Christian Service University College

Įvadas

Oficialus aprašymas

MŪSŲ VIZIJA PAREIŠKIMAS

Krikščionių Paslaugų universiteto koledžo tikslas: Būti pirmos klasės evangelikų krikščionių universitetas, kuris skatina žinių apie Kristų vyrų ir moterų, turinčių moralinio dorumo akademinės kompetencijos ir aistros mokymo tarnauti ir transformuoti visuomenę.

Pirma klasė: University College siekiama suteikti pirmos klasės mokymas, puikias sąlygas ir apskritai gerų Outlook "- aplinką; tai yra, iš pradžių viskas.

Evangelikų Krikščionių universitetas: Norime pasakyti, University College pranašauja gerą naujieną apie Jėzų Kristų ir tiki istorinių doktrinų krikščionių tikėjimą.

Moralinis doros: Atlikti remiantis krikščioniškosios moralės ir gyvenimo būdo, kuris rodo nuoseklų į Dievo Žodį ir teisinės valstybės principais.

Akademinės kompetencijos: Profesionaliai ir akademiškai kompetentinga ir gebėjimas taikyti žinias sprendžiant ar tvarkymo šiuolaikinius klausimus, susijusius bažnyčią ir visuomenę.

Aistra Patiekite: Tarnauti su dideliu užsidegimu ir entuziazmu.

MŪSŲ MISIJA

Krikščionių Paslaugų universiteto koledžas yra akademinio kompetencijos centras mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų teologijos, taikomųjų mokslų ir humanitarinių evangelikas ir garsas etikos aplinką.

Trumpa istorija

Kolegija prasidėjo kaip dviejų vizijų susijungimo 1974 m. Iš Ganos krikščionių grupė turėjo AN interdenominational, evangelikų institucijos aukšto akademinio lygio, kuris būtų apmokyti vyrų ir moterų visų krikščionių ministerijos tipų viziją.

Antroji grupė, kurią sudaro emigrantų misionierius, kuris turėjo institucijos viziją mokyti darbuotojus iš nusistovėjusios bažnyčios pietinėje Ganos už trauka į šiaurės Ganos ir kaimyninėse šalyse, kur Bažnyčia buvo santykinai labai mažas. Evangelikų krikščionybė Gana 1960-ųjų pabaigoje ir 1970-aisiais buvo būdinga, be kita ko, intymus sąveikos ir bendradarbiavimo ir nyksta denominacinio, misijos ir grupinių skirtumų. Visame pasaulyje Evangelizacija Kristui (WEC), kuriame buvo vienas iš misionierių grupių antrosios grupės misionierių, įgijo turtą Kumasi, dėl kurių jie buvo pastatyti keturi gyvenamieji namai ir radijo studija su planais statyti didelį pastatą tarnauti kaip iš mokymo kolegijoje pradžia. Netrukus du vizijos sujungti.

1974 spalio mėn pirmieji gyvenamieji klasės pradėjo keturių studentų ir Kolegijos augo jėga ir tapo evangelikų krikščionių universiteto koledžas.

Mūsų vertybės

Krikščionių Paslaugų universiteto koledžas puoselėja ir palaiko šias pagrindines vertybes, kurios, jos manymu, kaip centrinė ir pagrindinio institucijai. Jie yra:

  • Jėzaus Kristaus šviesybė.
  • Vientisumas
  • Sunkus darbas
  • Geras Stewardship Išteklių
  • Savitarpio pagalbos ir priežiūros

Mes teikiame geriausius įrenginius studentams:

CSUC vietose jums akademiniu palankią aplinką, kad yra tiek dvasiškai praturtinanti ir socialiai pasitenkinimą. Mūsų išsami ir novatoriškas požiūris į švietimą ir mokslinius tyrimus padės prisidėti prie jūsų sėkmės ateityje ir įkvėpti jums realizuoti visą savo potencialą kaip verslo ir technologijų išminties lyderių.

Priėmimo skyrius yra čia, kad padėtų jums per taikymo procesą ir padėti jums rasti savo namuose CSUC. Mūsų šeima visada plečiasi ir mes laukiame naujų studentų krikščionių Service University College, CSUC.

Vietos

Kumasi

Christian Service University College

Address
Post Office Box 3110,
Kumasi, Ashanti regionas, Gana
Telefonas
+233 322028781