Oficialus aprašymas

VIA University College yra didžiausia ir tarptautinė Danijos universitetinė kolegija, dar žinoma kaip taikomųjų mokslų universitetas, iš viso 18 500 studentų, iš kurių 2500 yra tarptautiniai studentai iš viso pasaulio.

Mūsų dėmesys inovacijoms ir verslumui suteikė mums kaip Danijos pirmaujančią aukštojo mokslo instituciją 2014 ir 2018 metais.

Mūsų švietimo programos rūpinasi naujomis ir senosiomis profesijomis, o mūsų programos priklauso ilgametis aukšto lygio švietimo Danijoje tradicijas. Kai kurios mūsų programos yra senesnės nei 100 metų ir todėl prisidėjo prie žinomos Danijos gerovės visuomenės kūrimo ir plėtros.

Vidurio Danijos regioną mes aprėpiame aštuoniais šiuolaikiniais miesteliais, kuriems būdinga dinamiška ir tarpdisciplininė aplinka, kurioje studentai susitinka įvairiose programose ir fakultetuose.

VIA siūlo 40 studijų programų - beveik pusę anglų kalbos - šiose srityse:
Animacija
Pastatyta aplinka
Verslas
Dizainas
Inžinerija
Filmas

Mūsų programų stiprumas ir toliau yra moksliniais tyrimais pagrįsto teorinio mokymo ir praktikos bei klinikinio mokymo derinys. Mūsų tikslas - padėti plėtoti profesinę praktiką, kad galėtume išspręsti problemas, su kuriomis susiduria visuomenė - Danijoje ir tarptautiniu mastu.

14355_6.760_Billeder_studieportal_Billedudvalg_19.jpg

Akreditacija

VIA yra sertifikuotas ERASMUS chartijos savininkas. Esame Europos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo asociacijos (ENQA) narys ir turime Kinijos Liaudies Respublikos kvalifikacijos pažymėjimą. VIA taip pat yra vienintelė Danijos akredituota architektūros technologijų instituto (CIAT) institucija.

Skirtingas mokymo stilius

Skandinavijos požiūris į aukštąjį mokslą yra giliai įsišaknijęs profesijose, už kurias mokome savo absolventus.

Studentai mokosi naujausių teorijų ir metodų, dalyvauja mokslinių tyrimų ir inovacijų veikloje ir įgyja praktinės patirties praktinio mokymo metu.

Mes skatiname mokinius įsitraukti ir keistis idėjomis, lengvai pasiekiant dėstytojus ir darbuotojus. Siūlome nedidelių klasių mokymus, modeliavimo mokymus ir e. Mokymąsi.

14350_6.760_Billeder_studieportal_Billedudvalg_14.jpg

R

Moksliniai tyrimai, plėtra ir verslumas yra integruotos mūsų programų dalys. Jau keletą metų VIA buvo pavadinta didžiausia verslumo universiteto institucija Danijoje, 25% studentų dalyvauja inovacijų veikloje.

Mūsų 21 mokslinių tyrimų centras vykdo projektus, kurie yra praktiniai, daugiadisciplininiai ir vis labiau tarptautiniai. Dalyvaujame ir vadovaujame nacionaliniams ir tarptautiniams mokslinių tyrimų projektams ir stengiamės būti pageidaujamu partneriu mūsų srityje.

14349_6.760_Billeder_studieportal_Billedudvalg_4.jpg

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

VIA University College

3½ metų bakalauro programa, mokoma anglų kalba, daugiausia dėmesio skiriant statybos projektų projektavimui, planavimui ir įgyvendinimui. ... [+]

Trumpas pristatymas

Architektūros technologijų ir statybos vadybos bakalauro programa yra 3½ metų dieninės programos, dėstomos anglų kalba. Jūs gausite daug žinių apie statybos projektų planavimą, planavimą ir įgyvendinimą. Programa taip pat suteikia jums galimybę specializuotis vienoje ar keliose profesinėse srityse. Programoje svarbus vaidmuo tenka tvarumui ir efektyviai energiją naudojančiam projektavimui ir statybai. Programa vyksta Campus Horsens arba VIA departamente Orhuse. Studentai, turintys AP laipsnį arba panašų diplomą, gali baigti bakalauro laipsnį per dvejus metus.

Turinys ir struktūra

Programa organizuojama septynis semestrus, kur kiekvienas semestras apima temą, padedančią suprasti visus susijusius elementus, pvz., Statybos projektų projektavimą, planavimą ir įgyvendinimą. Mokymosi procesas apima teoriją ir daugybę įvairių sričių projektų, kurie turi būti vykdomi tiek individualiai, tiek grupėse. Teorinės pamokos ir pamokos bus intensyvesnės kiekvieno semestro pradžioje, o vėliau jos labiau orientuotos į projektą. Penktąjį šios programos semestrą turite pasirinkti specializaciją, o 6-asis semestras suteikia galimybę įgyti praktinės patirties darbo praktikos metu. Paskutiniame 7-ajame semestre jūs parašysite baigiamąjį bakalauro projektą.... [-]

Danija Horsensas Orhusas
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3.5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VIA University College

Bakalauro programa „Branding and Marketing Management“ mados ir baldų srityje yra 3½ metų dieninės programos, mokomos anglų kalba, struktūrizuotos kaip AP laipsnis ir BA ... [+]

Trumpas pristatymas

Bakalauro programa „Branding and Marketing Management“ mados ir baldų srityje yra 3½ metų dieninės programos, mokomos anglų kalba, struktūrizuotos kaip AP laipsnis ir BA papildymas.

Jūs sužinosite apie besikeičiantį rinkos pobūdį ir kaip suteikti prekės ženklą komerciniam aspektui ir užtikrinti, kad tikslinė grupė negalėtų išvengti klausos apie tai. Jūs išmoksite naudoti skirtingus rinkodaros kanalus - nuo namų puslapių iki lauko reklamos - ir kaip atitinkami kanalai padeda prekės ženklui pasiekti tinkamą poziciją rinkoje.

Mokymas apima atvejų derinį ir realius klausimus, susijusius su mados ir gyvenimo būdo įmonėmis.

... [-]
Danija Herningas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VIA University College

3½ metų bakalauro programa, mokoma anglų kalba, daugiausia dėmesio skiriant techninei kompetencijai ir valdymui pastatytoje aplinkoje. ... [+]

Trumpas pristatymas

Civilinės inžinerijos bakalauro programa yra 3½ metų dieninės anglų kalbos mokymas, kuris suteikia jums įgūdžių ir žinių, reikalingų struktūriniams skaičiavimams, brėžiniams, dirvos mechanikai, apkrovų skaičiavimams ir kt.

Programos lankstumas ir pasirenkamųjų dalykų įvairovė leidžia sukurti individualų laipsnį, kuris pasiruoštų norimai karjerai.

Inžinerinė statyba - tai tarptautinė profesija, kurioje numatoma kurti, statyti, eksploatuoti ir tobulinti pastatytą aplinką. Civiliniai inžinieriai teikia technines žinias ir valdymo įgūdžius, kad galėtų planuoti, projektuoti, statyti ir prižiūrėti tokius įrenginius kaip pastatai, oro ir jūrų uostai, vandens tiekimo sistemos, atliekų tvarkymo sistemos, kelių ir geležinkelių tinklai bei tiltai, kad būtų sumažintas poveikis aplinkai. Ši programa vyksta „Campus Horsens“.... [-]

Danija Horsensas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3.5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VIA University College

Klimato bakalauro programa ... [+]

Trumpas pristatymas

Klimato bakalauro programa

Kaip absolventų tiekimo inžinierius, galite dirbti komunalinių paslaugų įmonėse, konsultacinėse inžinerijos įmonėse, rangovų įmonėse arba viešajame sektoriuje.

Turėsite daug galimybių dirbti užsienyje, kur švaraus vandens ir nuotekų apdorojimo trūkumas yra vis didėjantis pasaulinis iššūkis, kuriam reikia kvalifikuotų inžinierių.

Programa vyksta Campus Horsens.

Turinys ir struktūra

Programa organizuojama septynis semestrus, o visais semestrais dirbsite tarpdisciplininiame projekte, kuriame bus sujungti įvairūs dalykai, kuriuos semestro metu mokoma galutiniame projekte. Jūs patirsite, kad jūsų projekto darbo įgūdžiai pagerės nuo vieno semestro iki kito.... [-]

Danija Horsensas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VIA University College

Mados dizaino bakalauro programa yra 3½ metų dieninės programos, dėstomos anglų kalba, struktūrizuotos kaip AP laipsnis ir BA papildymas. „Fashion Design“ programa padės ... [+]

Trumpas pristatymas

Mados dizaino bakalauro programa yra 3½ metų dieninės programos, dėstomos anglų kalba, struktūrizuotos kaip AP laipsnis ir BA papildymas.

„Fashion Design“ programa leis jums elgtis su negaliojančiais procesais ir pasitikėti savomis medžiagomis. Jūs išmoksite dirbti su tendencijų tyrimais ir analize, kad sukurtumėte naujoviškus mados pramonės modelius. Žinoma, programa taip pat suteiks jums galimybę nepamiršti įmonės, kuriai dirbate, tapatybės, padedant jums likti ištikima savo vizijai. Jūs įgysite kompetenciją dirbti kūrybiškai ir vizualiai su idėjos generavimu ir grafinės pateikimo medžiagos rengimu. Visi aukšto lygio.

Jūs taip pat įgysite kompetenciją dirbti siekiant konkretaus tikslo ir prisiimti atsakomybę už įtakos ateities dizainui. Jūs vystysite savo dizaino tapatybę. Ir gausite įgūdžių, reikalingų naujiems iššūkiams spręsti, kad jaustumėtės namuose pasaulinėje mados scenoje.... [-]

Danija Herningas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VIA University College

3½ metų bakalauro programa, mokoma anglų kalba, daugiausia dėmesio skiriant idėjų kūrimui, naujų produktų kūrimui ir projektavimui. ... [+]

Trumpas pristatymas

3½ metų trukmės pilna studijų programa mokoma anglų kalba. Mechanikos inžinierius sukuria idėjas, kuria ir projektuoja naujus produktus - procesą, kuriam reikia tiek kūrybinių įgūdžių, tiek inžinerinių įgūdžių. Taip pat svarbu žinoti socialines ir ekonomines sąlygas, taip pat darbo ir aplinkos sąlygas. Ši programa vyksta „Campus Horsens“.

Turinys ir struktūra

Mechanikos inžinerija yra septynių semestrų programa, kuri yra profesionaliai orientuota ir struktūrizuota taip, kad programos metu dirbsite su projekto temomis glaudžiai bendradarbiaujant su pramonės, automatikos, energetikos ir aplinkos srities įmonėmis.

Per 5-ąjį šios programos semestrą taip pat turėsite galimybę įgyti praktinės patirties per darbo stažą, kuris apima darbą tarptautinėje kompanijoje Danijoje ar užsienyje.... [-]

Danija Horsensas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3.5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VIA University College

Medžiagų mokslų inžinerijos bakalauro programa yra 3½ metų dieninės programos, dėstomos anglų kalba, kuri leidžia jums dirbti su medžiagomis ir gamybos procesais mados ir ... [+]

Trumpas pristatymas

Medžiagų mokslų inžinerijos bakalauro programa yra 3½ metų dieninės programos, dėstomos anglų kalba, kuri leidžia jums dirbti su medžiagomis ir gamybos procesais mados ir baldų versle. Jūs gaunate žinias apie naujas ir novatoriškas medžiagas ir įžvalgas apie šiuolaikines technologijas.

Be to, galite susipažinti su šiuolaikinėmis technologijomis, todėl jūs galite dalyvauti optimizuojant aspektus, susijusius su gamybos būdais, produktų dizainu, produktų kūrimo procesu, ekonomika ir gamyba įmonėse.

Programa vyksta Herning'e bendradarbiaujant su inžinerinio mokymo programomis VIA ir Aarhus universitete Herning (AU Herning).

Turinys ir struktūra... [-]
Danija Herningas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VIA University College

4½ metų bakalauro programa, mokoma anglų kalba, kuri ruošia studentus karjerai versle ir pramonėje. ... [+]

Trumpas pristatymas

Suderinkite inžineriją ir verslą, kad padidintumėte savo tarptautines karjeros perspektyvas! „Global Business Engineering“ yra 4½ metų profesinės inžinerijos bakalauro laipsnis, dėstomas anglų kalba ir įsitvirtinęs dinamiškoje Danijos ir tarptautinių studentų aplinkoje. Kaip absolventas, galėsite derinti žinias apie techninius ir verslo klausimus ir turėti pasaulinius gebėjimus kalbai ir komunikacijai, reikalingus darbui visame pasaulyje. Šis derinys daro „Global Business Engineer“ tikrai unikalų. Studijų metu sužinosite, kaip kurti ir įgyvendinti techninius sprendimus, taip pat, kaip prekiauti ir parduoti produktus. Per rinkos analizę, produktų kūrimą ir pan. Taip pat sužinosite apie kultūrinius veiksnius, galinčius turėti įtakos pirkėjų elgesiui. Programa dėstoma anglų kalba Campus Horsens ir Campus Aarhus C.... [-]

Danija Orhusas Horsensas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4.5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VIA University College

3½ metų trukmės bakalauro programa, mokoma anglų kalba, suteikia studentams įgūdžių ir žinių, reikalingų informacinėms sistemoms valdyti. ... [+]

Trumpas pristatymas

Programinės įrangos technologijų inžinerijos programa yra 3½ metų trukmės pilno laipsnio programa, mokoma anglų kalba. Tai yra ateities švietimas, suteikiantis studentams įgūdžių ir žinių, reikalingų informacinėms sistemoms valdyti šiandienos ir rytoj kompanijose. Ši programa suteiks jums žinių apie informacines technologijas, mikroprocesorius ir žiniatinklio technologijas, taip pat apie tai, kaip įmonės šiandien dirba su IT. Programa vyksta Campus Horsens.

Turinys ir struktūra

Programa - tai teorinių paskaitų ir projektinio darbo programinės įrangos kūrimo, bendrai programavimo elektronikos prietaisų, realaus laiko programavimo, kompiuterių tinklų, daiktų interneto, žaidimų dizaino, web dizaino, papildomos ir virtualios realybės, duomenų bazių technologijos, didelių duomenų ir debesų kompiuterija.... [-]

Danija Horsensas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3.5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VIA University College

3 ½ metų bakalauro programa, mokoma anglų kalba, rengia studentus pardavimams ir rinkodarai visame pasaulyje. ... [+]

Trumpas pristatymas

Tarptautinio pardavimo ir rinkodaros vadybos bakalauro programa yra septynių semestrų programa, mokoma anglų kalba. Programa yra pagrįsta taikomuoju mokslu ir suteikia jums dalykų, susijusių su verslu, ekonomika, organizacija ir vadyba, komunikacija, kultūra ir verslo teise, derinį, daugiausia dėmesio skiriant tarptautinei rinkodarai ir pardavimams. Programa sujungia teoriją su praktika per projekto darbą ir atvejų tyrimus iš įvairių įmonių. Be to, programoje yra 2 atskiri 12 savaičių verslo įdarbinimo laikotarpiai. Įdarbinimo laikotarpių tikslas - suteikti jums patirties darbo aplinkoje ir suteikti jums galimybę sutelkti dėmesį į realias verslo problemas ir problemas. Programa vyksta Campus Horsens.... [-]

Danija Horsensas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3.5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VIA University College

3½ metų bakalauro programa, mokoma anglų kalba, orientuota į tai, kaip analizuoti, tobulinti ir diegti vertės grandines pasaulinėje verslo aplinkoje. ... [+]

Trumpas pristatymas

3½ metų studijų programos „ Value Chain Management“ programa mokoma anglų kalba ir rengia studentus karjerai versle ir pramonėje. Jūs gausite įgūdžių ir žinių, reikalingų valdyti, kaip įmonės gauna žaliavas, kaip žaliavą, priduria vertę žaliavoms įvairiais procesais ir, be to, parduoda galutinius produktus klientams. Tai pasiekiama analizuojant, tobulinant ir plėtojant vertės grandines pasaulinėje verslo aplinkoje. Programa vyksta Campus Horsens ir Campus Aarhus C.

Turinys ir struktūra

„Value Chain Management“ programos tikslas - pateikti jums procesų, kurie lemia prekių gamybą ir pardavimą, tinklą. Jūs išmoksite žiūrėti į šiuos procesus iš bendros perspektyvos.... [-]

Danija Horsensas Orhusas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3.5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

VIA - The movie (English)

Address
VIA University College Campus Herning Birk Centerpark 5 DK-7400 Herning Denmark
7400 Herningas, Danija
VIA University College - Campus Aarhus C
Address
VIA University College Campus Horsens Chr. M. Oestergaards Vej 4 DK-8700 Horsens Denmark
8700 Horsensas, Danija
Interneto svetainė
Telefonas
+45 87 55 00 10
Address
VIA University College Campus Aarhus C Ceresbyen nr. 24 DK-8000 Aarhus C
8000 Orhusas, Danija