Oficialus aprašymas

Istorija

Miriam College istorija prasideda 1926 m., Kai Manilos arkivyskupas, tuometinis kun. Michaelis O'Doherty, paprašė Niujorko Maryknollo kongregacijos seserų pradėti mokytojų rengimo programą moterims Filipinuose. Senasis atstatytas Augustinino vienuolynas Malabone, Rizal, buvo įkurta Malabono normalioji mokykla. Mokykla keletą kartų persikraustė iki galiausiai 1953 m., Kai jos pavadinimas oficialiai pakeistas į Maryknoll koledžą, jis nustatė nuolatines šaknis Diliman (arba Loyola Heights), Quezon City.

Po Vatikano II Maryknoll bendruomenė pradėjo vertinti savo darbą ne tik Filipinuose, bet ir visame pasaulyje, atsižvelgiant į jų pradinį apaštalavimą kaip misionierišką tvarką. 60-aisiais Maryknoll susirinkimas pamatė Filipinų pasauliečių pasirengimą tęsti pradėtą ​​švietimo misiją. 1977 m. Mokyklos nuosavybė ir valdymas buvo perduoti administratoriams. Vadovaujantis susitarimu, "Maryknoll" vardas turėjo būti pakeistas taip, kad padėtų ugdyti unikalų mokyklos tapatumą, aiškų, tačiau neatskirtą nuo "Maryknoll" seserų tapatybės. 1989 m., Po konsultacijų serijos, "Maryknoll College" buvo perregistruotas " Miriam College .

Mūsų vizija

Miriam College yra premjera Filipinų katalikiška mokymosi įstaiga, kuri formuoja tarnybų vadovus, kurie derina kompetenciją rūpintis, yra įsišakniję Filipinų kultūroje ir Azijos tradicijose, tačiau yra pasaulio piliečiai.

Miriam College , integruojant švietimo darbą į tikėjimo gyvenimą, ugdo asmenis, ypač mergaites ir jaunas moteris, kurti filipinietišką tautą ir būti Dievo karalystės kūrėjais žemėje.

Miriam College yra įsipareigojusi vykdyti puikias akademines programas, įteisintas krikščioniškomis vertybėmis, kurias papildo modernios technologijos ir praturtintos nacionaliniais ir tarptautiniais ryšiais.

Galiausiai, Miriam College įsipareigoja kurti ir gyventi mūsų mokyklos bendruomenėje patys pokyčiai, kuriuos mes siekiame realizuoti visuomenėje.

Mūsų misija

Miriam College , bendradarbiaudama su šeimomis ir bendruomene, teikia kokybišką ir atitinkamą krikščionišką švietimą, kuris rengia studentus tapti veiksmingais lyderiais, besimokančiais visą gyvenimą ir produktyviais piliečiais.

Ji siūlo puikias programas pagrindinėse, aukštesniojo lygio, podiplominių studijų programose ir suaugusiųjų švietimo lygmenimis, taikydama besimokančiųjų, integruojančias į vertę, moksliniais tyrimais pagrįstus ir novatoriškus metodus.

Mūsų pagrindinės vertybės

Tiesa

Mes tikime žinių galia ir išlaisvinančia tiesos jėga. Mes įsipareigojame sistemingai ir moksliškai ieškoti tiesos, sąžiningumo ir atvirumo siekti. Mes atmetame visas apgaulės, neteisingumo ir nesąžiningumo formas. Mes siekiame aukščiausios intelektinės ir akademinės produkcijos kokybės tuo pačiu metu, kai pripažįstame ir vertiname širdies išminties.

Teisingumas

Mes tikime, kad visi žmonės turėtų būti vienodai palaiminti, kad jie būtų atsakingi už žinių generavimo ir socialinės pažangos vaisius. Įsipareigojame save visai visuomenei, kurioje vienodai dalijamasi jėga ir galimybėmis, o "nuogas aprengtas ir alkanas maitinamas". Mes atmetame bet kokios rūšies diskriminaciją bet kuriam asmeniui ar bet kuriai grupei. Mes tikime lyčių lygybe ir siekiame ir remiame įvairią ir tarpusavyje susijusią žmonių bendruomenę, kurioje piliečių teisės, gerovė ir teisių suteikimas yra centralizuotai vertinami.

Taika

Mes tikime, kad turime būti taikos kūrėjais. Mes taip pat tikime, kad taika reiškia smurto nebuvimą, taip pat vertybių, požiūrių, elgesio ir gyvenimo būdų buvimą, grindžiamą smurto nesilaikymu ir pagarba kiekvieno asmens pagrindinėms teisėms ir laisvei. Mes atmetame kiekvienos formos ir kiekvienos socialinės sąveikos bei visų institucijų smurtą. Mes esame pasiryžę dirbti kūrybingai ir konstruktyviai spręsti konfliktus ir ugdyti rūpestingą ir mylimą santykius tarp visų žmonių, tarp žmonių ir likusios kūrybos.

Kūrimo vientisumas

Mes tikime, kad Dievas paragino mus būti visų kūrėjų valdytojais ir kad ateities kartų gerovė ir laimė remiasi tvariomis ir teisingomis gamybos ir vartojimo sistemomis bei procesais. Mes atmeta aplinkos ir gamtos išteklių naikinimą. Mes įsipareigojame rūpintis žeme ir praktikuoti gyvenimo būdą, kuris palaiko planetos sveikatą, nuo kurios priklauso visas gyvenimas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Miriam College

BS EPM kursas yra paremtas dviem aplinkos tvarumo ir patikimo socialinio ir ekonominio augimo tikslais. Miestų planavimo kursai suteikia jums dabartinės planavimo program ... [+]

Aplinkos planavimo ir vadybos bakalauro laipsnis

BS EPM kursas yra paremtas dviem aplinkos tvarumo ir patikimo socialinio ir ekonominio augimo tikslais. Miestų planavimo kursai suteikia jums dabartinės planavimo programinės įrangos technologijas, apimančias Geografinės informacijos sistemą, urbanistinę ir kaimo erdvinę plėtrą, pavojų aplinkai ir svetainių pažeidžiamumo vertinimą bei kompiuterizuotus projektavimo metodus.

Kodėl užsiimti EPM MC?

Be savo stiprios mokymo programos ir ekspertų fakulteto narių, MC verslo administravimo programa siūlo kelis pagrindinius privalumus:

Pateikia studentui oro ir vandens taršos analizę kaip įnašą į poveikio aplinkai vertinimus vystymuisi orientuotiems, bet aplinką tausojantiems projektams... [-]

Filipinai Manila
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Miriam College

Laisvalaikio ir turizmo vadybos programa (LTM) skirta pasiruošti tapti karjeros specialistams ir sprendimų priėmėjams laisvalaikio ir turizmo pramonės šakose Filipinuose ... [+]

Laisvalaikio ir turizmo vadybos bakalauro laipsnis

Laisvalaikio ir turizmo vadybos programa (LTM) skirta pasiruošti tapti karjeros specialistams ir sprendimų priėmėjams laisvalaikio ir turizmo pramonės šakose Filipinuose ir užsienyje.

Kodėl užima LTM MC?

Be savo stiprios mokymo programos ir ekspertų fakulteto narių, MC "LTM" programa siūlo keletą pagrindinių privalumų:

Priskiria studentus skirtingoms ir skirtingoms kultūroms vietoje ir visame pasaulyje, ugdydama supratimą apie skirtingą kultūrą ir kultūrąPlėtoti studentų gebėjimus kelionių ir užsakymo paslaugose, naudojant platformas, tiesiogiai įrengtas departamento biure ir laboratorijojeMoko studentus, kaip pritaikyti kelionių paslaugas pagal kliento poreikiusUžtikrina, kad programos būtų periodiškai peržiūrimos ir nuosekliai derinamos su laiko poreikiaisPapildomi mokymai klasėje su vietos ir pasaulio galimybėmis ir ekspozicijomisPaslaugų mokymasis yra vietos, kurios teikia paslaugas, tinkamas bendruomenės poreikiamsFaktinis mokymosi pritaikymas per "Travel Bureau" ir "Residence Hall", inkubacinius centrus, teikiančius paslaugas MC bendruomeneiKarjeros keliai... [-]
Filipinai Manila
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Miriam College

Ikimokyklinio ugdymo bakalauras rengia jus karjerai ankstyvojo ugdymo, ypač ikimokyklinio ugdymo ir klasių moksleivių formavime. ... [+]

Ankstyvojo ugdymo bakalauro laipsnis

Ikimokyklinio ugdymo bakalauras rengia jus karjerai ankstyvojo ugdymo, ypač ikimokyklinio ugdymo ir klasių moksleivių formavime.

Kodėl užsiimti ankstyvojo ugdymo mokymu MC?

Suteikia pažymėjimą ankstyvojo ugdymo srityje (nuo gimimo iki 8 metų amžiaus), leidžianti studentams įsitikinti, kad mokytojai turi licencijavimo egzaminą.

Atveria daugelį karjeros galimybių, tarp jų: ​​ikimokyklinio ugdymo mokytojai, pradinės mokyklos mokytojai (1-3 klases), vaikų priežiūros centro direktorius, administratorius, mokyklos savininkas, namų paslaugų teikėjas, šeimos paramos specialistas, konsultantas, tyrinėtojas ir švietimo išteklių kūrėjas.... [-]

Filipinai Manila
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Miriam College

Vizualinio dizaino taikomosios dailės bakalauras yra ideali mokymo vieta, jei norite turėti karjeros dizaino profesiją ir kūrybines industrijas. Programa suteiks jums tvi ... [+]

Liaudies dailės magistro bakalauras vizualinio dizaino pagrindu

Vizualinio dizaino taikomosios dailės bakalauras yra ideali mokymo vieta, jei norite turėti karjeros dizaino profesiją ir kūrybines industrijas. Programa suteiks jums tvirtą supratimą apie meną, dizainą ir kultūrą. Jums bus mokoma, kaip kurti kūrybinio mąstymo strategijas ir kurti veiksmingus ir novatoriškus vizualinio bendravimo projektavimo iššūkius, naudojant daugialypės terpės platformas, klasikinio piešimo metodus ir naujas skaitmenines žiniasklaidos formatus.

Kodėl verta aplankyti MC "Visual Design" taikomosios dailės magistro studijas?Pasižymi praktine patirtimi meno ir dizaino srityjePabrėžia 2D ir 3D formų konceptualizavimą tokiose disciplinose kaip animacija, prekės ženklas, kūrybinė fotografija, skaitmeninės programos, aplinkos grafika, multimedijos gamyba, paketasTeikia specialų mentorystę ir vieną-vieną prižiūrima dirbtuvių veiklaPateikia bendradarbiavimo galimybes per portfelį, disertacijos projekto parodą ir darbo apmokymus (stažuotes)Suteikia tinklų kūrimo galimybes su faktinėmis kompanijomis, menininkais ir dizaineriais įvairiose kompetencijos sritysePateikia teorijas į pramonės praktiką, kuri vertinama atsižvelgiant į pasaulines tendencijas, tarptautinius dizaino standartus ir profesinę patirtįKą mokysiu?... [-]
Filipinai Manila
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

2106 90th Miriam College AVP

Miriam College