Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Truemax akademijoje

3D CGI ir animacija yra tarp meno ir technologijų derinys, kuris reikalauja bauda pusiausvyrą. Jis yra naudojamas tiek filmo ir žaidimo-pramonei, taip pat reklamos ir daugelį kitose pramonės šakose. Nuo 1998 Truemax akademija specializuojasi mokymo 3D CGI ir animacija tiek trumpus kursus, taip pat 3 metų išsilavinimą, kuris nukreiptas į pramonės poreikius gerai išsilavinusių darbuotojų - dabar ir ateityje. Truemax akademija 3D CGI animacija buvo įkurta 1998 metais ir nuo to laiko sukūrė aukšto lygio kokybės programas švietimo ir kursuose.

Mes priimame studentus iš viso pasaulio. Siekiant įsitikinti, kad profesionalus lygis mokymo yra toks didelis, kaip įmanoma, mes bendradarbiaujame su nacionalinėmis kino mokyklos Danijos, DADIU, EUCROMA taip pat keletas kitų mokyklų ir specialistai. Truemax akademija taip pat siūlo keletą kursų 3D grafika taip pat rengiant ir kursai pritaikytus individualius poreikius.

Mes siūlome geriausius instruktorius ir mokytojus, specialistus ir kūrybinės guru, kurie - ir turi būti - ne iš vystymosi priešakyje. Svečių dėstytojai ir instruktoriai yra kai kurie iš geriausių pasaulio 3D menininkų ir ekspertų iš tarptautinių gamybos-kompanijų, tokių kaip Pixar, DreamWorks, ILM, EA ir "Walt Disney Company"

Ilgalaikės programos ir trumpi kursai

Remiantis Danijoje, Truemax akademija rengia ir siūlo ilgalaikes programas, švietimo, taip pat trumpus kursus 3D kompiuterinė grafika ir animacija, siekiant patenkinti pramonės poreikius ir verslo pasaulyje gerai apmokytų darbuotojų, tiek dabar, tiek ir ateityje ,

Bendradarbiaujant su 3D pramonės

Unikalūs kursai ir programos yra nuolat tobulinama, glaudžiai bendradarbiaudama su formaliojo švietimo komitetu, sudarytu iš atstovų iš televizijos, kino, žaidimų kūrimo ir verslo pasaulyje.

Mūsų programos ir kursai yra pripažįstami kaip kai kurie iš geriausių Europoje. Kaip to rezultatas, mes nuolat pritraukia vis daugiau ir daugiau tarptautinių studentų. Be to, mes nuolat mūsų švietimo up-to-date su mūsų švietimo KOMITETUI ir mūsų plataus profesinio tinkle 3D pramonės pagalba. Visa tai atspindi, kad mes siekiame suteikti geriausią išsilavinimą mūsų studentams.

Truemax academys Misija ir Vizija

Norėdami sujungti ir balansas tarp meno ir technologijų, ir suteikti karjeros galimybes kūrybinei ir meninei studentams. Siekiant išlaikyti ir nuolat plėtoti glaudų bendradarbiavimą su švietimo komitetas. Norėdami tęsti, siekiant pritraukti ir naudoti geriausius tarptautinius kūrybinius ir profesinius 3D menininkų, kaip instruktoriai. Siekiant įvykdyti ambicijų sukurti 3D kompiuterinė grafika ir animacija aukščiausios kokybės.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: