Oficialus aprašymas

Paraíba Valley University - Univap pripažino MEC 1992 metais, yra bendruomenė, ne pelno, mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo. Iš Univap istorija prasidėjo nuo 1954 su Paraíba Valley teisės fakulteto kūrimo.

Tada kituose fakultetuose atsirado dėl to, kad regiono poreikius, daugiausia Sao Jose Dos Campos, kuris sparčiai augančių su daugelio pramonės šakų atvykimą. Šiandien universitete yra daugiau nei 40 studijų programas įvairiose srityse žinių, administruojamų teisės mokyklų, sveikatos mokslų, inžinerijos, architektūros ir urbanistikos, švietimo ir meno ir socialinių mokslų ir komunikacijos. Kaip universiteto taip pat siūlo tęstinio mokymo ir magistro stricto sensu, šešis magistro programas ir tris daktaro laipsnius.

Univap turi ne bendrabučiu Urbanova, didžiausia infrastruktūros universitetas: dėl mokslinių tyrimų ir plėtros (IR & D) institutas, kuris suteikia 44 laboratorijų, įrengta didelio tikslumo ir pažangiausius prietaisus; Gamtos Studijų Centras, kuri susumuoja Serpentarium, drugelis sodas ir darželis Vaistiniai augalai ir astronomijos ir kosmoso fizikos observatorija. Šiuo metu yra trys miesteliai, 2 Sao Jose Dos Campos (Urbanova ir Castejón) ir 1 Campos do Jordao (Platanus).

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Iš chemijos inžinierius baigė UNIVAP bakalauras yra profesionali viskam, kad rūpinasi pridedant žinių, kad jums dirbti visose pramonės sektoriuose, taip pat tvarkyti ir t ... [+]

Iš chemijos inžinierius baigė UNIVAP bakalauras yra profesionali viskam, kad rūpinasi pridedant žinių, kad jums dirbti visose pramonės sektoriuose, taip pat tvarkyti ir tirti įvairias transformacijos procesus dabartinėje rinkoje darbai.

kvalifikacija: Chemijos inžinierius

Darbo laikas: 3840 valandų (mažiausiai 5 metų)

Vartotojo profilis absolventų

Kursas skirtas suteikti pasitraukimui profesionalią aplinką, kuri leistų jiems įsisavinti, kurti naujas technologijas ir veikti kritiškai ir kūrybiškai nustatyti ir išspręsti problemas, atsižvelgiant į politinius aspektus ekonominių, socialinių, aplinkosaugos ir kultūros, etikos regėjimo poreikius visuomenės. Ji taip pat siekia plėtoti tęstinio profesinio tobulėjimo laikyseną.... [-]

Brazilija São José dos Campos
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba