Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie EUAS

Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) , įkurtas 1992 m., Yra didžiausias privatus universitetas Estijoje. Mūsų 1600 studentų padaro mus rinkos lyderiu, tačiau leidžia mums susikaupti ir būti artimais savo studentams - kaip mums patinka. Mes didžiuojamės savo praktinėmis programomis, kuriose mokomasi atliekant darbus; mūsų partnerių iš verslo pasaulio, tiek judrių startuolių, tiek įsitvirtinusių pramonės lyderių, tinklas; ir mūsų liekna organizacija siekė, kad studijų patirtis būtų kuo sklandesnė. EUAS turi absolventų tinklą, kurį sudaro daugiau kaip 5000 absolventų.

 • Siūlome įžvalgą apie rytojaus verslumo tendencijas per tvirtą kviestinių dėstytojų ir mentorių iš verslo pasaulį tinklą.
 • EUAS programos yra orientuotos į verslumo kūrybingumą ir taikomus verslo įgūdžius.
 • EUAS yra Taline, Estijoje, Ülemiste City centre, inovacijų miestelyje, pavadintame „Šiaurės Silicio slėnyje“.

Privalumai studentams renkantis EUAS

 • Kokybiškas europietiškas švietimas už prieinamą kainą
 • Vienas iš nedaugelio Europos universitetų, siūlančių studijų programas rusų kalba
 • Įsikūręs Taline, dažnai priskiriamas prie aukščiausios kokybės pasaulio miestų
 • Puikus Talino socialinis gyvenimas tiek angliškai, tiek rusakalbiams
 • Puikios verslo pradžios ir verslo galimybės Ülemiste mieste ir už jo ribų
 • Pasaulinė studentų šeima iš Europos, Azijos, Afrikos ir Amerikos

Tarp daugelio priežasčių, kodėl pasirinkote Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) išsiskiria penkios.

 • EUAS yra tarptautinis universitetas, kuriame studijuoja studentai iš viso pasaulio. Mūsų studentai gali rinktis studijas estų, anglų ar rusų kalbomis. Mūsų mokymo programos yra kuriamos sinchroniškai su užsienio partneriais iš užsienio, o mūsų dėstytojai nuo pat pradžių
 • Esame maži, bet susitelkę , todėl kuo mažiau mokomės ir kasdienės biurokratijos, ir mūsų dėmesys ten, kur jai priklauso - siūlo mūsų studentams geriausius įmanomus verslumo mokymus. Mūsų 1600 studentų padaro mus privataus aukštojo mokslo rinkos lyderiu Estijoje.
 • Mes esame verslininkų universitetas , verslininkų ir (būsimiems) verslininkams. EUAS stengiamės, kad žmonės išmoktų vertingų pamokų iš kitų sėkmės ir klaidų. Mes siūlome savo studentams intensyvius ryšius su verslo pasauliu studijų metu lankomomis paskaitomis, reguliariais neoficialiais susitikimais ir stažuotėmis. Vidutiniškai mūsų absolventai uždirba daugiau nei Talino universiteto ar Tartu universiteto, didžiųjų Estijos valstybinių universitetų absolventai.
 • Mes įsikūrę Taline, viename iš populiariausių Europos taškų su vis gerėjančiomis galimybėmis susirasti reikiamą komandą, suformuoti tinkamą produktą, surinkti lėšų ir kilti įgyvendinant savo idėją. Siekdami karjeros versle, ieškokite daugiau nei mūsų geri kaimynai ir stažuotės partneriai iš įvairių vertingų pramonės šakų „ Ülemiste City “ inovacijų miestelyje, pavadintame „Šiaurės Silicio slėniu“.
 • Lengvai pasiekiama ir nebrangi vieta. Estija yra gerai sujungta su bet kuriuo pasaulio kraštu, o pragyvenimo išlaidos (apgyvendinimas, maistas, transportas) yra kur kas labiau pagrįstos nei, pavyzdžiui, Skandinavijoje ir JK. Tai visos pasaulio galimybės be vargo ir tuo smagiau .

  EUAS - tai universitetas, skirtas paskatintiems žmonėms, kurie yra po kito didelio dalyko.

Vietos

Talinas

Estonian Entrepreneurship University of Applied Sciences

Address
Suur-Sõjamäe 10a
11415 Talinas, Harju apskritis, Estija
Interneto svetainė
Telefonas
+372 610 1900

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis