Christian Service University College

Įvadas

Oficialus aprašymas

MŪSŲ VIZIJA PAREIŠKIMAS

Krikščionių Paslaugų universiteto koledžo tikslas: Būti pirmos klasės evangelikų krikščionių universitetas, kuris skatina žinių apie Kristų vyrų ir moterų, turinčių moralinio dorumo akademinės kompetencijos ir aistros mokymo tarnauti ir transformuoti visuomenę.

Pirma klasė: University College siekiama suteikti pirmos klasės mokymas, puikias sąlygas ir apskritai gerų Outlook "- aplinką; tai yra, iš pradžių viskas.

Evangelikų Krikščionių universitetas: Norime pasakyti, University College pranašauja gerą naujieną apie Jėzų Kristų ir tiki istorinių doktrinų krikščionių tikėjimą.

Moralinis doros: Atlikti remiantis krikščioniškosios moralės ir gyvenimo būdo, kuris rodo nuoseklų į Dievo Žodį ir teisinės valstybės principais.

Akademinės kompetencijos: Profesionaliai ir akademiškai kompetentinga ir gebėjimas taikyti žinias sprendžiant ar tvarkymo šiuolaikinius klausimus, susijusius bažnyčią ir visuomenę.

Aistra Patiekite: Tarnauti su dideliu užsidegimu ir entuziazmu.

MŪSŲ MISIJA

Krikščionių Paslaugų universiteto koledžas yra akademinio kompetencijos centras mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų teologijos, taikomųjų mokslų ir humanitarinių evangelikas ir garsas etikos aplinką.

Trumpa istorija

Kolegija prasidėjo kaip dviejų vizijų susijungimo 1974 m. Iš Ganos krikščionių grupė turėjo AN interdenominational, evangelikų institucijos aukšto akademinio lygio, kuris būtų apmokyti vyrų ir moterų visų krikščionių ministerijos tipų viziją.

Antroji grupė, kurią sudaro emigrantų misionierius, kuris turėjo institucijos viziją mokyti darbuotojus iš nusistovėjusios bažnyčios pietinėje Ganos už trauka į šiaurės Ganos ir kaimyninėse šalyse, kur Bažnyčia buvo santykinai labai mažas. Evangelikų krikščionybė Gana 1960-ųjų pabaigoje ir 1970-aisiais buvo būdinga, be kita ko, intymus sąveikos ir bendradarbiavimo ir nyksta denominacinio, misijos ir grupinių skirtumų. Visame pasaulyje Evangelizacija Kristui (WEC), kuriame buvo vienas iš misionierių grupių antrosios grupės misionierių, įgijo turtą Kumasi, dėl kurių jie buvo pastatyti keturi gyvenamieji namai ir radijo studija su planais statyti didelį pastatą tarnauti kaip iš mokymo kolegijoje pradžia. Netrukus du vizijos sujungti.

1974 spalio mėn pirmieji gyvenamieji klasės pradėjo keturių studentų ir Kolegijos augo jėga ir tapo evangelikų krikščionių universiteto koledžas.

Mūsų vertybės

Krikščionių Paslaugų universiteto koledžas puoselėja ir palaiko šias pagrindines vertybes, kurios, jos manymu, kaip centrinė ir pagrindinio institucijai. Jie yra:

  • Jėzaus Kristaus šviesybė.
  • Vientisumas
  • Sunkus darbas
  • Geras Stewardship Išteklių
  • Savitarpio pagalbos ir priežiūros

Mes teikiame geriausius įrenginius studentams:

CSUC vietose jums akademiniu palankią aplinką, kad yra tiek dvasiškai praturtinanti ir socialiai pasitenkinimą. Mūsų išsami ir novatoriškas požiūris į švietimą ir mokslinius tyrimus padės prisidėti prie jūsų sėkmės ateityje ir įkvėpti jums realizuoti visą savo potencialą kaip verslo ir technologijų išminties lyderių.

Priėmimo skyrius yra čia, kad padėtų jums per taikymo procesą ir padėti jums rasti savo namuose CSUC. Mūsų šeima visada plečiasi ir mes laukiame naujų studentų krikščionių Service University College, CSUC.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Health BScs » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

BA komunikacijos studijas

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Gana Kumasi

Ar ambicingas studentas? Ir ieško unikalią galimybę pasiekti specializuotą kvalifikaciją BA komunikacijos studijų? Sužinokite, ar ši programa atitiktų jūsų ambicijas sėkmingos ateities. [+]

CSUC siūlo aukštos kokybės keturių metų bakalauro programas įvairiose srityse. Šie unikalūs anglų-mokė programos teikia puikią akademinę pagrindą. Šiose programose Dirbsite kartu su savo bendraklasiais iš viso pasaulio, priimk pamokymą iš puikių mokslininkų ir dėstytojų ir plėtoti savo gebėjimą atlikti mokslinius ir impactful tyrimus.

Ar ambicingas studentas? Ir ieško unikalią galimybę pasiekti specializuotą kvalifikaciją BA komunikacijos studijų? Sužinokite, ar ši programa atitiktų jūsų ambicijas sėkmingos ateities.

Mokesčiai, skirtas užsienio studentams 2017/2018 akademinių metų programos Mokestis už mokslą (LTL $) Kita mokestis (LTL $) SRC Bartkevičius (LTL $) Iš viso (LTL $) BA Komunikacijos studijos (Freshmen) 1,058.00 230.00 12.50 1,300.50 BA Komunikacijos studijos (Tęstinis Studentai) 1,038.00 " 12.50 1,050.50 " " " " " Kiti mokesčiai (Freshmen Tik) JAV dolerių ($) Studentų tapatybės kortelė 3.00 universitetas Audiniai 19.00 Rezultatų tikrinimas 9.00 Medicininė apžiūra 14.00 Viešnagės leidimą 180.00 " 225,00 Mokėjimo nurodymai: a) mokėti 50% mokesčių minimumą arba iki registracijos b) mokėjimai turėtų būti atliekami su Krikščionių Paslaugų universiteto koledžo sąskaitą bet kuriuo Societe Generale banko filialo Gana c) Siųsti nuskaitytą kopiją Bank patarimus finance@csuc.edu.gh [-]

BBA

BBA apskaitos ir finansų

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Gana Kumasi

Ar ambicingas studentas? Ir ieško unikalią galimybę pasiekti specializuotą kvalifikaciją BBA Apskaita ir finansai? Sužinokite, ar ši programa atitiktų jūsų ambicijas sėkmingos ateities. [+]

CSUC siūlo aukštos kokybės keturių metų bakalauro programas įvairiose srityse. Šie unikalūs anglų-mokė programos teikia puikią akademinę pagrindą. Šiose programose Dirbsite kartu su savo bendraklasiais iš viso pasaulio, priimk pamokymą iš puikių mokslininkų ir dėstytojų ir plėtoti savo gebėjimą atlikti mokslinius ir impactful tyrimus.

Ar ambicingas studentas? Ir ieško unikalią galimybę pasiekti specializuotą kvalifikaciją BBA Apskaita ir finansai? Sužinokite, ar ši programa atitiktų jūsų ambicijas sėkmingos ateities.

Mokesčiai už tarptautinius studentus 2017/2018 mokslo metai

Programos Mokestis už mokslą (USD $) Kita mokestis (USD $) SRC mokesčiai (USD $) Iš viso (USD $) BBA apskaitos ir finansų (Freshmen) 1,025.00 225,00 12.50 1 262.50 BBA apskaitos ir finansų (tęstiniai studentai) 1024.00 12.50 1,036.50 Kiti mokesčiai (tik pradedantiesiems) USD ($) Studento asmens tapatybės kortelė 3.00 Universiteto audinys 19.00 val Rezultatų patikrinimas 9.00 val Medicininė apžiūra 14.00 val Viešnagės leidimas 180.00 225,00 Mokėjimo nurodymai: a) mokėkite ne mažiau kaip 50% mokesčių už registraciją arba prieš ją b) Mokestis turėtų būti atliekamas "Christian Service University College" sąskaitoje bet kuriame "Societe Generale Bank" filiale Gana c) nusiųskite nuskaitytą banko konsultacijos egzempliorių adresu finance@csuc.edu.gh [-]

BSc

Bakalauras kompiuterių mokslo ir informacinių technologijų

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Gana Kumasi

Ar ambicingas studentas? Ir ieško unikalią galimybę pasiekti specializuotą kvalifikaciją bakalauras. Kompiuterių Mokslas ir informacinės technologijos? Sužinokite, ar ši programa atitiktų jūsų ambicijas sėkmingos ateities. [+]

CSUC siūlo aukštos kokybės keturių metų bakalauro programas įvairiose srityse. Šie unikalūs anglų-mokė programos teikia puikią akademinę pagrindą. Šiose programose Dirbsite kartu su savo bendraklasiais iš viso pasaulio, priimk pamokymą iš puikių mokslininkų ir dėstytojų ir plėtoti savo gebėjimą atlikti mokslinius ir impactful tyrimus.

Ar ambicingas studentas? Ir ieško unikalią galimybę pasiekti specializuotą kvalifikaciją bakalauras. Kompiuterių Mokslas ir informacinės technologijos? Sužinokite, ar ši programa atitiktų jūsų ambicijas sėkmingos ateities.

Mokesčiai, skirtas užsienio studentams 2017/2018 akademinių metų programos Mokestis už mokslą (LTL $) Kita mokestis (LTL $) SRC Bartkevičius (LTL $) Iš viso (LTL $) Bakalauro. Kompiuterių Mokslas ir informacinės technologijos (Freshmen) 1,025.00 225,00 12.50 1,262.50 Bakalauro. Kompiuterių Mokslas ir informacinės technologijos (Tęstinis Studentai) 1,004.00 " 12.50 1,016.50 " " " " " Kiti mokesčiai (Freshmen Tik) JAV dolerių ($) Studentų tapatybės kortelė 3.00 universitetas Audiniai 19.00 Rezultatų tikrinimas 9.00 Medicininė apžiūra 14.00 Viešnagės leidimą 180.00 " 225,00 Mokėjimo nurodymai: a) mokėti 50% mokesčių minimumą arba iki registracijos b) mokėjimai turėtų būti atliekami su Krikščionių Paslaugų universiteto koledžo sąskaitą bet kuriuo Societe Generale banko filialo Gana c) Siųsti nuskaitytą kopiją Bank patarimus finance@csuc.edu.gh [-]

Vaizdo įrašai

School Video 1

School Video 2