Oficialus aprašymas

Iš Sorocaba universitetas - Uniso yra Bendrijos universitetas, regioninis, ne denominacinė, kokybė, pirmoji sėkla Filosofijos, gamtos mokslų ir laiškais Sorocaba fakultetas, įsteigta 1951 metais, kuri pradėjo efektyviai funkcionuoti 1954 metais su dviem kursai: Pedagogika ir neo-lotynų raidyno raidės ir tik 27 studentų.

Šiandien Uniso turi daugiau nei 60 bakalauro, siūlo po baigimo kursus ir siaurąja prasme, ir pratęsimas kursus. Jo studentai iš 70 miestų, esančių 100 km spinduliu aplink Sorocaba spinduliu, ir yra paskirstyti per trijų universitetų: University City Mokytojų Aldo Vannucchi, atidarytas 1999 metais; Trujillo miesteliu, kur Filosofijos fakultetas, mokslai ir laiškai buvo įkurta 1954 metais; ir miesteliu Seminaras nuo 1994 m.

Per Nacionalinės aukštojo mokslo organizacija, Uniso yra sukurtas kaip Universitetas: Bendrija, tiek į valdymo objekto, ji priklauso bendruomenei, o ne valstybė ar privati. Todėl ją valdyti, be to, Aukštesniosios Tarybai jos autoriteto lydi, kuriam pirmininkauja Sorocaba arkivyskupijos arkivyskupui ir integruota aštuoneri suskirstyti narių sorocabana visuomenėje, Uniso turi vidines plokštes, įskaitant Universiteto tarybos - konsultantas , sudaryta iš lyderių, mokytojų, studentų ir darbuotojų institucijos atstovai savo lydi asmuo, Rotušė, Rotušė, Advokatų Brazilijos - Brazilijos advokatūros ir San Paulo valstijos pramonės centras - Ciesp. Bendrijos kuri yra Uniso egzistuoja tarnauti veiksmingai jį per griežto valdymo ir visada atnaujinamas.

Nekonfesinio, ty, nors jos kūnas lydi buvo nustatyta pagal Sorocaba vyskupijos, Uniso nevaldo Katalikų Bažnyčios arba akademinė pasiūlymas jai privalomas, tačiau yra įkvėpta krikščioniškųjų vertybių.

Regioninis, bet neprarandant savo visuotinį pobūdį, The Uniso yra dėmesingi savybių ir poreikių Sorocaba regione. Šiuo regione, Uniso vis įdėta, gaminti ir skleisti žinias, socialinę efektyvumą kaip galingą agento veiklos organizavimo pagrindinių lūkesčių regioninės bendruomenės.

Kokybė, ty sumažinta iki ieškant nuolatinės ir reikšmingą pasiekimą žinių ir darnos su savo pedagoginės projekto vadovaujasi vertinimo atitinkamų įstaigų kriterijus universalumo, o ne vien tik kiekybinį augimą.

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidade de Sorocaba (UNISO)

Ieško patenkinti konkurencingą profesinę rinkos poreikius, siūlo tvirtą teorinį pagrindą su taikymo kasdienybės įmonių pasaulinio vystymosi administratorius. ... [+]

Ieško patenkinti konkurencingą profesinę rinkos poreikius, siūlo tvirtą teorinį pagrindą su taikymo kasdienybės įmonių pasaulinio vystymosi administratorius.

Praktikos sritis Jis yra sudarytas iš daugelio skirtingų tipų įmonių, iš tradicinių pramonės ir finansų sektoriuje, komercinių įmonių, paslaugų teikimo į viešajame sektoriuje.

Diferencialo Direktorių Žinoma turi 47 metų tradicijas, formuoti studentams Sorocaba ir regionas nuo 1966. Šiuo metu žinoma, su didžiausiu skaičiumi studentų iš Uniso ir regione, ji turi daugiau nei 1800 studentų ir dėstytojų yra aukštos kvalifikacijos su 72% meistrų ir gydytojai personalui, gerokai viršija minimalius reikalavimus MEC. Be privalomo stažuotės, ji turės galimybę plėtoti ir gyventi socialinio pobūdžio dizainą, imdamasi veiksmų NVO ar paramos subjektams. ... [-]
Brazilija Sorocaba
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade de Sorocaba (UNISO)

Žinoma, Bendravimas, pagrindinis Reklama, siekiama mokyti specialistus ir mokslininkus, kurie veikia transformacijos būdu keliose šiuolaikinių ryšio scenarijais, pasireng ... [+]

Žinoma, Bendravimas, pagrindinis Reklama, siekiama mokyti specialistus ir mokslininkus, kurie veikia transformacijos būdu keliose šiuolaikinių ryšio scenarijais, pasirengę projektuojame, gaminame ir vykdyti reklamos kampanijas ir komunikacijos projektų kūrimo ir įvaizdžio skatinimo produktai ir paslaugos.

Praktikos sritis Professional reklama yra apmokyti ir skatino tiek akademinę karjerą kaip mokslininko ir pedagogo, ir dėl įvairių sričių reklamos darbo rinkoje, kaip antai darbo: Paslauga, planavimo, tyrimų, žiniasklaidos, kūrybingi ir gamyba. Reklamos pat gali veikti sektoriuose, rinkodaros komunikacijų pramoninių organizacijų, prekybos, paslaugų teikimo ir žiniasklaidoje, taip pat veikia įvairių skaitmeninių ryšio sistemų, pavyzdžiui, skaitmeninės televizijos, interneto, mobiliojo sistemos ir judriojo ryšio sistemų transliuoti komunikacijos. ... [-]
Brazilija Sorocaba
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
8 - 12 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba