The British University in Egypt

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie BUE

BUE yra pagrindinis Egipto universitetas, teikiantis Didžiosios Britanijos aukštąjį mokslą su studentais, baigusiais Egipto ir Didžiosios Britanijos laipsnius. Tai didžiausia britų tarpvalstybinio aukštojo mokslo Viduriniuose Rytuose akivaizdi nuostata, vedanti švietimo kokybę, studentų patirtį ir mokslinius tyrimus bei verslą.

Didžiosios Britanijos ir Egipto vyriausybės iniciatyvomis The British University in Egypt (BUE) 2006 m. Kovo 22 d. Įkūrė Velso princas ir Kornvalio kunigaikštystė.

BCE įkūrėjo misija - sukurti kokybišką švietimo įstaigą, kuri sudarytų absolventus, turinčius įgūdžių ir žinių, kad galėtų veiksmingai prisidėti prie Egipto, MENA regiono ir už jos ribų plėtojimo. Todėl Didžiosios Britanijos aukštojo mokslo sistema buvo patvirtinta dėl savo kokybės užtikrinimo procedūrų ir švietimo filosofijos griežtumo, daugiausia dėmesio skiriant absolventų, turinčių savarankiško mokymosi ir perkeliamų įdarbinimo įgūdžių, ugdymui.

2005 m. BUE pasveikino pirmąją studentų grupę. Jie pradėjo studijas naujajame universitete, apimančiame maždaug 40 akrų (federalinės žemės). Aplinkosaugos problemos buvo įtrauktos į universiteto planą. Architektūrinė koncepcija, kuria grindžiamas universiteto planavimas ir statyba, perduoda tradicinį britų pastatų modelį, kurį JK pilietiniai universitetai naudoja daugiau kaip prieš šimtmetį. Pagrindinio įėjimo stulpeliuose, kupoluose per auditoriją ir langų apdorojimą perkelti temos, kurias galima rasti universitetuose, pavyzdžiui, Mančesterio metropoliteno universitete ir Lidso universitete, kartu su Londono universiteto universitetais.

Vizija

BUE bus labai vertinama ir tarptautiniu mastu gerbiama, todėl labai prisidedama prie Egipto ir MENA regiono vystymosi.

Misija

Veikianti gyvybingame XXI amžiaus universiteto miesteliu, siūlanti šiuolaikinį novatorišką britų stiliaus švietimą, gaminantį išskirtinius, labai įdarbinančius ir aukštos kvalifikacijos absolventus, prisidedančius prie Egipto ir MENA regiono vystymosi.

KAIP JUMS KLAUSTI, KAS PALAIKYTI

Tikslai

  • Teikti akademinę aplinką, kuri skatina ir kaupia mokslinius tyrimus, mokymąsi ir mokymą bei užmezga ryšius su socialinėmis, profesinėmis ir verslo bendruomenėmis, kad būtų remiamas aukštos kokybės akademinis aprūpinimas.
  • Siūlome įvairias akademines programas ir mokymosi aplinką, kuri yra patraukli tiek egiptiečių, tiek užsienio studentams ir kur prireikus pripažįsta darbdavių poreikius.
  • Teikti reaguoja akademinių ir besimokančiųjų paslaugas, kurios suteikia studentams geriausią įmanomą aukštojo mokslo patirtį ir sėkmingų galimybių.
  • Suteikti patrauklią ir prieinamą universiteto kampelės aplinką ir įvairovę, tiek švietimo, tiek pramogų, atsižvelgiant į ilgalaikę nuosavybės strategiją.
  • Suteikti plačią studentų patirtį, rengiant absolventus, kurie turės įrankius, kurie toliau mokysis ir tobulės per savo karjerą ir socialinę bei kultūrinę patirtį.
  • Būk pavyzdinis verslui ir pramonei teikiantis įvairių sričių asortimentas, siūlantis aukštos kokybės žinių, siekiant paskatinti ir remti novatoriškų sprendimų, žinių perdavimo ir bendradarbiavimo, siekiant paremti ekonominę plėtrą, paklausą.
  • Sukurti kultūrą visame universitete, kuris skatina ir remia studentų dalyvavimą savanoriškose, bendruomenės ir įdarbinimo galimybėse, įskaitant darbą ir vietas bei naujas verslo įmones.
  • Skatinti ir kurti abipusiai naudingus strateginius aljansus su kitais nacionaliniais ir tarptautiniais partneriais, siekiant pasiūlyti įvairias gerai remiančias paklausos turinčias mokymosi galimybes.
  • Pripažinti darbuotojus kaip pagrindinį universiteto šaltinį ir skatinti tarpusavio pagarbos aplinką, kai darbuotojai yra vertinami, motyvuojami ir užtikrinami profesinio tobulėjimo galimybės.
  • Norint pasiekti finansinį stabilumą, didinti pajamų šaltinius, kurie palaiko universiteto veiklą, ir ekonomiškai efektyviai dirbti.

Vietos

Kairas

Address
El Sherouk City , Suez Desert Road , Cairo 11837 - P.O. Box 43
Kairas, Kairo gubernija, Egiptas