Oficialus aprašymas

Verslo akademija Orhusas rengia ir siūlo praktikos orientuota aukštojo mokslo programas. Su daugiau nei 4500 dieninių studentų, 3400 neakivaizdinių studijų studentų ir apie 400 darbuotojų, įmonė yra viena iš didžiausių verslo akademijų Danijoje.

Verslo akademija Orhusas yra taikomųjų mokslų universitetas.

Kai kuriose Europos šalyse, tai yra anglų kalba terminas aukštojo mokslo institucijose. Į studijų programų siūlome dėmesio taikomųjų laipsnių, ypač technologijų, IT ir verslu.

Kaip universitetų, mes teikiame tiek bakalauro programas ir gali teikti mokslo laipsnius, bet mes ne sudarymo magistro ar daktaro laipsnius.

Be to, mes taip pat siūlome tęstinio mokymo ir neakivaizdinių programas bakalauro lygio ir trumpalaikius kursus žmonėms, kuriems reikia stiprinti jų kvalifikaciją darbo vietoje (tik danų kalba).

Mūsų programos derinti teoriją su praktika.

Mes pirmenybę mokslą mažose grupėse, darbas grupėse, projektinis darbas, bendradarbiavimas su prekybos ir pramonės, realiomis atvejais ir privalomojo stažuotes. Turime apie 900 tarptautinių studentų ir kiekvienais metais daugiau nei 300 mūsų studentų eiti į užsienį dalį savo programas.

Besivystančios ir komplektuojančios programos turi sukurti pridėtinę vertę studentams ir panašioms įmonėms. Turint tai omenyje, mes padaryti atskirą pastangas taikyti savo kvalifikaciją, atsižvelgiant į konkrečias inovacijų ir plėtros projektus ir bendromis pastangomis su partnerystės bendrovėms.

Keletą metų patirtį turintys aukštąjį išsilavinimą

Verslo akademija Orhusas buvo įkurta 2009 m sausio 1 d. Ji buvo sukurta kaip susijungus aukštojo mokslo programų iš Orhuso verslo kolegijoje, Aarhus Tech ir BĮ (žemės ūkio mokykla). Kai kurie iš mūsų programų šiandien yra siūlomas bendradarbiaujant su Orhuso mokyklos jūrų ir technikos inžinerijos.

Lanksti kelias į aukštojo mokslo

Nurodykite programa yra pagrindinis gyvenimo sprendimas, ir išsiaiškinti, kuri programa yra jums tinka ne visada lengva.

Tuo Verslo akademija Aarhus universiteto Taikomųjų mokslų, siūlome tiek akademijos Darbas studijų programų (AP laipsnis) ir bakalauro studijų programų. AP laipsnis programa atitinka pirmuosius du metų bakalauro programą. Programa suteikia kvalifikaciją savaime, bet taip pat gali būti dinamiškas būdas gauti ilgesnį išsilavinimą. Todėl jūs turite galimybę patekti profesinį gyvenimą iš karto po savo baigiamuosius egzaminus, arba galite toliau mokytis, turintiems bakalauro laipsnį vienoje iš mūsų geriausių viršų programų ar kitos Danijoje ar užsienyje įstaigoje.

Studijuodamas akademijoje

Kai jums pradėti aukštojo mokslo programą, jūs taip pat sutinka, kad esate atsakingas už savo mokymąsi. Mūsų patirtis rodo, kad jums išmokti pats, kai jūs aktyviai dalyvauja mokymo procese. Mes pateikiame jums su galimybe aktyviai įsitraukti per mažas klases apie 30 studentų ir per Projektinis darbas ir atvejo studijas, kurios yra svarbūs elementai visas programas.

Visos mūsų programos yra glaudžiai susijęs su pramonei. Todėl derinti teoriją ir praktiką ir daugiausia mokyti teorijos, kuri vėliau galėsite naudoti savo darbo gyvenime spręsti praktines problemas, dalis. Todėl bendrovės vizitai ir svečių paskaitos yra svarbi visų mūsų programų ir projektų, ir baigiamąjį egzaminą projektai paprastai remiasi praktinių problemų konkrečiose įmonėse. Yra maždaug 18-25 valandų mokslą per savaitę. Mokymo valandų skaičius priklauso nuo kiekvieną savaitę ir iš programos programą.

Jūsų karjera prasideda su savo švietimo

Nesvarbu, ar jūs ieškote už stažuotės ar savo pirmąjį darbą po baigimo, Business Academy Aarhus karjeros centras gali suteikti jums įkvėpimo, įrankių ir pagalbos jums reikia. Kaip akademijos studentas, galite dalyvauti įvairiuose kursuose ir seminaruose, kaip antai pagalbos paraiškų, CV ir darbo interviu. Mes taip pat teikiame individualias pagalbą ir konsultacijas.

Tarptautinėje aplinkoje

Dauguma Business Academy Aarhus programose siūlomi tiek danų ir anglų kalbomis. Kaip prie akademijos studentas, jums bus todėl būti dalis tarptautinėje aplinkoje. Mes turime apie 1000 tarptautinių studentų iš daugelio vietų visame pasaulyje. Jei pasirinksite vieną iš programų, dėstomų anglų kalba, jums bus mokytis su studentais iš įvairių šalių ir mokslą ir egzaminus anglų kalba. Internacionalizacija ne tik užima vietą klasėse, bet ir iš daugelio socialinės veiklos siūlome.

Galimybių pasaulis

Gauti gerą darbą po baigimo yra dauguma akademijos auklėtinių tikslas. Tačiau kai kurie studentai pasirenka studijuoti toliau ir derinti darbą su vakarinių studijų kursas, o kai nuspręsite tęsti mokslus dieniniame Danijoje ar užsienyje viename iš daugelio švietimo įstaigų, kurios mes turime kursų pripažinimo susitarimų su. Galite paskaityti daugiau apie darbo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes pagal kiekvienos programos aprašymo.

Paruoškite ateitį per savo stažuotės

Kaip ne verslo akademija Orhusas studentas dalyvaus privalomo stažuotės, kur jūs galės naudoti savo žinias praktikoje. Tai 2-10 mėnesių stažuotes (paprastai 3-5 mėnesius) duos jums galimybę patirti:

Aktuali realus gyvenimas mokymosi įmonėje

  • Tinklų ir patirtis rodo, kad gali kilti būsimam darbui
  • Darbas tarptautinėje kompanijoje

Kasmet Verslo akademija Orhusas bendradarbiauja su daugiau nei 800 įmonių Danijoje ir užsienyje, pavyzdžiui: "Carlsberg", "Ikea", "Nordea Bank", "Novo Nordisk" ir "Porsche" JAV.

Stažuotė užsienyje

Galite pasirinkti imtis savo stažuotės visame pasaulyje, ir Europoje galite gauti Erasmus stipendiją padengti patirtoms imantis savo stažuotę užsienio šalyje išlaidas. Tuo Verslo akademija Orhusas mes bendradarbiaujame su organizacijomis ir kompanijomis padėti stažuotes pavyzdžiui, Malaizija, Šanchajuje, Kanadoje ir Tanzanijoje.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Danų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Business Academy Aarhus

Bakalauro programos finansinio valdymo ir paslaugų yra ideali vieta jums, jei norėtumėte dirbti su sudėtingais konsultavimo, pardavimų ir konsultavimo užduotis per pvz ap ... [+]

Bakalauro programos - 3½ metų - 210 ECTS kreditų

Graduate Management Admission Test arba Bakalauro programos finansinio valdymo ir paslaugų yra ideali vieta jums, jei norėtumėte dirbti su sudėtingais konsultavimo, pardavimų ir konsultavimo užduotis per pvz apskaitos.

3½ metų bakalauro programa Finansų valdymas ir paslaugų buvo sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su atstovais iš finansų sektoriaus. Taigi, finansų sektorius turi didelę įtaką tiek programos struktūros ir akademinės programos turinio, o tai reiškia, kad programa atitinka kompetencijas, reikalingas finansų sektoriuje.

Priėmimo sąlygos

Finansų valdymas ir paslaugos

Visos paraiškos yra vertinamos individualiai.... [-]

Danija Orhusas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Business Academy Aarhus

Chemijos ir Biotehniskais, maisto ar procesas Technologijos aukščiausio iki kursas chemijos ir biotechnologinių analitikų, ir baigusi 18-mėnesio trukmės programą, kurią b ... [+]

Bakalauras papildymo programa - 1½ metų - 90 ECTS

Chemijos ir Biotehniskais, maisto ar procesas Technologijos yra aukščiausio iki kursas chemijos ir biotechnologinių analitikų, ir baigusi 18-mėnesio trukmės programą, kurią bus gauti bakalauro laipsnį. Programa yra tiesioginis kelias į tolesnio švietimo cheminių ir biotechnologinių analitikų, maisto technologų bei proceso technologų.

Jūs gausite įgūdžiai būtų sėkmingas tiek nacionalinėse, tiek tarptautinėse laboratorinių aplinkoje, ir jums bus atnaujintas naujausiais technologiniais, mokslo ir socialinių pokyčių. Jums bus mokomi įgyti papildomų žinių, per lauką, kad nuolat kinta, ir jūsų gebėjimas perkelti ir įgyvendinti technines ir mokslines rezultatus į praktinio naudojimo bus vienas pagrindinių jūsų stipriąsias puses. Jūs pagerinti savo akademinius įgūdžius ir savo kvalifikaciją, susijusią su planavimo, koordinavimo ir projektų valdymas. Programa turi tarpdalykinį dėmesio, kuris moko jus koordinuoti, bendrauti ir inicijuoti projektus visoje įvairių disciplinų.... [-]

Danija Orhusas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Business Academy Aarhus

Ši programa suteiks jums įgūdžių, reikalingų integruoti įvairias technologijas ir formų know-how, susijusią su technologinių sistemų ir produktų plėtrą. ... [+]

Bakalauras papildymo programa - 1½ metų - 90 ECTS

Tiesioginis būdas tęsti papildomą išsilavinimą IT technologai, elektronikos technologų, elektrikų, energijos technologų ir gamybos technologų.

Ar aistringai technologijų integracijos ir gamybos plėtrą - ir jūs galite pamatyti patys statyti tiltus tarp technologinių, kūrybos bei komercinių dalių kūrimo procesą? Jei taip, bakalauro Top programa Produktų plėtros ir integruotos technologijos yra tik už jus patį.

Ši programa suteiks jums įgūdžių, reikalingų integruoti įvairias technologijas ir formų know-how, susijusią su technologinių sistemų ir produktų plėtrą. Jūs įgyti žinių ir įrankių, kurie bus paversti Jus į kompetentingą ir kūrybos produktų kūrėjas, kuris supranta, kaip taikyti specializuotus įgūdžius, naudojant daugelį disciplinų apimantį metodą.... [-]

Danija Orhusas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Business Academy Aarhus

Programa orientuota į interneto technologijas per įvairių programų sričių ir įvairių platinimo platformų skaičiaus. Mes manome, kad labai svarbu, kad jūs dirbate su techn ... [+]

Bakalauras papildymo programa - 1½ metų - 90 ECTS

Graduate Management Admission Test arba Interneto svetainių kūrimas programa yra aukščiausio iki programos remiasi Computer Science arba multimedijos dizaino ir komunikacijos programas.

Programa orientuota į interneto technologijas per įvairių programų sričių ir įvairių platinimo platformų skaičiaus. Mes manome, kad labai svarbu, kad jūs dirbate su technologijomis, kurios leis jums įsipareigoja daug įvairių darbo vietų. Tai gali būti bet kas iš pažangi interneto plėtros projektus, kuriuose produktai, kuriais siekiama įvairių platformų, į multimedijos naudoti integruotų komunikacijos sprendimų.

Priėmimo sąlygos ... [-]
Danija Orhusas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Business Academy Aarhus, School of Applied Sciences

Study at Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus, Denmark