Oficialus aprašymas

Įstaiga duoda savo istorijoje beveik 50 metų, susirūpinimą dėl žinių apie jų akademinės statybos, ir būti pasirengę modernizuoti mokymosi procesą. Adept ne šiuolaikinės koncepcijos mokymo, kad vertybės socialinio intereso, gerbia individualius skirtumus ir skatina imtis kolektyvinių veiksmų ir tarpdisciplininius projektus, per visatą būdingas praturtinti sambūvį kultūrinę įvairovę.

Univille pripažįsta, kad jo perspektyvos didina kai gerbia ir priima skirtumus. Nepaprasti kaip gyvenime, suprasti, kad įvairovės idėjų, kultūrų, tikėjimų ir žinių aplinka suteikia balanso ir galimybių visatą.

Universitetas mano, kad išmintis įgyjama per tam tikrą laiką, įveikti iššūkius ir žinių perdavimo, todėl ji skatina žmones gyventi savo patirtimi ir atrasti žinių gausa, kuri visais atžvilgiais.

Univille, kiekvieną dieną skatina žmones susitikti ir siekti savo tikslų. Supranta, kad viskas turi savo priežastį yra, o per idėjų ir kultūrų įvairovę, jis mano, kad žmonės gali atrasti ir kurti savo tikrąją paskirtį.

Universitetas svarsto kolegijos į Daktaro formavimąsi ir tai yra vienintelis universitetas Santa Catarina šiaurę. Per 50 metų istoriją, sustiprino savo, kaip nuoroda į mokymo ir kaip nuomone, sudarančių apie pagrindinius iššūkius, vietos bendruomenės vaidmenį.

Būkite Univille jus per daug!

Misija, vizija ir principai

Misija

Skatinti humanistinę ir profesinio mokymo nuorodą visuomenei, darbo mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo ir prisidėti prie tvaraus vystymosi.

Vaizdas Jis pripažintos nacionaliniu lygiu kaip bendruomenės kolegijoje, tvarių, novatoriškų, internacionalizuotoje ir nuoroda mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo.

Institucinės vertybės ir principai

Pilietybė: autonomija, įsipareigojimas, motyvacija, gerovė ir atsakingas demokratinis dalyvavimas skatina asmeninį ir socialinį vystymąsi.

Integracija: bendradarbiavimo ir bendradarbiavimo veiksmus su vidaus ir išorės bendruomenių kurti bendrąjį gėrį.

Naujovės: galia kurti ir pertvarkyti mokslo žinias į tvarių sprendimų, vidaus ir išorės aplinka prisideda prie socialinės ir ekonominės plėtros.

Aplinkos atsakomybė: išteklių valdymas ir veiksmai, padaryti į aplinkos pusiausvyrą palaikančios geresnė gyvenimo kokybė.

Tikslai

Gaminti ir platinti mokslinę, technologinę, meno ir kultūros, kuria siekiama socialinės gerovės. Innovate atsakingai, plėsti prieinamumą ir studento viešnagę institucijoje. Imtis valdymo veiksmai, kuriais siekiama gerinti profesinio gyvenimo kokybę. Integruoti naujas koncepcijas ir technologijas ugdymo procesų, mokslinių tyrimų ir pratęsimo. Plėtoti ir tobulinti kritiškai, tyrimo ir interaktyvų dvasios su vidaus ir išorės bendruomenėse.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Forma kritinių piliečius ir etikos poziciją, ragindamas verslumo dvasią kiekvienais mokslo. ... [+]

Apie kursą Forma kritinių piliečius ir etikos poziciją, ragindamas verslumo dvasią kiekvienais mokslo. Prisideda prie savo vaidmens kūrimo, valdymo ir administravimo organizacinių sistemų. Leidžia akademinių užsiimti profesine funkcijų darnaus vystymosi nuolatinius rinkos pokyčius stebėti.

Titravimas: Bakalauras

Trukmė4 metai

Priepuolis: Ryte ar naktį

Profesionalus profilis:

Leidžia akademinės supratimą mokslinę, techninę, socialinę ir ekonominę gamybą ir valdymą. Skatina Asmeninis / profesinį pasitikėjimą sprendimų priėmimo, tinkamo vystymosi ir kokybės valdymas.

Kurstomas naujos informacijos įsisavinimą, formuojant lankstus, su prisitaikymo galimybe įvairiose administratoriaus profesinės kompetencijos srityse specialistų.... [-]

Brazilija Joinville
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Žinoma, Gamybos inžinerijos Univille vienija žinias Verslas, Ekonomika ir inžinerija. ... [+]

Apie kursą Žinoma, Gamybos inžinerijos Univille vienija žinias Verslas, Ekonomika ir inžinerija. Studentas parengė planuoti, diegti ir valdyti gamybos sistemas, skatinant geresnį produktyvumą bendrovė. Gamybos inžinierius užsiima projektavimu, galimybių ir komunalinių prekių operaciją, yra esminis gabalas pramonės ir įmonių.

TitravimasGamybos inžinierius

Trukmė: 5 metai

Priepuolis: Ryte ar naktį

VEIKLOS SRITYS

Veiklos sritis:

Gamybos procesą; Pramonės valdymas; Kokybės valdymas; Statistiniai proceso valdymas.

Tam tikras turinys, kad jums bus mokytis:

Mokslas ir medžiagų technologijos; Pramonės ekonom... [-]
Brazilija Joinville
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba