Oficialus aprašymas

IT universitetas yra sukurti daugiau IT absolventų, nei bet kurios kitos Universitete Danijoje ir siūlo moksliniais tyrimais pagrįsta studijų programas pagal IT srityje įvairovė. Nuo žaidimų ir bendravimo su verslo ir programinės įrangos kūrimo. IT Universitetas siūlo aukštos kokybės akademinę aplinką, kurioje įkvepiančių ir atsidavę mokslininkai pasidalinti savo žiniomis su smalsus ir ambicingų studentų. Šiuo metu IT universitetas turi studentų organizacijos 2600 studentų, iš kurių maždaug 1/4 yra tarptautinė, todėl bendrabučiu melting pot skirtingų tautybių ir išsilavinimo. Studentai iš įvairių tautybių ir kultūrų yra apmokyti dirbti tarptautinėje aplinkoje. Daugėja mokinių iš užsienio traukia IT universiteto dėka universiteto unikalų požiūrį į tai, kaip disciplinos piešimo technologija, taip pat humanitarinių mokslų, dizaino ir verslo. Studijuoja IT universitete ir įgyti:

Tarptautinė aprašymą. Tvirtą pagrindą savo ateities karjerą. IT universitetas bendradarbiaus su verslo, siekiant užtikrinti up-to-data mokymosi aplinką, kurioje galite mokytis iš pramonės ekspertų ir dirbti bendrų projektų su visame pasaulyje pripažintų organizacijų savo studijų metu. Gebėjimas dirbti nepriklausomai, taip pat, kaip ir grupių. Gauk akredituota. Kurso krūvis matuojamas pagal Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema (ECTS), kuri užtikrina, kad jūsų išsilavinimas lengviau pripažįstamas visoje Europoje. Ryškus miesteliu gyvenimas suteikia jums galimybę susipažinti su žmonėmis per įvairią veiklą, o universiteto pastatas yra vienas moderniausių ir įkvepiančių švietimo pastatų Danijoje. Dinamiška universitetinis miestelis su ryškia miesto gyvenimo ir kultūros scena, taip pat yra Skandinavijos vartai į Europą. Danų kalba ir kultūra kursai. Neformalus ryšys tarp mokytojų ir mokinių. Mokymosi aplinka yra draugiška, neformalus ir skatino keistis idėjomis. Studentai IT universitete diskutuoti atvirai su savo profesorių ir vadina juos vardais. Mėgaukitės paramą. Jūs turėsite daug klausimų prieš ir po jų atvežimo į universitetą. Jūs galite ieškoti patarimų ir paramos iš Tarptautinio biuro.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

IT University of Copenhagen

Trejų metų bakalauro programa Global Business informatikos suteikia jums su teorinių ir praktinių priemonių, dirbant su IT tarptautinėje verslo kontekste ir pabrėžia koky ... [+]

BSC Global Business informatikos

Trejų metų bakalauro programa Global Business informatikos suteikia jums su teorinių ir praktinių priemonių, dirbant su IT tarptautinėje verslo kontekste ir pabrėžia kokybinius metodus suprasti IT, ir jos pasaulinė reikšmė. Programa yra dėstoma anglų kalba.

Programa Kaip veikia organizacijos užsiimti plėtoti IT strategijas ir reglamentuoja jų įmones įvairiose šalyse ir skirtumus, įskaitant įvairių profesijų ir lytį? Kaip paprasti žmonės įdėti technologijas naudoti savo kasdieniame darbo aplinkoje? Tai yra pagrindiniai skirta pasaulio verslo informatikos programos klausimus.

Jis veikia visus visuomenės ir žmonių gyvenimo aspektus gerai, nei mes manome, techninė. Informatikos yra tarpdisciplininių studijų, kaip technologijos yra sukurtos ir panaudota socialinių ir organizacinių aplinkoje. ... [-]

Danija Kopenhaga
Rugsėjis 2020
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba