University College of Northern Denmark

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šiaurės Danijos universiteto koledžas (UCN) yra Danijos aukštoji mokykla, dirbantis švietimo, plėtros, taikomųjų mokslinių tyrimų ir inovacijų srityse. UCN veikia sveikatos priežiūros ir sveikatingumo, socialinių studijų ir švietimo, technologijų ir verslo, mokymo ir visą gyvenimą trunkančio mokymosi srityse. Visose studijų programose turime daugiau nei 10 000 studentų ir daugiau nei 8 000 neakivaizdinių studijų studentų, besimokančių aukštąjį ir tolesnį išsilavinimą bei mokymą. Būdamas regionine institucija, mes aptarnaujame šiaurinę Danijos dalį.

"UCN" turi ilgalaikius ryšius su verslu, pramone, viešajame sektoriuje ir profesinėmis organizacijomis, o mūsų įsipareigojimas tapti pagrindiniu Danijos aukštojo mokslo universitetu reiškia, kad jūs naudositės mūsų siekiu užtikrinti, kad jūs, mūsų absolventai, būtų pirmasis darbdavių pasirinkimas.School

Nepriklausomai nuo to, ko norėtumėte daryti - arba, jei dar nesate tikras, mes padarysime viską, kad padidintume jūsų galimybes ir padėtume jums į laimę ir sėkmingą karjerą ateityje.

Nuo verslo iki svetingumo, IT technologijų ir statybos valdymo, kiekviena iš mūsų programų skirta įgyti įgūdžių, kuriuos pageidauja darbdaviai. Mes orientuojamės į taikomųjų valdymo įgūdžius, o tai reiškia, kad mes ne tik mokome jus teorijas, bet ir įsitikinsime, kad žinote, kaip jas praktiškai panaudoti realioms problemoms, iškilusioms realiose įmonėse. UCN glaudžiai bendradarbiauja su patyrusiais verslo žmonėmis organizuojant savo mokymo programas.
School - indoor

Praktinė verslo ar pramonės patirtis suteikia jums tikrą pranašumą, kai pradedate ieškoti darbo. Mes siūlome darbo santykius ir privalomą stažuotę visose mūsų programose, suteikdami jums galimybę įgyti įgūdžių, reikalingų jūsų karjerai, taip padidindami jūsų įsidarbinimo galimybes ir verslumas.

UCN siūlo profesionalias akademines programas tiems studentams, kuriems reikia greito priėjimo prie verslo karjeros. Mes pasiekiame savo tikslus pasitelkiant modernų mokymo metodą , kokybiškus mokymosi įrenginius ir paskirtį personalą bei studentus.

UCN duris atveria danų, taip pat tarptautiniai studentai iš viso pasaulio. Mes siūlome 19 programų, kurios yra visiškai mokomos anglų kalba.
Students

UCN yra jūsų ir jūsų karjeros vieta!

Vietos

Olborgas

Address
University College of Northern Denmark, Sofiendalsvej 60, Aalborg SV
9200 Olborgas, Danija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis