VIA University College

Įvadas

Oficialus aprašymas

VIA University College yra didžiausias ir tarptautiškiausias Danijos universitetinis koledžas - dar žinomas kaip taikomųjų mokslų universitetas - iš viso 19 000 studentų, iš kurių 3 500 yra tarptautiniai studentai iš viso pasaulio.

Dėmesys naujovėms ir verslumui suteikė mums prizą, kaip 2014 m., 2018 m. Ir 2019 m. Pirmaujančiai Danijos aukštojo mokslo institucijai .

Vidurio Danijos regioną mes aprėpiame aštuoniais šiuolaikiniais miesteliais, kuriems būdinga dinamiška ir tarpdisciplininė aplinka, kurioje studentai susitinka įvairiose programose ir fakultetuose.

VIA siūlo įvairias anglų kalbos programas verslo, statybos, projektavimo ir inžinerijos srityse.

Akreditacija

VIA yra sertifikuotas ERASMUS chartijos savininkas. Esame Europos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo asociacijos (ENQA) narys ir turime Kinijos Liaudies Respublikos kvalifikacijos pažymėjimą. VIA taip pat yra vienintelė Danijos akredituota architektūros technologijų instituto (CIAT) institucija.

Skirtingas mokymo stilius

Skandinavijos požiūris į aukštąjį mokslą yra giliai įsišaknijęs profesijose, už kurias mokome savo absolventus.

Studentai mokosi naujausių teorijų ir metodų, dalyvauja mokslinių tyrimų ir inovacijų veikloje ir įgyja praktinės patirties praktinio mokymo metu.

Mes skatiname mokinius įsitraukti ir keistis idėjomis, lengvai pasiekiant dėstytojus ir darbuotojus. Siūlome nedidelių klasių mokymus, modeliavimo mokymus ir e. Mokymąsi.

Prisijunkite prie mūsų virtualių atvirų durų

Du kartus per metus VIA University College suteikia jums atvirų durų patirties, nes kviečiame virtualiai susitikti su mūsų studentais, personalu ir institucija.
Čia galite sužinoti daugiau apie VIA , mūsų programas ir užduoti visus klausimus, susijusius su studijų galimybėmis, finansais ar gyvenimu Danijoje.
Apsilankykite en. VIA .dk / virtual-open-houseVietos

Herningas

Address
VIA University College
Campus Herning
Birk Centerpark 5
DK-7400 Herning
Denmark

7400 Herningas, Danija

Horsensas

VIA University College - Campus Aarhus C

Address
VIA University College
Campus Horsens
Chr. M. Oestergaards Vej 4
DK-8700 Horsens
Denmark

8700 Horsensas, Danija
Interneto svetainė
Telefonas
+45 87 55 00 10

Orhusas

Address
VIA University College
Campus Aarhus C
Ceresbyen nr. 24
DK-8000 Aarhus C

8000 Orhusas, Danija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis