, laboratorijose, centruose, mokslinių tyrimų įstaigų ir gamybos įmonių ir zoologijos sodai; Planas, kurti, vadovauti ir įvertinti projektus pagal Sveikatos apsaugos biologijos Pasak naujų metodų ir metodikų, laikantis galiojančių taisyklių ir protokolų, taip pat kokybės užtikrinimo; Kreipkitės į kontekstualizuotas ir pritaikyti prie skirtingų socialinių ir ekonominių realijų metodus ir metodikas, siekiant efektyvumo, kokybės, išlaidų mažinimo ir švarių technologijų naudojimo.... [-]

Brazilija Rio de Janeiro
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade Santa Úrsula (USU)

Bakalauro laipsnį elektrotechnikos iš Universidade Santa Ursula siekiama mokyti generalist inžinierių žinių "Power Systems". ... [+]

Prezentacija

Bakalauro laipsnį elektrotechnikos iš Universidade Santa Ursula siekiama mokyti generalist inžinierių žinių "Power Systems".

Teisės (nuo projektavimo iki priežiūros) pramonės ir sistemų arba matavimo įrangą ir elektros kontrolę, taip pat visas kartos veiksmus, perdavimo, paskirstymo, naudojimo ir energijos taupymo į tradicinių šaltinių, taip pat alternatyvių šaltinių sakydamas susijęs su elektros sistemų srityje.

USU siūlo bendruomenę kokybės patiekalų, atnaujintą, kuria siekiama sudaryti elektros inžinieriai tilptų esamą verslą ir būsimą rinką ir dalyvavimą visuomenės vystymuisi.

Institucinės vertybės yra pateikti atsižvelgiant į elektrotechnika, kuri suteikia išsamią mokymo, apimantį mokslo, humanistinę, ekonominė, finansinė ir socialinė aplinka, kartu su galimybe susidurti ir spręsti problemas, įsisavinti ir plėtoti naujas technologijas ir nuolat siekia žinoma dizainas atnaujinimas ir tobulinimas.... [-]

Brazilija Rio de Janeiro
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba