Oficialus aprašymas

Universitetas

Tai buvo 1962 metai, kai profesorius Manoel Bezerra de Melo sukurtas pagal Moži das Kruzesas, vienas pradinėje mokykloje, kuri tuo metu dar buvo vadinamas "Gym" miestą. Yra pradėjo Mogiana organizacijos Švietimas ir kultūra - ateiti.

1964 buvo įsteigta pirmoji kolegijos švietimo kompleksą, kuris nuo 1973 tapo Moži das Kruzesas universitetas (UMC). Tradicija ir novatorišką ženklas penkiasdešimt metų istoriją institucijoje.

Per visą šį laikotarpį UMC ateina rengia savo studentus, dabar turinčios daugiau nei 20.000 Moži das Kruzesas miesteliai ir vila-Lobos / Lapa, į darbo rinkos poreikius bei pilietiškumą.

Šiuo metu universitetas Moži das Kruzesas dešimtys kursus, kurių turinys ir mokymo-mokymosi metodai yra nuolat atnaujinamas ir tobulinamas. Fakultete yra sudaryta iš UMC 60% meistrų ir gydytojai, kurių daugelis rengti didelius mokslinius projektus. Studentai taip pat gali dalyvauti mokslinių tyrimų projektuose, gauti tyrimų stipendijas.

Siekiant šio tikslo, universitetas palaiko keitimąsi su nacionalinėmis ir tarptautinėmis institucijomis, o taip pat siūlo laboratorijos, modernią įrangą ir erdves, specialiai suprojektuotoms klases, paskaitas, konferencijas, tarp daugelio kitų akademinės veiklos plėtrai.

Šių savybių dėka, iš Moži das Kruzesas universitetas buvo neįvykdyti mokymo srities specialistų tiksliųjų ir technologijos mokslų, humanitarinių ir sveikatos mokslų srityse. Šiandien UMC tarp geriausių universitetų.

Universitetas buvo įvertintas neseniai Švietimo ir mokslo ministerija (MEC) ir gavo 4 Pastaba skalėje 1-5, o vietose, tarp geriausių privačių universitetų Brazilijoje ir geriausias Alto Tiete regione.

Mūsų misija

"Kaupti ir skleisti žinias formuoti socialiai atsakingus specialistus, verslininkus ir perdirbėjų šiuolaikinės realybės."

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Tai inžinerijos sritis, kuri rūpinasi kūrimo, projektavimo, statybos ir priežiūros mašinų ir įrangos. Mechaninis inžinierius projektuoja ir dizaino mašinų, įrangos, trans ... [+]

Mechanikos inžinerijos

aprašymas

Tai inžinerijos sritis, kuri rūpinasi kūrimo, projektavimo, statybos ir priežiūros mašinų ir įrangos. Mechaninis inžinierius projektuoja ir dizaino mašinų, įrangos, transporto priemonių, šildymo ir aušinimo sistemas ir konkrečias priemones, mechaninės inžinerijos. Taip pat prižiūri gamybą. Apskaičiuoja reikiamą kiekį žaliavų, suteikia pelėsių dalys turi būti pagamintos, sukuria prototipus ir išbando produktus, gautus. Rūšiuoti saugojimo sistemos, procesai ir monitoriai apibrėžia standartus ir saugos procedūras gamybai. Kokybės kontrolės, stebėsenos ir analizės ištvermės testavimas, kalibratorius ir tikrinimo priemones.... [-]

Brazilija São Paulo
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
10 - 10 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

1974 jis pasirodė Brazilijoje pirmąjį kursą tarptautiniuose santykiuose. Iš pradžių profesionali laipsnis tarptautinių santykių, internacionalistai, buvo siekiama diploma ... [+]

Tarptautiniai santykiai

aprašymas

1974 jis pasirodė Brazilijoje pirmąjį kursą tarptautiniuose santykiuose. Iš pradžių profesionali laipsnis tarptautinių santykių, internacionalistai, buvo siekiama diplomatinę karjerą žiūri į tarptautinę rinką kaip sritis, turi būti ištirta dėl užsienio politikos savo šalyje.

21-ajame amžiuje su didžiojo atidarymo pasaulio rinkose, bendrovės "užpuolė" tarptautinės konkurencijos, tuo pačiu metu ji susiduria su galimybių tirti naujas rinkas. Naujas kursas Tarptautinių santykių UMC siekiama sukurti "ambasadorius" Verslo - internacionalistai -, kuri turi užduotį sukurti ir įgyvendinti konkurencinį pranašumą išnaudoti verslo galimybes tarptautinėje arenoje Brazilijos įmonių, kartu tas pats specialistas (Internationalist ") gali būti pirminis ryšys iš užsienio įmonės, kuri nori įdiegti Brazilijoje ar net patekti į Brazilijos rinką.... [-]

Brazilija São Paulo
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
8 - 8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba