Oficialus aprašymas

Besinaudojančių visuomenę pasauliniu mastu

Jau beveik du šimtmečius DTU, Danijos technikos universitetas, buvo skirta vykdyti HC Ørsted-the elektromagnetizmo-kuris įkūrė universitetą 1829 plėtoti ir kurti vertę naudojant gamtos ir technikos mokslų pasinaudoti visuomenę tėvo viziją.

Šiandien DTU yra klasifikuojama kaip viena iš svarbiausių techninių universitetų Europoje, toliau nustatyti naujus įrašus į publikacijų skaičių ir nuolat didinti ir plėtoti mūsų partnerystę su pramone ir užduotys pasiekiama DTU mokslinio patarimo.

Dėl studentų priėmimo skaičius yra didesnis nei bet kada anksčiau ir dėl vienuoliktus metus iš eilės, mes gavome rekordinis paraiškų skaičius iš studentams, kurie nori siekti laipsnį techninio elito universitete pasaulio perspektyva.

Tarptautinė dimensija yra gyvybiškai svarbus DTU. 2015, mes pasveikino per 600international studentus į mūsų magistrantūros programas, pusė mūsų doktorantų yra įdarbinti iš užsienio ir daugiau nei trečdalis mūsų mokslinio personalo yra aukštos kvalifikacijos mokslininkai, tarptautinių aplinkos. Be to, mastas ir intensyvumas mūsų bendradarbiavimą su kitų pirmaujančių technikos universitetų visame pasaulyje ir toliau augti.

DTU turi tarptautinių švietimo mainų programas su daugiau nei 200 universitetų visame pasaulyje, ir turi glaudžius mokslinių tyrimų bendradarbiavimą su mūsų partneriais Be pastatų mokslinių tyrimų ir švietimo programas su Šiaurės Penki Tech aljanso, Europos Tech universitetų aljanso, KAIST Pietų Korėjoje Kinijos Lietuvos ir Danijos kariniai centras Pekine, Rensselaer JAV ir Nanyang Singapūre.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Technical University of Denmark - DTU

Bakalauro programa (bakalauro) Generalinės inžinerija yra nauja tarptautinė bakalauro programa ne DTU. Programa suteikia jums plačias inžinerijos kompetencijas, tvirtą te ... [+]

Bakalauro programa (bakalauro) Generalinės inžinerija yra nauja tarptautinė bakalauro programa ne DTU. Programa suteikia jums plačias inžinerijos kompetencijas, tvirtą techninės mokslinį pagrindą ir tvirtą tarptautinę aplinką, kuri rengia jums iššūkį karjerą pasaulio darbo rinkoje. Programa siūloma pirmą kartą 2016 m.

Tarptautinė profilis

Programa suteikia jums plačias inžinerijos kompetencijas, tvirtą techninės mokslinį pagrindą ir tvirtą tarptautinę aplinką, kuri rengia jums iššūkį karjerą pasaulio darbo rinkoje.

BPK yra mokoma tik anglų kalba, ir jums bus dalis tarptautinių studijų aplinka su studentais iš viso pasaulio.

Dizainas / build projektai ... [-]
Danija Lyngby
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Study at DTU – Raj from India

Study at DTU – Hugo from Spain

Study at DTU – Amy from Ireland

Study in Denmark - Wei Han from China (Environmental Engineering)