Oficialus aprašymas

Mūsų lopšys Excellence misijos

Mūsų misija yra tapti kompetencijos švietimo, mokymo ir mokslinių tyrimų lopšys teikiant vadovavimo švietimo ir technologijų pasaulyje atidžiai parenkant studentų charakterio, vientisumo, nustatymo ir motyvacijos, ir pasirinkti asmenis išskirtinės simbolių, įsipareigojimas, gebėjimas ir vizija tarnauti kaip patikėtiniai, pareigūnų ir dėstytojų.

Mes šiuo misija yra įsipareigojusios siekti tuos mokymo, mokymą, mokslinius tyrimus ir stipendiją sritis, kurios būtų pats padeda ugdyti individą, ir skatinti žinių, kompetencijos ir pramonę paslaugą žmonijai.

Laikantis mūsų misija, ATI vertės vientisumą, bendradarbiavimas, efektyvumas, naujovės ir įtrauktį į visa tai ji daro ir siekia skatinti ir remti kompetencijos mokslo savo studentams, dėstytojams, departamentų ir universitetų kaip visuma.

ATI, atsižvelgiant į savo "lopšį kompetencijos misija" vykdant, didžiuojasi savo moto: paslauga žmonijai, vadovavimo ir sėkmės stipendiją.

Vizija

ATI bus pirmos klasės mokinys orientuota įstaiga aukštojo mokslo, profesinio mokymo ir mokslinių tyrimų siekti meistriškumo mokymo, stipendijų, mokslinių tyrimų ir paslaugų. Ji teiks savo studentams, dėstytojams ir kitiems darbuotojams yra sudėtinga ir įdomi akademinę patirtį ir palankią darbo ir mokymosi aplinką, kuri atneša iš jų jų individualus geriausias.

ATI sieks pritraukti ir vystyti pažangiausiems studentams ir bus pripažintas lyderis rengiant aukščiausios klasės formuluoti, novatoriškus, Pasitikintis, savarankiškai patikino ir profesionaliai kvalifikuotų absolventų, kurie gali be jokios abejonės, sėkmingai konkuruoti tarptautinėje darbo rinkoje ir padaryti savo ženklą jų pasirinko karjerą.

ATI bus pažangiausius mokslinius tyrimus ir tyrimai intensyviai institucija ir pritrauks, įdarbinti ir išlaikyti geriausius fakultetas, mokslo darbuotojų ir studentų, kurio mokslinis darbas gali pagerinti mokymą ir mokymąsi universitete ir iš esmės prisideda prie visuomenės pažangos laisvėje.

ATI bus reaguoja į technologijų pažangą, keičiant visuomenės tendencijos ir ekonomiką vykdant savo lopšio kompetencijos misiją ir visose jos stengiasi gyventi iki savo moto: paslauga žmonijai, vadovavimo ir sėkmės stipendiją.

Mūsų tikslai

ATI yra įsipareigojusi šviesti ir mokymas rytojaus pasaulio lyderių visose disciplinose ir srityse pasitelkiant inovacijas savo mokymo ir mokslinių tyrimų.

Mūsų didžiausias įsipareigojimas universitete yra parengti savo studentus, kurie gyvens didžiąją savo gyvenimo 21-ajame amžiuje, šimtmečio, kad, be abejo, suteiks mūsų absolventai su svarbių naujų iššūkių ir opportunities.The lūkesčius yra tai, kad per savo darbo metus, dauguma Mūsų absolventai bus pakeisti ne tik darbą, bet profesijos keletą kartų, reikalaujančių prisitaikymo prie besikeičiančių aplinkybių.

Jie visose tikrumo reikia ypatingų įgūdžių suprasti proporcingai daugėja informacijos per savo gyvenimą. Jie turės galimybę efektyviai veikti globaliame kontekste ir taip pat reikės pasipriešinti galimybes ir susijusias su plečia technologinę pažangą ir gebėjimus riziką. Kaip dalį savo įsipareigojimų priėmimo skirtumą vykdant savo viziją, ATI įsipareigoja: 1. Siūlo akademiškai griežtą programų, kurios atitinka pramonės ir prekybos reikalavimus, gerai apmokyti ir profesionaliai kvalifikuotų darbuotojų.

 1. Skatinti akademinę kompetenciją per garso sprendimų priėmimo ir drąsių veiksmų, ateitį, lakios vaizduotės, ir reaguoja į technologijų pažanga, mokslo, visuomenės ir ekonomikos apskritai.

 2. Pretenduoja tapti pirmos klasės mokinį mokslo įstaiga, kurioje parama studento asmens ir akademinės plėtros yra įdėta į universitetą 4 etosas. Pritraukti puikių ir darbščių studentų ir suteikiant jiems akademiniu nelengva, modernaus ir palankią mokymosi aplinką, remia gali ir entuziastingas dėstytojams ir kitiems darbuotojams, kurie bus paskatinti ir suteikti studentams siekti savo išsamiausią intelektinių gebėjimų.

 3. Skatinti ir stiprinti pasitikėjimą plėtrą savo studentams, kad jie taps informuoti ir veiksminga visų jų vėlesnių švietimo ir karjeros siekiai.

 4. Siūlo jos studentams tvirtą pagrindą asmeniniam ir mokslo plėtros ir pilietinio sėkmės siekiant užtikrinti, kad jie sukurti savo intelektinius gebėjimus aukščiausiu lygiu ir yra gerai pasirengę tobulėti savo pasirinktos profesijos

Tuo ATI, mūsų studentai yra mokomi, kad pavyks kurį įvaldyti būties aktą:

 • * Dievo bijodamas, sąžiningas ir patikimas
 • * Drausmingas ir nustatė,
 • * Atsakingas ir patikimas
 • * Ramus, mąstantis, kantrus ir užtikrintai
 • * Švelnus, ištikimas ir didžiuojamės
 • * Nuolankus ir pagarbus
 • * Sunku, savarankiškos, patvarios ir darbštūs
 • * Organizuoja, tvarkingas ir pasiruošęs
 • * Smalsus ir Pojętny
 • * Sveikas ir protingas
 • * Energingas ir entuziastingas
 • * Geras, draugiški, paslaugūs ir turtinga
 • * Drąsus, drąsus ir rizikingas
 • * Moralės ir etikos visų jų santykiuose su draugais ir priešų

AIT Akreditacijos

Graduate Management Admission Test arba Akra technologijos institutas (ATI) yra nepriklausoma technologija orientuota universitetas akredituotas Nacionalinio akreditacijos tarybos (NAB) Ganos.

ATI yra susijusi su Kwame Nkrumah universiteto mokslo ir technologijų (KNUST).

ATI yra susijusi su Atvirojo universiteto Malaizijoje (Oum).

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Accra Institute Of Technology

AIT civilinės inžinerijos programos "BEng" principas yra skirtas: i) parengti aukštąjį išsilavinimą civilinės inžinerijos ir susijusių disciplinų srityse vyriausybinėse a ... [+]

AIT inžinerijos programos yra skirtos gaminti techniškai ir technologiškai kompetentingus absolventus, kurie taip pat turi žinių apie inžinerijos procesą - kaip viskas suprojektuota, tobulinama ir gaminama, tuo pačiu atsižvelgiant į realius inžinerinius reikalavimus ir apribojimus. Mūsų inžinerijos programos pabrėžia inžinerinių procesų, sistemų ir rezultatų projektavimą.

Graduate Management Admission Test arba BEng civilinės inžinerijos programoje AIT pagrindinis tikslas yra:

Paruoškite absolventus uždarbį civilinės inžinerijos ir susijusiose disciplinose vyriausybės agentūrose ir privačiame sektoriuje Suteikti absolventams pagrindines kompetencijas, reikalingas aukštojo mokslo studijoms ir moksliniams tyrimams civilinės inžinerijos srityje ir susijusiose srityse Paruoškite absolventus vadovavimo galimybes. Programa siūlo mokymo ir tyrimų galimybes aplinkosaugos, geotechnikos, statybos, transporto, vandens išteklių inžinerijos, taip pat civilinės ir statybos inžinerijos kiekius. ... [-]
Gana Akra
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Accra Institute Of Technology

Programos tikslai, atitinkantys AIT misiją, yra aukštosios kalibro absolventų gamyba elektrotechnikos ir elektronikos inžinerijos srityje, naudojant tarptautiniu lygmeniu ... [+]

AIT inžinerijos programos yra skirtos gaminti techniškai kompetentingus absolventus, kurie taip pat turi žinių apie inžinerijos procesą - kaip viskas suprojektuota, tobulinama ir gaminama, tuo pačiu atsižvelgiant į realius inžinierinius reikalavimus ir apribojimus. Mūsų inžinerijos programos pabrėžia inžinerinių procesų, sistemų ir rezultatų projektavimą. Programos tikslai, atitinkantys AIT misiją, yra aukštosios kalibro absolventų gamyba elektrotechnikos ir elektronikos inžinerijos srityje, naudojant tarptautiniu lygmeniu parengtą mokymo programą. Todėl programa yra sukurta taip, kad atitiktų IEEE reikalavimus ir reikalavimus. Programa skirta suteikti studentams žinių ir susijusių įgūdžių plačiąja sritimi Elektros ir elektronikos inžinerija. ... [-]

Gana Akra
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Accra Institute Of Technology

AIT inžinerijos programos yra skirtos gaminti techniškai kompetentingus absolventus, kurie taip pat turi žinių apie inžinerijos procesą - kaip viskas suprojektuota, tobul ... [+]

AIT inžinerijos programos yra skirtos gaminti techniškai kompetentingus absolventus, kurie taip pat turi žinių apie inžinerijos procesą - kaip viskas suprojektuota, tobulinama ir įdiegiama į proO atsižvelgiant į realaus inžinerijos reikalavimus ir apribojimus. Mūsų inžinerijos programos pabrėžia inžinerinių procesų, sistemų ir rezultatų projektavimą.

AIT mano, kad visi inžinieriai iš esmės yra dizaineriai. Dauguma inžinierių, kaip jų darbo dalis, yra susiję, pavyzdžiui, su inžinerinių procesų, eksperimentų, produktų, sistemų, konstrukcijų įrangos, produktų ir kitų projektų rengimu. Todėl mūsų inžinierių studentai turi bent jau susipažinti su produktų ir sistemų projektavimo aspektais, kurie kyla iš galutinio proceso.... [-]

Gana Akra
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Accra Institute Of Technology

Informacinės technologijos (Software Development) programos tikslai - tai yra vienoje linijoje su ATI misija yra gaminti aukštos erudicijos absolventus informacinių techn ... [+]

Tikslų Informacinės technologijos (Software Development) programos - Kuris yra linijoje su ATI misija yra gaminti aukštos erudicijos absolventus informacinių technologijų, naudojant tarptautiniu mastu vertinamų programą.

Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams žinių ir susijusias įgūdžius plačiąja srityje informacinės technologijos Per ketverių metų programą iš įvairių įgūdžių pagrindu, generiniai temos bus palaikomas siekiant plėtoti studentas kaip universalus absolventas ir kaip "visą gyvenimą besimokantis". Studentai šią programą įgis sistemų projektavimas ir bendravimo įgūdžiai ir būti pasirengę darbui plataus spektro skaičiavimo, arba toliau studijuoti antrosios pakopos lygmenyje. Todėl tikslai yra užtikrinti, kad: Kiekvienas absolventas programa bus pademonstruoti gebėjimą įgyti, taikyti ir sintetinti naujas žinias informacinių technologijų, kaip reikalaujama sėkmės.... [-]

Gana Akra
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Accra Institute Of Technology

Informacinės technologijos programos tikslai - tai yra vienoje linijoje su ATI misija yra gaminti aukštos erudicijos absolventus informacinių technologijų, naudojant tarp ... [+]

Tikslų Informacinės technologijos programa - Kuris yra linijoje su ATI misija yra gaminti aukštos erudicijos absolventus informacinių technologijų, naudojant tarptautiniu mastu vertinamų programą.

Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams žinių ir susijusias įgūdžius plačiąja srityje informacinės technologijos Per ketverių metų programą iš įvairių įgūdžių pagrindu, generiniai temos bus palaikomas siekiant plėtoti studentas kaip universalus absolventas ir kaip "visą gyvenimą besimokantis". Studentai šią programą įgis sistemų projektavimas ir bendravimo įgūdžiai ir būti pasirengę darbui plataus spektro skaičiavimo, arba toliau studijuoti antrosios pakopos lygmenyje. Todėl tikslai yra užtikrinti, kad: Kiekvienas absolventas programa bus pademonstruoti gebėjimą įgyti, taikyti ir sintetinti naujas žinias informacinių technologijų, kaip reikalaujama sėkmės.... [-]

Gana Akra
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Accra Institute Of Technology

Kompiuterio Mokslo programos tikslai - tai yra vienoje linijoje su ATI misija yra gaminti aukštos erudicijos absolventus Computer Science naudojant tarptautiniu mastu ver ... [+]

Graduate Management Admission Test arba tikslai Kompiuterių mokslo programos - Kuris yra linijoje su ATI misija yra gaminti aukštos erudicijos absolventus Computer Science naudojant tarptautiniu mastu vertinamų programą. Kaip tokia programa yra skirta patenkinti IEEE išlygas ir skaičiavimo laipsnių reikalavimus. Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams žinių ir susijusių įgūdžių plačiąja srityje informatikos. Per ketverių metų programą įgūdžių pagrįstas, bendrų klausimų diapazonas bus palaikomas siekiant plėtoti studentas kaip universalus absolventas ir kaip "visą gyvenimą besimokantis". Studentai šią programą įgis sistemų projektavimas ir bendravimo įgūdžiai ir būti pasirengę darbui plataus spektro skaičiavimo, arba toliau studijuoti antrosios pakopos lygmenyje.... [-]

Gana Akra
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Best Science and Technology University in Ghana.

AIT Open University