University of the South Pacific USP

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Universitetas Pietų Ramiojo vandenyno (USP) Premier teikėjas aukštojo mokslo Ramiojo vandenyno regiono ir tarptautinės kompetencijos centras mokymo, mokslinių tyrimų konsultavimo ir mokymo visais Ramiojo vandenyno kultūros, aplinkos ir žmogiškųjų išteklių plėtros poreikių aspektais.

Apie universitetą

USP - Įvadas

Iš Pietų Ramiojo vandenyno universitetas yra Premier aukštoji mokymąsi Ramiojo vandenyno regione, unikaliai dedamas į ypatingojo fizinės, socialinės ir ekonominės įvairovės regione.

Įkurta 1968 metais, USP yra vienas iš tik dviejų universitetų tokio tipo pasaulyje. Tai bendrai valdo apie 12 šalių vyriausybių: Kuko salos, Fidžis, Kiribatis, Maršalo salos, Nauru, Niue, Saliamono salos, Tokelau, Tonga, Tuvalu, Vanuatu ir Samoa. Universitetas turi miesteliai visose valstybėse narėse. Pagrindinis Campus, Laucala, yra Fidžio. Alafua Campus Samoa kur įsikūręs Žemės ūkio ir maisto technologijos mokykla, o Emalus Campus Vanuatu yra už įstatymo mokyklos buvimo vietos.

Akademinės mokyklos, institutai ir centrai ties Pietų Ramiojo vandenyno universitetas yra organizuotas į tris fakultetų ir vadovavo dekanai.

Tai yra: Menų fakultetas, Teisės ir švietimas; Verslo ir ekonomikos fakultetas; ir Mokslo, technologijų ir aplinkos fakultetas. Kiekvienas fakultetas susideda iš mokyklų, kurios siūlo platų akademinių programų ir kursų bakalauro ir magistrantūros lygių skaičius.

Universitetas taip pat siūlo programas per atstumą ir lankstaus mokymosi iš būdų ir technologijų įvairove visoje USP anketa 14 universitetų.

Išplėstinė ryšių technologijos per USPNet naudojami pasiekti atstumo ir lankstus mokymosi studentams visoje platybės Ramiajame vandenyne.

Multi-kultūrinio pobūdžio personalo ir studentų kūno duoti USP išskirtinį charakterį. Tai kokybė institucija gaminti laipsnių, panašias į apdovanotas universitetų Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Absolventai iš USP randama svarbių vadovų pareigas visoje viešojo ir privataus sektorių visose valstybėse narėse ir daugelyje šalių visame pasaulyje.

Universitetas užsibrėžė aukštą standartą kokybės savo mokslinių tyrimų. Pagrindinės mokslinių tyrimų įsipareigojimai apima verslo vadyba, mokytojų rengimas, Ramiojo vandenyno tyrimų, jūrų studijų, žemės ūkio, mokslas ir technologijos.

Universitetas Regionas

Iš Pietų Ramiojo vandenyno regione universitetas plinta visoje 33 milijonų kvadratinių kilometrų vandenyno, plotas daugiau nei tris kartus Europoje dydį. Priešingai, bendras žemės masė yra apie lygus Danijos teritorijoje. Populiacijos skiriasi dydžiu nuo Tokelau su 1600 žmonių Fidžis su daugiau nei 800.000. Bendras gyventojų yra apie 1,3 mln.

Tarptautiniai Avialinijos skraidina maršrutus tarp Australijos, Japonijos, Korėjos, Naujosios Zelandijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų susieti iš salų šalių skaičių. Taip pat yra oro, kuris paslaugų regioną. Per šalyse, tarp salų laivybos naudojamas pasiekti mažesnes salas be oro susisiekimo paslaugų.

Dėl savo strateginės padėties bei nepriekaištingo aptarnavimo, USP, pritraukia žymių mokslininkų ir darbuotojų iš viso pasaulio.

universiteto administracija

USP yra reglamentuojamas jo paties Tarybos, į kurią įeina atstovai šalies valstybės valdžios institucijų, akademinės bendruomenės, studentų, Bendrijos ir verslo lyderius, Ramiojo vandenyno salų forumo sekretoriato, sekretoriatas Ramiojo vandenyno bendrijos, Amerikos Tarybos Švietimo, Slaptosios tarybos, Australija ir Naujosios Zelandijos.

Senatas yra akademinė institucija universiteto, atsakingas už klausimus, pavyzdžiui, mokymo ir mokslinių tyrimų.

Taryba ir Senatas aptarnauja komitetų, dirbančių tokiose srityse, kaip finansų, žmogiškųjų išteklių vadybos ir akademinio planavimo. Kiti komitetai spręsti specialių projektų ir dieną į dieną darbo universitete.

Iškilmingas vadovas universiteto kancleris. USP anketa kancleriai buvo sudarytas iš universiteto vyriausybių narių lyderių ir įtraukti premjerai, prezidentai ir valstybių vadovus. Pro kancleris pirmininkas taryba ir Vykdomoji vadovas universitete yra kanclerio pavaduotojas. Pavaduotojas Kancleris padeda dviejų pavaduotojų pavaduotojų kanclerių ir du Pro pavaduotojų kanclerių.

Vyresniosios vadovybės komanda yra atsakinga už universiteto bendruomenės gerovė. Vykdomasis direktorius Finansų yra susijęs su kontrolės universiteto finansus. Vykdomasis direktorius Žmogiškieji ištekliai valdo Universiteto žmogiškuosius išteklius. Iš viso USP dirba daugiau nei 1500 darbuotojų.

USP vizija, misija ir vertybės

Mūsų vizija

Pasiekti kokybės ir inovacijų tvaraus vystymosi Ramiojo vandenyno salų šalys

Mūsų misija

 • Teikti Ramiojo vandenyno žmones su platų puikus ir atitinkamų aukštojo mokslo kvalifikacijas;
 • Pristatyti pažangių mokslinių tyrimų ir jo taikymo naudą;
 • Teikti bendruomenėms ir šalims Ramiojo vandenyno regione, tinka, ekonomiška ir tvarių sprendimų, įskaitant verslumą, jų pagrindiniai uždaviniai; ir
 • Būti aukštojo išsilavinimo Ramiojo vandenyno salų kokybė, valdymo, taikymo technologijų ir bendradarbiaujant su nacionalinėmis aukštojo mokslo institucijų pavyzdinė.

Mūsų vertybės

 • Įsipareigojimas ir lojalumo darbuotojų ir studentų įstaigai ir regione;
 • Aukščiausius standartus valdymo, vadovavimo, akademinės laisvės, sąžiningumo ir skaidrumo;
 • Aukščiausius standartus kūrybiškumo, naujovių, komandinio darbo ir lankstumo siekiant tobulumo;
 • Investicijos į darbuotojų, apdovanojimai darbuotojų kompetenciją ir galių visų USP komandų;
 • Pagarba išskirtinumo ir įvairovės mūsų Ramiojo vandenyno paveldo ir jo plėtrą, išsaugojimo ir sklaidos;
 • Įsipareigojimas regioninio bendradarbiavimo ir integracijos;
 • Teigiami ir įskaičiuota mokymosi ir gyvenimo aplinką studentų kompetencijos;
 • Parama lanksčias mokinių visose vietose sėkmės darbe, gyvenime ir pilietiškumą;
 • Apsauga ir puoselėjant aplinką;
 • Stiprūs ryšiai vadovauti dalyvavimą su nacionalinėmis vyriausybėmis, Ramiojo vandenyno bendruomenių, ir vystymosi partneriai;
 • Nuolankumas vykdant, mokytis iš kitų, vertiname pasitikėjimą duota, ir pagerbti Ramiojo vandenyno žinias, kontekstus ir siekius.

Galų gale, tiek Vizija ir misija šioje strateginio plano bus realizuotas per indėlio ir atributai USP absolventų ir darbuotojų. Tai yra pagrindiniai veiksniai strateginiame plane.

Vietos

Suva

Address
The University of the South Pacific

Suva, Centrinis skyrius, Fidžis
Interneto svetainė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis