Oficialus aprašymas

VUZF University TRUMPAI

VUZF01VUZF University yra privati ​​aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Bulgarijos sostinėje Sofijoje. Tai pirmasis privati ​​universitetas, specializuojantis finansų, draudimo, valdymo ir prekybos srityje Bulgarijos Respublikoje. Per pastaruosius penkerius metus ji daug dėmesio skyrė savo švietimo programai finansų, inovacijų, verslo ir verslumo studijoms. Universitetas buvo įkurtas Nacionalinės asamblėjos nutarimu 2002 m. Liepos 25 d. (Programa "Valstybės laikraštis", 2002 m. Vasario 25 d., 75 / 02.08.2002), skirta studentų rengimui bakalauro laipsnio ekonominėje specializacijoje, ir pritarė jos pirmiesiems studentams 2002 / 2003-ųjų akademinių metų, o pradėjo savo magistro studijas 2007/2008 mokslo metais ir savo doktorantūros programą 2016/2017 mokslo metais. Bakalauro ir magistrantūros studijų programos yra siūlomos įprastose, dieninėse ir nuotolinėse studijose. Ph.D. programos teikiamos reguliarios, neakivaizdinės formos, taip pat individualaus parengimo forma. Per pastaruosius 15 metų VUZF sugebėjo įsitvirtinti kaip vienas iš geriausių Bulgarijos universitetų verslo ir ekonomikos srityje. Paskutinis Bulgarijos universiteto reitingų sistemos leidimas 2017 m. VUZF reitinge užėmė 5 aukštus profesionaliosios ekonomikos srities iš 26 universitetų šioje srityje. VUZF yra vienas iš aukščiausių akreditavimo vertinimų Bulgarijoje ir gavo akreditaciją iš Britanijos akreditavimo tarybos 2013 metais. VUZF misija - parengti aukštos kvalifikacijos finansų, verslo ir verslininkystės specialistus, kurie nori kurti teorines ir praktines žinias pagal šiuolaikinės praktikos poreikius. . Universiteto akademinė politika siekiama integruoti Europoje geriausias edukacines praktikas. Viena vertus, jo pagrindinis tikslas yra teikti aukštos kokybės studijas ir studentų karjeros sėkmę išlaikant labai gerą bendradarbiavimą su verslo bendruomene. Maždaug 90 procentų universitetų absolventų pradeda dirbti įsigyjamų pagrindinių sričių privačiame finansų sektoriuje, taip pat verslo įmonėse. Labai dažnai VUZF University studentai pradeda savo verslą. Kad padėtų jiems, universitetas teikia nemokamas konsultavimo paslaugas, susijusias su mokymusi įvairiuose didžiųjų mokyklose, taip pat profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes. Kita vertus, VUZF University siūlo aukšto lygio mokymus, atitinkančius pirmaujančius Europos universitetus. Įrodymai ir vienas iš pagrindinių VUZF plėtros politikos prioritetų yra bendradarbiavimo su užsienio universitetais įgyvendinimas pagal skirtingas bakalauro, magistro ir podiplominių studijų programas. VUZF University partneriai, turintys 20 universitetų Europoje pagal ERASMUS, ir tvirtai bendradarbiauja su pirmaujančiais Europos ir pasaulio universitetais.

VUZF02

Dėstytojai labai prisideda prie studijų programų, kurias siūlo universitetas, kokybę. Fakulteto nariai yra vieni iš žymiausių šalies mokslo darbuotojų, turintys išsamius mokymus ir praktinę patirtį. Daugelis dėstytojų taip pat turi gerą reputaciją profesionalioje visuomenėje, kaip įmonių vadovai, įmonių sektoriaus vadovai ir valstybinių institucijų vadovai (pavyzdžiui, buvę ministrai, finansų reguliavimo institucijų pirmininkai, nacionalinio parlamento nariai). Sužinokite daugiau apie VUZF University svetainėje: www.vuzf.bg.

pimgpsh_fullsize_distr01

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

VUZF University

VUZF universiteto "Finansų studijų programa" išsiskiria klasikinių disciplinų studija, tuo pačiu metu taikant šiuolaikinius mokymo metodus ir tarpdisciplininį požiūrį. Pa ... [+]

Apie programą

VUZF universiteto "Finansų studijų programa" išsiskiria klasikinių disciplinų studija, tuo pačiu metu taikant šiuolaikinius mokymo metodus ir tarpdisciplininį požiūrį.

Pateikiamas naujas požiūris į organizacijų finansus, įskaitant verslo psichologijos srities žinias, IT sistemų ir žmogiškojo veiksnio vaidmenį siekiant sėkmingo finansų valdymo.

Pagrindiniai gebėjimai

Absolventai bus:

žinoti finansų valdymo principus; turėti žinių apie tai, kaip investuoti ir sėkmingai valdyti finansinius išteklius; turėti kompetencijų analizuoti finansinius rezultatus ir priimti tinkamus valdymo sprendimus; suvokti finansų rinkų veikimo principus. Realizacija ... [-]
Bulgarija Sofia
October 2019
Dieninės
Ištęstinės
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
1 Gusla Str., Ovcha Kupel District
1618 Sofia, Sofia City Province, Bulgarija
Interneto svetainė
Telefonas
+359 2 40 15 807; +359 2 40 15