Oficialus aprašymas

Pasaulio klasė prieinamą švietimo teikėją

Būdama tarptautine edukacine grupe, esame tvirtai pasiryžę teikti studentų bendruomenei visame pasaulyje daugybę bakalauro ir magistrantūros studijų programų per universitetinius ir mišrus mokymosi būdus, naudojant mūsų pasaulinius centrus ir įgaliotus atstovus.

Mūsų švietimo įstaigos siūlo platų karjeros krypčių bakalauro ir magistrantūros studijų programas medicinos, slaugos, farmacijos, verslo vadybos ir informacinių technologijų srityse.

Pagrindinis "TAU Group" tikslas - pasaulinio lygio mokymas prieinamas ir prieinamas studentams visame pasaulyje. Studentai gali pasirinkti patobulinti savo žinias patogiais mokymosi būdais, nepakenkiant jų darbo ir šeimos poreikiams.

Mūsų mokymo programa yra suderinta ir nuolat tobulinama, kad atitiktų augančius pramonės poreikius ir suteiktų daugiau galimybių mūsų studentams planuoti savo ateitį reikalaujančiame profesiniame kraštovaizdyje. Studentų orientuota pedagogika, sąžiningas ir gerai žinomas fakultetas, intelektinė įvairovė, akademinė griežtumas, sveiki pramonės ir akademiniai santykiai, stažuotės, savanorių programos ir tt, yra studentų gyvenimo dalis, esanti Texiloje.

Su aistra dėl kompetencijos ir naujovių, " Texila American University grupė" yra įsipareigojusi savo misijai padaryti teigiamą bendruomenių skirtumą puoselėjant minties lyderius. Kai mūsų studentai pavyks, visuomenė bus naudinga ir šalys plačiai plėsis. Kartu pabandykime paversti mūsų pasaulį į geresnę vietą.

Vizija

  • Būti pripažinta lyderiu, siekiančiu aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir inovacijų, atitinkančių pasaulinės bendruomenės siekius, kompetenciją

Misija

  • Persvarstyti ir revoliucionizuoti tarptautinį švietimą, siūlant atnaujintą, modernų ir puikų mokymą Sveikatos mokslų, Informacijos srityse
  • Laikytis aukščiausių studentų ir bendruomenės etikos, sąžiningumo ir rūpestingumo standartų.
  • Padaryti Texila American University didžiuotis tuo, kad yra tvariausias pasaulio universitetas, sukuriant, skleidžiant ir taikant pagrįstas žinias apie sveikatą.
Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Live Campus Tour of Texila American University

Hear from our Students