Oficialus aprašymas

Įsipareigojimas regioninės plėtros padarė Universiteto Vale do Rio Doce (Univale) atsispindi jo veikla. Kasdien, Univale veikia patenkinti Bendrijos reikmes, dar kartą patvirtina savo tapatybę Bendrijos kolegija. Štai kaip ji gali būti laikomas vietinės gamybos sektoriaus partnerio socialinės, ekonominės ir aplinkos tvarumo skatinimo.

Nuo savo veiklos pradžios 1967 metais, kai jis buvo dar Univale Minas embrionas technologijos institutas (MIT), Percival Farquhar fondas (FPF) yra pateikti į pastato istoriją Aukštojo mokslo institucija (AMI). Univale atspindi norimą svajonę pasiekti ilgą pionierių, kurie į akis apie ateitį, galėjo duoti konsoliduotą universiteto regioninio scenarijų.

Mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimas yra iš Univale pagrindas, kuris visada orientuota į kvalifikuotų darbuotojų mokymo į darbo rinką. Siūlo akademinę struktūrą suderinti su šio tikslo, Univale palaiko daugiau nei 27 bakalauro programas, siūlanti prailginimo kursus ir magistro plačiąja prasme.

Univale dar turi du magistro programas. Magistrantūros Biologijos mokslų pradėjo 2005 metais, turi savo srityje koncentracijos Immunopathology iš infekcinėmis ir parazitinėmis ligomis. Bet erdvinės integruotos vadybos magistras atspindi avangardo viziją Univale per novatorišką tarpdisciplininį požiūrį ir unikalią šalyje, pradėta 2008 m.

Visada dėmesingas regionų poreikius, yra skatinti Univale universiteto sporto ir kultūros ugdymo, visada buvo orientuota į regioninius aspektus augimui skatinti. Su projektų ir Bendrijos veiksmų programų ir paslaugų srityje, Univale prisideda prie kelio, kuris veda į realybės transformacijos statybos.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Naujas Žinoma Direktorių Univale inovacijų visais aspektais susijusių su šios itin svarbus specialistas formavimo ekonominės ir finansinės paramos mūsų šalyje. ... [+]

Naujas Žinoma Direktorių Univale inovacijų visais aspektais susijusių su šios itin svarbus specialistas formavimo ekonominės ir finansinės paramos mūsų šalyje. Be strateginio rengimo ir esamų etikos, parengti studentus plėtoti holistinį viziją, taip pat naujoviškų ir tvarių su HR, rinkodaros, gamybos, logistikos, teisingumo ir kokybę, naujas kursas ateina su didelis atotrūkis suteikti dėmesio į Finansų, pagrindinis trukdžiai esamas bendrovių ir projektų Brazilijoje. Taigi, nauja profesionali administracija galės aptikti, prieš kitus, pagrindinės kliūtys verslo ar projekto, taip pat aktas siūlo naują valdymo, taupesnė, veiksmingos, naujoviškos ir pelningą modelį.... [-]

Brazilija Gubernatorius Valadaresas
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Elektros inžinerijos Univale Žinoma siūlo modernius chemijos laboratorijas, Fizika, Elektronika, medžiagos ir elektros matavimai, elektros mašinos, pramoninės instrumenti ... [+]

elektrotechnika

Elektros inžinerijos Univale Žinoma siūlo modernius chemijos laboratorijas, Fizika, Elektronika, medžiagos ir elektros matavimai, elektros mašinos, pramoninės instrumentiniai, automatikos, techninis brėžinys ir kompiuterių ir informacinių technologijų.

Nuo 1-osios laikotarpis studentams pateikti projektai Akademinio prekyba, vyksta kasmet, todėl mokslinius straipsnius. Tyrimai ir pabaiga Kursinis darbas yra pripažintas įvairių įmonių, kurti edukacines rinkiniai, kurie pagerintų gamybos procesus. Vadovaujantis mokytojų, mokiniai taip pat atliekame bendruomenė informavimo projektus skurstantiems subjektų regione.

profesionalus profilis ... [-]
Brazilija Gubernatorius Valadaresas
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba