Oficialus aprašymas

UNISANTA: didžiausias KRANTAS UNIVERSITETAS Paulista

Į pasirinkite grupę Excellence aukštosiose mokyklose Švietimo ir mokslo ministerija (MEC), universiteto Santa Cecilia (Unisanta) dar kartą patvirtina savo pedagoginės projekto bakalauro ir magistro, jo infrastruktūros kokybę ir puikų našumą nuo jų Aktyvios mokytojai, studentai, absolventai ir darbuotojai. Tik 9% Brazilijos universitetais yra dalis šios grupės.

Nuo 1961, kuklus mokyklos palaipsniui sužaidė kompleksas Švietimo Santa Cecilia, seniausia Santos ir vienas iš svarbiausių šalies, su maždaug 15.000 studentų, nuo darželio iki aspirantūros ir apie 100 tūkstančių kvadratinių metrų užstatymo plotas.

Šiuo metu Universitetas siūlo 37 bakalauro kursus, įskaitant tradicinių ir trumpą (klasėje ir atstumo) ir daugelio tęstinių kursų, plačiąja prasme, MBA ir meistrų, vienbalsiai patvirtino CAPES: ekologija ir pakrančių sistemų ir mechanikos inžinerijos specialistai.

Du meistrai patenkinti dabartinius poreikius šalyje. Ekologijos magistras, aplinkos apsaugos srityje ir tvaraus vystymosi, ir inžinerijos, siekiama mokyti inžinierius už vis sudėtingesnių poreikių išankstinio druskos ir kitų perspektyvių ekonomikos sektorių Brazilijos ekonomiką.

Bet Unisanta patirtis lauko kapitonas anksčiau, per partnerystę su gerbiamų institucijų, tokių kaip tarpžinybinį susitarimą su Politechnikos mokyklos USP ir ES institucijose.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Prisitaikyti prie rinkos poreikių, siekiant tikslingai mokymo, žinoma, yra sudariusi sutartis ir mainus su verslo skolininkams technologijų, elektros, komunalinių paslaug ... [+]

Mokytojai yra populiarus STUDIJŲ energijos koncesininkų

Elektrotechnikos kursas Unisanta yra pritaikyta prie naujų technologijų, susijusių su elektros energijos gamybos, perdavimo ir paskirstymo elektros sritis, atsižvelgiant į naujas atsinaujinančiosios energijos šaltinių, pavyzdžiui, vėjo, saulės, biomasės ir kt integraciją įtraukti Atsižvelgiant į tai, kad dėmesys sutelkiamas į konceptualius ir praktinio profesinio mokymo programų, susijusių su įrenginių projektus, analizuoti elektros tinklų, elektros mašinų ir elektros įrangos, apsaugos ir kontrolės sistemas.

Prisitaikyti prie rinkos poreikių, siekiant tikslingai mokymo, žinoma, yra sudariusi sutartis ir mainus su verslo skolininkams technologijų, elektros, komunalinių paslaugų, mokslinių tyrimų institutų ir kitų universitetų Brazilija ir užsienyje. ... [-]

Brazilija Santos Dumont
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Inžinierius mechaninis yra profesionalus darbo planuojant ir priežiūros gamybos medžiagų, ypač metalų, jų dalys ir mazgai. ... [+]

Inžinierius mechaninis yra profesionalus darbo planuojant ir priežiūros gamybos medžiagų, ypač metalų, jų dalys ir mazgai. Ji taip pat naudoja slėgiui ir temperatūrai ir hidraulinis, pneumatinis ir šiluminės energijos pokytį.

Todėl yra profesionalus su milžinišką potencialą, kurių veikla it turns out galimybes stažuotėms studentams ir dirbti absolventai.

Nuo pirmojo semestro, studentai dalyvauja praktinėje veikloje, pavyzdžiui, projektavimo ir statybos quad dviračiu pedalo, baigiant ginčijamos konkurencijos semestro pabaigoje. Bet tai yra labai rimtas klausimas, nes jis reikalauja pasišventimo ir studijų dalyviams, kurie turi magistro fizines sąvokas. ... [-]

Brazilija Santos Dumont
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba