Niels Brock Copenhagen Business College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Susipažinkite su Kopenhagos verslo kolegija, kuri yra Niels Brock dalis. Nielso Broko istorija datuojama daugiau nei 130 metų. Sužinokite daugiau apie didžiausią Danijos švietimo įstaigos siūlomą istoriją, vertybes, organizaciją ir švietimą.

115397_20180620_NielsBrock_Copenhagenlife_204.jpg

Apie „Copenhagen Business College“

Jei norite sumažinti trumpą istoriją ...

Nielsas Brockas gyvuoja jau daugelį metų, tačiau tai netrukdo mums tobulinti ir atnaujinti verslo mokyklą. Mes tiesiog atsisakome leisti ir paleisti įprasta tvarka. Vietoj to, mes stengiamės toliau plėtoti ir įtraukti naujausias žinias ir technologijas į mūsų mokymo metodus. Per dešimtmečius sukurtų tradicijų derinimas su naujais metodais lemia tvirtą ir šiuolaikinį švietimą, kuris ruošia studentams kitą žingsnį savo karjeroje ir suteikia jiems tinkamas kompetencijas verslo pasauliui.

Pagrindinės vertybės

„Niels Brock“ siekia sukurti intelektualaus ir mokslinio augimo aplinką. Įvairovė ir įtrauktis yra raktai, užtikrinantys, kad mes siūlome aukščiausio lygio verslo išsilavinimą. Niels Brock yra įsipareigojęs įvairovę visose dimensijose, įskaitant įvairų atstovavimą universitete, įvairią požiūrių ir aplinkybių bendruomenę ir sudėtingų tapatybių pripažinimą visuose su universitetu susijusiuose asmenyse. Niels Brock mano, kad institucija bus stipresnė dėl įvairių studentų, dėstytojų, darbuotojų ir valdybos narių. Niels Brock vertina visus asmenis, kurie siekia dalyvauti ir tobulinti savo aukštojo mokslo bendruomenę, nepriklausomai nuo jų kilmės, lyties, amžiaus, socialinės ir ekonominės klasės, etninės priklausomybės, religinių įsitikinimų, seksualinės orientacijos ir negalios.

Misija ir vizija

Niels Brock stengiasi pasiūlyti atitinkamas švietimo galimybes, kurios Danijos verslo pasauliui suteikia reikiamą konkurencinę kompetenciją.

Misija

„Niels Brock“ įsipareigojame būti ambicingi ir nuolatiniai kuriant ir teikiant atitinkamas švietimo galimybes, kurios:

  • Suteikti Danijos verslo pasauliui tinkamą kompetenciją
  • Optimizuoja individualių studentų galimybes.

Tai Nielso Broko indėlis į Danijos konkurencinę galią.

115401_20180620_NielsBrock_Copenhagenlife_146.jpg

Vizija

„Niels Brock“ siekis - būti tarptautine ir novatoriškiausia verslo kolegija Danijoje, pripažinta mūsų darbuotojams, kurie optimizuoja ir palengvina mokinių mokymosi procesą.

Teisinis statusas ir akreditacijos

Niels Brock Copenhagen Business College yra oficialiai pripažinta Danijos profesinė kolegija, teikianti valstybės akredituotas profesines vidurinio ugdymo ir mokymo programas pagal Profesinio mokymo ir mokymo įstatymo Nr. 2017 m. Lapkričio 29 d.

„Niels Brock“ veikia kaip tarptautinė mokyklų, teikiančių postecondary programas, pagrindu

  • Franšizės sutartis su De Montfort universitetu, Leicester, UK
  • Franšizės sutartis su „Middlesex University“, Londonas, Jungtinė Karalystė
  • Amerikos nepriklausomų kolegijų ir mokyklų akreditavimo tarybos akreditavimas (ACICS)

Amerikos bakalauro programa; Verslo administravimo bakalauras yra pripažintas panašiu į Danijos verslo administravimo bakalauro laipsnį. Vadinasi, verslo administravimo bakalauro absolventai gali kreiptis į antrosios pakopos studijų programas Danijos institucijose. Skaitykite daugiau čia:

Atkreipkite dėmesį, kad kreditų, gautų „Niels Brock“ bakalauro programoje (akredituota ACICS), taikymas priimant į kitą instituciją, yra sprendimas, kurį priima tik universitetas ar kolegija, kuriai taikomas studentas. Niels Brock nepateikia jokios informacijos apie BSc programoje įgytų kreditų perkėlimą.

„Niels Brock“ - Kopenhagos verslo kolegija kiekvienais metais pateikia keletą vertinimų ir akreditacijos dokumentų. Mes norime užtikrinti, kad studentai gautų geriausią įmanomą išsilavinimą ir mokymą. Sužinokite daugiau apie mūsų akreditacijas.

Akredituotas narys, ACICS

Niels Brock Copenhagen Business College yra akredituota nepriklausomų kolegijų ir mokyklų akreditavimo taryboje, kad suteiktų Amerikos verslo bakalauro laipsnį verslo administravimo srityje. Nepriklausomų kolegijų ir mokyklų akreditavimo taryba (ACICS) yra įtraukta į JAV (JAV) pripažintą akreditavimo agentūrą, kurią priima Amerikos aukštojo mokslo akreditavimo taryba ir Amerikos švietimo departamentas *. Čia galite rasti mūsų įvertinimus, katalogą ir „CAR“ akredituotoms programoms ACICS.

* Švietimo departamentas sustabdė ACICS pripažinimą nuo 2016 m. Gruodžio iki 2018 m. Balandžio mėn.

115400_NielsBrock_SunnyCopenhagen035.jpg

Fakultetas

„Copenhagen Business College“ yra įsikūręs pačiame Kopenhagos centre, vos keli žingsniai nuo pagrindinės stoties Nørreport, pagrindinės prekybos gatvės ir garsiojo „Nyhavn“ uosto. Fakulteto pastatas yra neseniai atnaujintame klasikiniame universiteto pastate.

Be to, kad daugelis mūsų fakulteto narių yra lyderiai savo akademinėse srityse, jie taip pat turi praktinės patirties kaip analitikai, vadovai, konsultantai, verslininkai, investuotojai, patarėjai, valdybos nariai, autoriai ir vadovai.

Susitikimų kambariai

Jei norite užsisakyti konferencijų salę grupiniam darbui, kreipkitės į Front Office.

Biblioteka ir atviras mokymosi centras

Bibliotekos ir atviro mokymosi centras tarptautiniams studentams yra Bispetorvet, 1-3 aukšte, pirmame aukšte.

Biblioteka specializuojasi medžiagose, naudojamose arba susijusiuose su „Copenhagen Business College“ dėstomais kursais. Kolekcijoje yra įvairių vadovėlių, laikraščių, akademinės literatūros, periodinių leidinių ir duomenų bazių. Visi studentai, darbuotojai ir dėstytojai kviečiami naudotis biblioteka.

Bibliotekoje yra kompiuteriai ir prieiga prie interneto, taip pat vietos mokytis ir dirbti grupėse.

Interneto ir spausdinimo kopijos

Belaidis interneto ryšys teikiamas fakultete, kad studentai galėtų naudotis internetu iš savo nešiojamųjų kompiuterių ir išmaniųjų telefonų.

Kopijavimo aparatai ir spausdintuvai yra rūsyje, leidžiantys studentams spausdinti, kopijuoti ir nuskaityti dokumentus.

115399_NielsBrock_SunnyCopenhagen096.jpg

Vietos

Kopenhaga

Address
Bispetorvet 1-3
1167 Kopenhaga, Danija