Oficialus aprašymas

Iš Marilia universitetas (UNIMAR) turi daugiau nei pusę šimtmečio, skirta aukštos kvalifikacijos specialistų rengimo dirbti darbo rinkoje. Šiandien išsiskiria kaip viena iš pirmaujančių švietimo įstaigų šalyje ir bus trečiojo tūkstantmečio didžiausia privati ​​švietimo universiteto Brazilijoje.

Turinčių patvirtintą patirtį, šių ateinančiais metais kaip generatorius centre žinių, perduodant juos keletą kartų ir formavimo lyderių įvairiose srityse.

Istorija

Įstaiga atėjo Marilia, 1938, kai miestas - su senais tik 9 metų - jau perspektyvas komercinės plėtros, pramonės ir žemės ūkio, įskaitant stebina gyventojų prieaugis indeksus.

Šia proga, profesorius Glicério Póvoas vadovavo Alta Paulista prekybos mokykla, kuri tada vadinosi akademija Marilia komercijos, kuri įdiegta Ekonomikos kursą kūrimą. Vėliau gruodžio 30, 1956, atvedė į Marilia švietimo asociacija šiandien palaiko UNIMAR. Nuo tada augimas buvo natūralus, po jų šalies raida.

UNIMAR kaip centras generatoriaus žinių per mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo, buvo stebėti raidą ir dalyvauti procesuose transformacijos visuomenėje.

Taigi, rezultatas negalėjo būti kitoks: pirmoji mokykla 1938, su šiek tiek daugiau nei 50 kvadratinių metrų, šiandien institucija turi pilną infrastruktūrą, su viena iš moderniausių ir įrengta universiteto miestelio šalyje.

Misija

Iš Marilia Universitetas turi kaip MISIJA suformuoti etikos ir kompetentingas specialistas, įtrauktos į nacionalinės bendruomenės, galėtų teikti žinias, skatinti kultūrą, siekiant plėtoti kolektyvinę sąmonę į tęstinio ieškant atsigavimo ir žmogiškojo solidarumo keistis.

Vaizdas

Būkite nacionalinė etaloninė įstaiga aukštojo mokslo, ir yra pripažįstamas kaip propaguotojas meistriškumo mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo.

Vertybės

Pagarba klientui, kokybės ir patikimumo, atsidavimo, inovacijos, etikos, socialinės atsakomybės, tvarumo, saugos.

Uždavinys

Būdamas novatoriškas, orientuotas į kliento poreikius, žmonių ir rezultatų nuolat ieškant mokymo kokybę.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidade de Marília (UNIMAR)

UNIMAR valdymas Modulio prasidėjo 1974 sausio siekiant skatinti integralas formavimas profesinės, leidžianti ją valdyti organizacijas iš sisteminio nuomone misiją, rengia ... [+]

Kursų

UNIMAR valdymas Modulio prasidėjo 1974 sausio siekiant skatinti integralas formavimas profesinės, leidžianti ją valdyti organizacijas iš sisteminio nuomone misiją, rengiant etikos verslininkai, socialiai atsakinga ir įsipareigojusi nuolatinis mokymasis.

Karjera

Administracijos Gautos profesinis mokymas garantuoja globalią viziją ir specialių žinių apie verslo pasaulyje, todėl jį veikti šiose srityse: valdymo patariamoji ar konsultacijos; komercinių, pramoninių, finansų, agropastoral, paslaugos - bankų, finansų ir tt;. ligoninės, klinikos, laboratorijos ir farmacijos bendrovių; kooperatyvai; mokymo erdvę; įmonių ir vyriausybinių agentūrų: federalinių, valstybės ir savivaldybių; svetingumas ir turizmas. Šia prasme, matome, kad valdymas karjera yra dinamiška, kuri leidžia jums pridėti nuolat naujų laukus. Iš valdymo buvimas profesionalus, ar pramonėje, ar finansų įstaigų, vis dar yra prekyboje, gali būti turtas, kurį organizacija turi laimėti.... [-]

Brazilija Marília
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba